HobiDikiş

Snudy. örme ılık şık aksesuar öğrenme örgü şişleri

LIC - "2 in 1" olarak sınıflandırılabilir giyim bu makalede. Bir atkı hem de bir baş-elbisesi gibi takılır. Sezonun Hit LIC el örgüsü çağrılabilir. konuşmacı çalışma becerilerini sahibi olan herkes bunu kendiniz yapabilirsiniz. Bu görev gücü iğne bu tip bile başlayanlar altında olacak. Bu aksesuar üretiminde özel örgü teknolojisi kullanılmıyor. Oldukça kolay. Bana inanmıyor musunuz? Sonra bizim makalede bilgileri gözden davet ediyoruz. İşte açıklıyor örgü örmeyi güzel ve şık Snudy jant tellerini. Fotoğrafta bu aksesuarın farklı versiyonlarını görebilirsiniz. Bkz ve yaratıcılık ilham!

modeller Lics

günlük kullanım için kışın geniş aksesuar çevreleyen daha iyidir. Böyle Snudy, bağlı konuşmacı, iki kez boynuna sarılması, yıpranmış. hava çok soğuk olursa, giyim bu makalede kafasına takılabilir.

giyilmesinin gençler bugün ve kız ve erkek, "sonsuzluk" çağrısında bulundu. Bu dar ve uzun Snudy ilişkili konuşmacı olduğunu. toplam görüntüye şık eklemeler olarak giyilen bu giyim eşyasının olan böyle bir uygulama. Shawl ve: O ince iplikten en basit kalıplarını çalışır çorap örme, inci deseni.

Örme iğneleri Lics. Yeni başlayanlar için ipuçları

Hemen hemen tüm Snudy pürüzsüz bir bez çalıştırın. Bu aksesuar iki ileri iğneler ve geriye satırlarda örme edilebilir. Ancak bu durumda, daha sonra ürün dikmek gerekir. İdeal - Snudy dairesel satır yapılmış. Bu iki konuşmacı birbirine iskele, veya beş ayrı araçlara yapılabilir. Ardından ürün katı elde Zımbalanabilen gerekmez.

Genişlik Lics farklı olabilir. Bu aksesuar dik yaka şeklinde boyun büyüklüğü ile temas ettirilebilir. Bu ürün, boynuna defalarca sarmak gerekmez, dar ve düzenli olacaktır. Lics bir şapka olarak görev yapacak olursa, böyle bir şeyin geniş olmalıdır.

çomak LIC bağlamak için kullanılan desenler nelerdir? Çok iyi bir görünüm, ancak "sonsuz", Eşkenar dörtgen, kare, örgü, örgü çizimleri. Bu tasarımlar ürünün hacmini verir.

Nasıl LIC bağlamak için jant tellerini?

Bu aksesuarın en basit modeli gerçekleştirmek için örmede başlayanlar sunuyoruz. Hazırlama ispitler №5, kalın iplik yün / akrilik (50 gr / 45 m). 70 döngüler ve örgü elastik bant 1x1 veya 2x2 çevirin. Eğer daha geniş bir ürün almak istiyorsanız ana model olarak kullanılmaktadır İngiliz sakız. Doğrudan web bitirin. Süre, genellikle 60 santimetre, değişebilir. Provyazat istenilen satırları, yakın döngüler, iplik kesme sayısı ve derinin ucu sıkıştırın. Eğer Lics iki tekerlek teline gerçekleştirilen, sonra dikiş düzenleyin. Tüm ürün hazırdır.

Deneyimli Örgü, bu aksesuar saat sadece bir çift olacaklar. Yeni gelenler de bir gece veya iki gerekiyor. Ama sonuç buna değer. yapılan Güzel, şık Snudy, konuşmacı, sizi ve bütün kış dekorasyon yolunuzu ısıtmak ve belki iki veya üç olacak. Bunu yapmak için tercih nasıl. dikiş size iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.