Yiyecek ve içecekYemek tarifleri

Siyah turp. Yemek tarifleri

Günümüzde, bütün dünya nitratlarla "doymuş" olduğunda, onları kendi içine absorbe etmeyen bir turp, en değerli ve zararsız gıdalardan biri olarak kabul edilebilir. Siyah turp, yemek tarifleri içeren yemekler - esas olarak salatalardır.

Havuç salatası turp

Turp ve dört havuç ince tabakalarla kesip tuzlayın, bir çift kaşık kaşığı ekşi krema ekleyin, karıştırın, salata kabına bir slayt yerleştirin ve üzerine biraz ekşi krem dökün. Ayrıca, siyah turp gibi bir bitkinin sıcaklık muamelesine ihtiyaç duyulmaması değerlidir. Tarifler, özellikle vitaminli yemekler hazırlamanızı sağlar.

Salata, turp

Siyah turp 400 gr ince plakalar veya samanlar halinde kesilir, tuz eklenir ve daha sonra doğranmış soğan ile karıştırılır, yağsız yağla dengelenir. Bu soğanı, yeşil soğanları (dört ila beş parça) soğan yerine pişirebilirsiniz. Bu durumda mayonezli ekşi krema ile doldurulmalı ve iyice karıştırılmalıdır.

Siyah turdan yemekler düşündüğünüzde, farklı ürünlerle birleştirerek istediğiniz gibi hayal edebilirsiniz.

Taze salata

İki adet taze havuç ve turpları ince uzun samanlara kesmek için bir tencereye koyun, üzerine bir kaşık sirke, tuz ve şeker ekleyin. Salata rulosunun ortasında bir biber zemini yığını (ve siyah ve kırmızı) çeyrek. Sonra dört kaşık yağsız yağı ısıtın, biber üzerine dökün, salatayı dairesel hareketle çabucak karıştırın, kapağı kapatın ve çeyrek saat boyunca terk edin. Bundan sonra, bir salata kasesine koydu ve süsledi.

"Harika" salata

Bir parça turp ve havuç çok ovuşturdu, yüz gram lahana parçalandı. İki elma saman ile kesilir, iki kaşık konserve mısır ayrılır, her şeyi karıştırır, tuz, biber serpilir, mayonez süslenir.

Etle, turpdan ilginç yemekler hazırlayabilirsiniz. Tarifler basittir.

Etli salata salatası

İnce şeritler halinde kesilmiş bir turp tuz, iki yüz gram haşlanmış et ilave edin, ayrıca şeritler halinde kesip, dört kaşık yeşil bezelye ve altı kaşık ekşi krema ile doldurun.

Bazı tür balıklı salatalarda da siyah bir turp vardır. Tariflerin ağırlıklı olarak pollock filetosu kullanması tavsiye edilir. 700 g fileteri yıkayın, bir peçete ile dokunup şerit haline getirin, sirke ile biraz serpin, iki kaşık şeker ekleyin, birkaç kaşık soya sosu koyun, tuz ekleyin ve hafifçe karıştırın. Marineyi sıkıca kapalı bir kapağın altında dört saat koyun. İki turp ve soğan, altı havuç temizlenmiş ve ince kıyılmış samanlar, tuz ekleyip şeker ekleyip meyve suyu verilene kadar kırışın. Sebzeler iki çorba kaşığı soya sosu ile dolup taşar ve birkaç saat boyunca marine kalırlar. Bundan sonra, sebze ve balıkları birleştirin. Onlara ezilmiş sarımsak (dört ila altı lobül), yarım tatlı kaşığı öğütülmüş zencefil, toz karabiber (hem kırmızı hem de siyah) koyun. Tencereyi kızartma tavasında güçlü bir yağ yağı ısıtın, bir salata üzerine dökün ve iyice karıştırın. Dakikada üç salata kapalı kapağın altında durmalıdır. Daha sonra tekrar karıştırılmalı ve masaya beslenmelidir.

Peynir içeren turp salatası, besleyici ve olağandışı bir şey. 200 gram turp, tuzlayın ve dört kaşık ekşi krema ile önceden öğütülmüş aynı miktarda mayalı süzme peyniri ile karıştırın. Sonra birkaç kaşık ezilmiş fıstık çekirdeği ekleyin ve şekerle doldurun. Görevleri tutanlar genellikle siyah tur ile yardım edilirler, tarifleri çok çeşitlidir. Örneğin, cevizli yararlı bir turp salatası hazırlayabilirler. Bir turp ve birkaç havuç çok büyüktür. On iki kabuklu fındık ve dört sarımsak karanfil jostladı. Herkes karışıyor. Limonu yarım limondan, rendelenmiş limon kabuğundan ilave edin ve tekrar hafifçe karıştırın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.