ModaAlışveriş

Ayakkabı ya da sandalet Tarihçesi Nerede birinci yaptı.

Bu ayakkabı bu tür yüzden zaten antik olmadığına inanıyorum yaptı. Aksi halde. İlk sandalet 5.500'den fazla yıl önce ortaya çıktı. İlk defa böyle ayakkabı Mısırlılar ile geldi. Sonra papirüs yapılmış bir tasarımcı sandalet Jimmy Choo veya Prada ve basit sandaletler, değildi. Aşınma ayakkabılar antik Mısır bu olduğunu mütalaa çok lüks işgal, deyiş bile eşi arasında Firavun vermedi henüz böyle bir hak ve sürekli gitti yalınayak. Bir süre sonra, ilk sandalet-sandalet Slav halklar arasında ortaya çıkmaya başladı. Atalarımız yapılmış onları hissedildi. Hindistan ve Pers, ilk sandalet ahşaptan yapılmış.


Ardından, Avrupa'da Ortaçağ boyunca, yavaş yavaş tamamen unutulmuş flip-flop ayakkabılar benzer - ayakkabılarına bakarak oyuna dahil oluyor. Bu eğilim devam dek uç arasında XIX yüzyıl. Zaten nachel XX yüzyılda, tasarımcılar ayakkabı sanayi ile "şımartılmış" olduğunda ve büyük ölçüde tecrübe, biz bu yalınayak görünür, ancak gibi değil başlamıştır eski Mısırlılar veya Slavlar ve biz bugün onları görmek için kullanılan hangi bu kılığında olduğunu. Belki böyle bir karşılaştırma ile biraz heyecanlı ama zaten topuk ve kalın taban yok böyle kağıt sandalet değildi ölçüsüdür gördü. Biz ilk topuklu gerekir Salvatore Ferragamo tarafından ilk tasarımcılar tabanları bükülmesini sağlamak ve ilk topuklu takmak için izin verebilir metalin taban ile geldi. Ayrıca yerden Adam ilk naylon iplik kullanmaya başladı.

Bugünlerde sandalet tamamen farklı bir görünüm bulabilirsiniz. Onlar topuk olmadan kalın taban ve ince yüksek topuklu olabilir. Onlar bir silikon parçacığı olabilir ve doğal deri kullanabilirsiniz. Her durumda, her kadının ihtiyaçlarınız için ayakkabının bu olağanüstü tip alabilirsiniz. konfor ve pratiklik severler yok ayakkabılar seçmeliyim için yüksek topuk, normal bir düz taban ya da küçük bir platform olabilir. Bunlar için, sen olma seçebilirler kama topuklu ayakkabılar. Mevsimsel, yerel iklime bağlı. Bazı ülkelerde, bunlar yıl boyunca giyilebilir. Genelde doğru bir seçim herhangi bir kadın seksi ve çekici yapabilir olduğu ayakkabı oldukça çok yönlü pratik ve ucuz türüdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.