SeyahatYol tarifi

Moskova - Saratov: mesafe. Otobüs, "Moskova - Saratov" yetiştirmek

"Moskova-Saratov" - Ulaşım üç mod ile hizmet Rusya'da birkaç alanların biri: karayolu, demiryolu ve hava. Her üç durumda da, yolcu trafiği nedeniyle her iki kenti de manzaraları görmek isteyen turistler sayısının yüksek olması çok yüksektir.

Saratov

Peşinde baş edebilirsiniz iyi yer Moskova harika şehir tanıtılıyor - Saratov. 1590'da kurulan şehir Rusya'nın yirmi büyük yerleşim arasında yer alıyor. Antik çağda, Saratov büyük bir transit sevkiyat noktası, tahıl, tuz ve balık farklı çeşitleri ticaret oldu. XXI yüzyılda, şehir sanayi ve makine mühendisliği Rus alanlarda öncü yerlerden biridir.

kültür gelince, onun fanlar Saratov sıkılmış olmayacaktır. Büyük Vatanseverlik Savaşı eserler bulunabilir Bu kurumların her saniyesinde müze ve sergi merkezleri çok sayıda vardır. Büyük ilgi yerel halk aktif olarak sürekli yeni IC inşa ediliyor çeşitli yarışmalarda katılmaktadırlar, spor ödenir.

beyaz taş

Rota "Moskova-Saratov" Rus sermayesinin bir bakış ile ilk başlar ve ancak o zaman eyalete gönderilen yabancı turist, arasında büyük bir talep sahiptir. Kremlin'i ve tüm yakın konumlar ziyaret sermaye en iyi şehir merkezine başlamak inceleyin. İstenirse, onlar çok Moskova'da, tur rehberleri hizmetlerini kullanabilir ve hemen hemen herkes kendi programına sahiptir.

dünyanın en eski biridir Moskova Metro, ziyaret etmeyi unutmayın, bu sermayenin nüfusun toplu çalışmaya ne zaman, gündüz bunu yapmak için en iyisidir. Nedeniyle ayak almak çevrede tercih edilir Moskova'da ulaşım büyük miktarda, bu kılavuzları kapsamında değildir eğlenceli anıtlar, bir sürü görmenizi sağlayacak, ek olarak, bu sağlık için iyidir.

Nasıl bir uçak uçmaya?

Uzun yeterince rota "Moskova-Saratov", iki şehir arasındaki mesafe yaklaşık 840 kilometredir olduğunu. Bu çeşitli şekillerde aşılabilir: araba, otobüs, tren veya uçakla. Her araç avantajları ve dezavantajları vardır. en hızlı şekilde uçağa bin yapabilirsiniz ancak bunlarla kullanıma hazır birçok nedenden, tüm yolcular için bu araçların.

Hala uçuş parametreleri sorarsanız arada, "Moskova-Saratov", uçakta mesafe sadece bir saat ve 25 dakika içinde aşılabilir, sadece 725 kilometre olacak. bilet fiyatı seyahat etmek tercih yılın zamanına bağlı olarak 6-7 bin ruble bir ortalamasıdır.

Ve trenle seyahat ediyorsanız?

Bu durumda, iki şehir arasındaki mesafe 856 kilometre olacak, rota "Moskova-Saratov" konulu trenle gidebilirsiniz. günlük her iki yönde beş bin yolcu taşıma kapasitesine sahip yaklaşık on trenler vardır çalışır. Bir bilet satın alırken trenlerin bazıları sezonluk onlar sadece yaz veya kış sezonunda izin verildiğini unutmayın.

Eğer, mümkün olduğunca çabuk olsun 14.5 saat boyunca № 009/010 mesaj "Saratov-Moskova", iki şehir arasındaki mesafeyi üstesinden trene almak istiyorsanız ortalama yolculuk süresi, 15-16 saat olacak. için biletler rota edilir 1.5 7000 ruble gelen, bu trenlerin yanı sıra gitmek planlıyoruz hangi arabanın kategorisine bağlıdır.

Biz otobüsle gitmek

Otobüs "Moskova-Saratov" yaklaşık 15 saattir, bu nedenle trenin önüne ve daha uçağın belirgin avantajları yok. önemli ölçüde seyahat süresini azaltmak mümkündür dolayı böyle geziler için gerçekte rağmen, portatif tuvaletler ile donatılmış en rahat otobüsler göze çarpıyor. Yol, uyku bol olması TV izlemek ya da bir kitap ile zaman geçirebilirsiniz.

Bu otobüste sermayeden ayrılıyorsa, metro "Zyablikovo" istasyon yakınında bulunan, günlük olarak "Krasnogvardeyskaya" konulu otobüste kalkan. Otobüsler bir otobüs durağı Saratov olduğu, Atkarskaya dışında gelecek. ücret yaklaşık 1500 ruble, fiyatlar iyi otobüs istasyonunun binasında açıklık olmasıdır.

Ve bir araba olur?

Belki rotayı "Moskova-Saratov" aşılmasında en zor şey - araba ile mesafe çok çelişkili olarak bu tur yorumlar. onlar, t durdurmak ve dinlenmek için her zaman fırsat var çünkü bir kural olarak, kendi arabanızla seyahat edenler, memnun.. Yolda birçok kamp, kafe ve uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz oteller var etmek.

Böyle bir gezi hakkında bir çok farklı görüş çeşitli hizmetler sevenler tarafından düzenlenen, bir çanta ve seyahat toplamak için izin verir. parça kendine has özellikleri vardır ve kenarlar genellikle hep rahat değil farklı rastlamak ve bir arabanın içinde onlarla gitmek çünkü onlara göre, 15 saat, bir bakıma sürdürmek çok zordur. Bazı gezginler riskine karşın Otostop kullanın. Eğer bu kabul edilebilir değil bulursanız, ulaşım geleneksel araçlarını kullanmak en iyisidir.

Sonuç

Şimdi yolda giderseniz Saratov'a Moskova'dan yolculuk, size çok fazla zaman almayacaktır. Araba ile seyahat ederken yol boyunca büyük yerleşim olmayacak, ancak Rus kırsal tüm güzelliği keyfini ve her zaman güvenebilirsiniz hangi köylüler ile daha yakından tanımak.

Eğer - iş adamı ve Zaman değeri, bu uçağa yolda gitmek en iyisidir. Uçan şu anda, bir sandalyede dinlenmek müzik dinlemek veya kitap okumak mümkün olacak, yeterince hızlı olduğunu. Eğer iyi bir uyku almak istiyorum ve zamanınızı almayacağız Eğer bir tren bileti almak için çekinmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.