IlişkilerDüğün

Ne zaman ve düğün öncesi bir oğul korusun nasıl

Yani, genç, yakışıklı ve güçlü bir adam Şimdi sadece ebeveynlerinin onayını almak ..., evlenmeye karar bir yüzük aldım, üç aziz kelimeler "Evlen benimle" dedi, olumlu yanıt aldı. düğün öncesi bir oğlu korusun nasıl bu eski uygulama bu güne kadar öneme sahip olarak o, her anneye bilinmelidir. Ne olursa olsun yaş ya da kararları ve olursa olsun ne kadar kasıtlı yapmak - ebeveynlerden kelime cesaret düğüm karar bir çift için çok önemlidir. İşte düğün öncesi bir oğul korusun için bazı yolları vardır.

simgesi ile

oğul ana-babasına söyledi olduktan sonra devreye girer ve onlar da, anne ve baba bir sonraki aile yol simgesini kutsallaştırıcı, genç çift mutlu bir hayat hedeflemelidir, kararını desteklenmiştir söyledi. Bunu yapmak için, aşağıdaki ayini: elinde bir simge ile veliler haç ve onun sevgili oğlu üç kez gölgede. Eğer mübarek evlat hangi simgesini bilmiyorsanız, atabileceğiniz "Kazan Our Lady" nin simgesi ya da "Kutsal Yüz". Yaratıcı'ya Böyle bir itiraz evlilik mutlu ve Tanrı'nın sevgi ve merhamet dolu hale getirmek için.

iyi veda

oğlunu korusun nasıl bir başka yolu, çok basit ve ebeveynler ve gençlerin ruhlarını basit iyi bir konuşma. Kural olarak, ebeveynler aile hayatının deneyim zenginliği var ve kısmen paylaşmak iyi tavsiye ve veda verebilir. evlenmeden önce oğlunu nimet bir yolu olarak bu tür konuşma büyük bir önem taşıyor ve aşıklar, barış ve bakım sıcaklığını ile çevrilidir. anne ve babadan gelen Bu tür sözler, onların sevginin bir ifadesi ve onlara güvenlik sağlar ve gelecekteki yaşam üzüntü alarak çocuklarının iç dünyasını zenginleştirmek.

Bir süre bekleyin

Genellikle soru ortaya çıkıyor: "Eğer kararını, ya da sadece mutsuz seçim sevgilim desteği yoksa düğün öncesi oğlunu mübarek nasıl?" Cevap basit: kendiniz ve çocuklar için zaman vermek, biraz bekleyin. Belki zamanla her şey yerine düşecek: bilinçsiz seçim tersine, doğru bir seçim onun tarafından charmed, oğlunuzu hayal kırıklığına veya etmek.

Düğün günü

Ayrıca, ebeveynler sadece kutlama gününde evden ayrılmadan önce düğün öncesi oğlunun nimetler gibi böylesine önemli noktayı unutmamak gerekir. Bu vesileyle, ebeveynler önceden hazırlanmış bir konuşma hazırlayabilir. Antik çağlardan gelecekteki kocası aile nimet kendi ailesinin oluşturulması üzerinde resmi çözünürlük kabul edildiğinden, bu, damat için çok önemli bir an.

Özel konuyu - Tabii ki, bu ritüeli ya da değil yapmak. Bu belli kanunları ve gümrük yeri konusunu götüren bir olaydır - Ama düğün unutmamalıyız. Antik çağlardan beri inanılırdı sefil bir yaşama mahkum genç ailesinin onayı olmadan bir düğün. Bu nedenle, bazen gençler keder ve üzüntü içinde yeni ailesini kınayan değil, zaten ve düğünden sonra velilerden bir "izin" almaya çalıştı. Özellikle ciddi Anne ve baba o ve onun nişanlısı Tanrı önünde kararını pekiştirmek, kilisede evlenmek karar verdiğinde, düğün öncesi bir oğul korusun nasıl sorusunu dikkate almak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.