HobiDikiş

Eğer origami "Birdie" oluşturmaya başlamak için bilmeniz gerekenler

Origami modülleri - onların yetenek ve beceriklilik, sebat ve irade göstermek için harika bir fırsat. Çin'in Başlangıçta sanatı. kraft kağıt, yani modülleri özü nedir? ürün hacimli ve oldukça büyük elde kalması. origami tarzında hiçbir eşya temeli - modül, yani onun küçük bir parçası. ve bunların büyük sayılar sonucunda sanatın "şaheserleri" dir.

Çoğu zaman origami yoluyla yaratıcı doğa çeşitli hayvan ve kuş şeklinde kağıda hayat vermek. Belirli bir örneği ele alalım, daha ziyade, nasıl bir origami kuş yapmak.

Birincisi, bu nerede elbette, modül vardır, başlatın. Üçgen modül - oluşumundan sonra toplu kümes için en popüler seçenek.

Nasıl yapılır:

  1. kağıt renkli bir dikdörtgen gerekir. Al ve boyuna ikiye katlanır.
  2. Şimdi viraj genişliği. Bükme açısı tepe bize bak ve bir kağıt tabakasının kenarları olmalıdır - altındaki.
  3. Sonraki - dikdörtgenin kenar (bize göre konumu, paragraf 2), ortasına doğru eğmek öğenin ters çevirin.
  4. üçgenin altında dışarı çıkmış iki dikdörtgenler toka ve bu üçgenin içinden de kendi köşeleri gidin.
  5. biz adım 4'te yaptıklarını unbend. Geri planlanan hatlarında ve katlama, üçgen üzerine eğilir köşeler.
  6. Ortaya çıkan üçgen çift eğmek.
  7. Herşey! Modül hazır!

Biz konuşma "Origami kuş" konusuna dönerseniz Genelde, bu tür kuğu olarak kuşlar, olduğu, Firebird, papağan kağıt el sanatları hacimce dünyanın en alakalı. Bu origami tür dolayı sadelik ve şıklık için fanlar bir yeri vardır. Modüler origami firebird kesinlikle güzelliği ve olağanüstü ile etkileyicidir. el sanatları seçenekleri renk düzeni inanılmaz sayıda vardır. Her ruh bağlıdır ve ustanın arzuluyor. Nasıl el sanatları origami kuş yapmak için? Bu bizim ikinci adımı olsun.

Yani, bir tek modül yaptı. Bu, elbette, yeterli değildir. Bu küçük rakamlar, yaklaşık 1000, belki daha az, ya da tam tersine, daha fazla ilham verici numarası lazım çalışmak. İşte önemli rol tür anları oynamak: Deneyiminizi, ruh, arzu, psikolojik özelliklerini.

Firebird kanatlar, boyun, baş ve kuyruklu bir baz organıdır - parlak ve en ilginç kısmı. Operasyon vakıf ile başlar. kilitleme halkası, örneğin, 20 ya da 30 Biz modüllerden bir kaç satır sağlar, iyi düşünülmüş olan modül sayısı, - yapılır gövdesi elde edilir. Daha sonra, kanat modül başına her sayısını azaltarak yayıldı. Boyun origami kuş kanatları arasında yer alacaktır. Kuyruk istediğiniz şekilde gerçekleştirilmektedir. İşte sizden önce hayal gücü için geniş bir alan açılır. Özel düzenekler tüm favori internet gizlice izleyebilir.

tek bir kağıt tabakasından Son olarak, Örnek origami kuş - güvercin. çapraz katlanmış kağıt kare hattı bırakmak. solunda bulunan ellerimiz üçgen dilimler halinde - sac bükük rezerv köşegenlerinin birine göre. Bu 5 parçaya bölünmüştür Tanıtımı, dik açılı 2 kısım, 3 kısım oranında kapatmak. 1 ila 2 kısım arasında bir oranda, bu üç bölümün tekrar açı kapatmak, ancak kutunun sol ve doğrultmak. Kanatlar aşağı, el sanatları altüst ikiye kuşu bükün. Şimdi kanatları eğmek ve bir gagası bükmeye çalışıyor. Her şey hazır!

origami tarzı kuşta El Sanatları çok heyecan verici. bu tür işler sıkıcı gündelik işlerinden avunmak için kolay olabilir için sorunlarla ilgili unutup sadece yeni bir şey şımartmak. Yaratıcı iş hayal basit bir malzemeyle görüntüleri görmek için yeteneğini geliştirir. o masallar kağıdın harika dünyayı uzaklaştıran çünkü bu yaratıcılık, çocuklar ve yetişkinler için kesinlikle uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.