MaliKişisel Finans

Bir Webmoney, e-cüzdan nasıl oluşturulur

Muhtemelen pek iyi bir karıştırma kez ATM'leri ve kartların ortaya çıkmasına yol açtı hatırlıyorum. Kimse bunlara nasıl kullanılacağını biliyorlardı, ama sonunda bile büyükanneleri bu "korkutucu" buluşların onun mütevazı emekli ateş etmeyi öğrendim.

Neyse ki, ilerleme hala durmazsa ve şimdi para değil, aynı zamanda web üzerinde, sadece yatak ve plastik kartın altındaki saklanabilir. Bunu yapmak için, e-cüzdan oluşturmanız gerekir.

Internet üzerinde ödeme sistemleri çoktur, ama en popüler - Bir Webmoney. Bu kaynağı oluşturdu cüzdan, sen dolar (WMZ), Euro (WME), Rusça ve Belarus rublesi (WMR ve WMB, sırasıyla) ve elektronik para eşdeğer kaydedebilirsiniz Ukrayna Grivnası (WMU). para her tür ayrı bir cüzdan için. çantalar sayısı sınırlı değildir.

elektronik para sayesinde çevrimiçi mağazalar, mobil hizmetler ve internette mallar için ödeme yapabilirsiniz, hem de oyun sitelerinde hesapları ve çok daha fazlası doldurmak için. Ve tabii ki, bunlar gerçek parayla değiştirilebilir. Eğer internet üzerinden kazanmak için karar Ve, e-cüzdan sadece gerekir. Bu yapılan iş için size aktarılan fonların gelecek.

Bize bir elektronik cüzdan Webmoney'yi nasıl oluşturulacağını ayrıntılı olarak ele alalım. Aslında, ücretsiz olarak ilk bakışta göründüğü kadar zor ve bunun yanı sıra değil.

Ödeme sistemindeki bir hesap oluşturmak için Internet Explorer veya Netscape gereklidir. Diğer tarayıcılar kullanıyorsanız, bir kişisel dijital sertifika alamıyor. Yani, site WebMoney.ru girip renkli "Kayıt" orada tıklayın.

Klasik, Işık ve Mini: Bir e-cüzdan oluşturmadan önce, mevcut tipleri (kaleci) birini seçmek gerekir. Örneğin, Işık seçmek, bir acemi için bile kullanımı oldukça kolaydır.

Eğer bir kaleci seçtiğinizde, kişisel verileri girmelidir bir sayfa olsun. Eğer ciddi ise, kendileri hakkında geçerli bilgi girmek için tavsiye edilir, ya da gelecekte, para çekmek mümkün olmayacaktır. Form doldurulduktan sonra "Devam" a tıklayın.

Girilen verilerin bir doğrulama - e-cüzdan nasıl oluşturulacağını karar verirken bir sonraki adım. Çıkan pencerede önceki formatta yazdıklarını görüntüler. Eğer bir hata bulursanız, "Geri" ve doğru basın aksi, o zaman yapmak mümkün olacak. Her şey doğru ise, "Devam" a tıklayın. Bundan sonra, form doldurma girdiğiniz e-posta adresi, sitede pencere kopyalama ve yapıştırma bir kodla bir mektup alacaksınız. Aynı şekilde cep telefonu numarası kontrol edilecektir: doğrulama kodunu içeren SMS ona gelecek.

Onun kayıt biçimi bir seçim - problem çözme sonraki aşama, nasıl bir e-cüzdan oluşturun. Sen seçmeniz gerekir "dijital sertifika kullanılıyor." Açılan pencerede, e-mail ve şifrenizi girin ve "Kayıt" seçeneğini tıklayın, tüm öğeler üzerinde damgalı kene. Yükleme bilgisayarınızın belgesi üzerinde başlatıldıktan sonra. uyarıyorum Tüm pencereler tıklamanız gerekir "Evet." Sonra yükleyip sen wmId (sistemde kimlik) alacak sertifikayı kaydedin.

Şimdi bekçisi çalıştırmayı deneyin. Ortaya çıkan pencerede, kimlik doğrulama yöntemi seçmek için istenir. "Belgesi" ve giriş seçin. Sonra istemleri takip etmek zor değildir. Oturum açtıktan sonra, kaleci, sen aralarında "Cüzdanlar" dir, birkaç sekme göreceksiniz. Oturum açın ve üst çubuğunda karşılık gelen simgeyi tıklayarak ilk çanta oluşturun. "Cüzdan oluştur" pop-up pencerede birimi türünü seçip "oluşturun." Yani şimdi bir e-cüzdan nasıl oluşturulacağını biliyoruz, bu kadar. Ve bir tane daha yapmak için, sadece kendi kalecisini uygun sekmesine gidin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.