Yiyecek ve içecekYemek tarifleri

Doldurulmuş tavuk kalemleri: kokulu ve yaratıcı

Tavuk yemekleri, bu kuştan hemen hemen her şeyi pişirebilmeniz açısından farklılık arz ediyor. Çok lezzetli ve olağandışı dolması olan doldurulmuş tavuk kalemleri.

Çok lezzetli tarifi öneren çanaktır "mantar dolması tavuk kalemi ". Ana kemiğin kesildiği küçük tavuk bacaklarına ihtiyaç vardır. Bu, aşağıdaki şekilde yapılabilir: Keskin bir bıçak yardımı ile, kesikler kemiğin yakınında yapılır, sonra kesikler çıkarılır. Şimdi biber ve tuz karışımı olarak marine edin. Şimdi eti bırakın ve mantar dolumuna başlayın . İnce soğan, sarımsak ve şampanya ikram etmek gerekecek. Şimdi hazır olana kadar bu karışım bir sotelere konur. Gövdelerin soğutulmuş bir karışımla doldurulması ve uçların sicim ile bağlanması önerilir. Artık onları her iki tarafta da kızartıp daha sonra önceden ısıtılmış bir fırında fırında pişirebilirsiniz.

Karabuğday lapası ile tavuk çubukları dolması. Onları pişirmek için önceki taramada olduğu gibi sadece taşı kesmekle kalmaz, aynı zamanda biraz et de ettirmek tavsiye edilir. Bacaklar her zamanki gibi marine edilmelidir. Dolum çok sulu yapılmalıdır. Bunu yapmak için, soğan ve sarımsak ile tavuk kızartması önerilir. Ayrı olarak karabuğrunu kaynatın, daha fazla tereyag ekleyin ve etli pereszharkoyla sote tencereye gönderin. Şimdi bacakları sicimle bağlayarak elde edilen karışımla bacaları doldurabilirsiniz. Çanak, bal ile hardalın bir karışımı ile kaplanarak, önceden ısıtılmış bir fırına hemen gönderilebilir. Doldurulmuş tavuk kalemleri lezzetli ve ıslanmış bir tavuk aroması garnitürüyle birlikte hazır.

Adyghe peynirli doldurulmuş bir tavuk kalemi benzersiz bir tadı . Daha basit yemekleri bulmak zordur. Bir kemiğini kesip, şırınganın içini dışarıya çevirmek için çalışırken, ancak eklemi aşağıda bırakarak denemek gerekiyor. Şimdi asıl şey, eti içte ve dışta biber, tuz ve hardal karışımı ile sarmalamaktır. Şu anda dolumu hazırlıyoruz. Bunu yapmak için, Adige peyniri dövülmüş yumurta ile karıştırılmalı, bu karışıma ezilmiş sarımsak ve yeşillikler eklenmelidir. Bütün iyice karıştırın ve bacaklara doldurun. Dizeyi dize ile bağladığınızdan emin olun. Daha sonra, çanak, az miktarda su bulunan önceden ısıtılmış fırına gönderilir. Bacaklar balla kaplanmalıdır.

Dolum için bir temel olarak da çok iyi seçimdir. Bu nedenle, birkaç lezzetli ve çok ağız sulandıran tarifler sunabiliriz.

Doldurulmuş tavuk ananas ve sarımsak ile uyuyor. Sulu ve yüksek kalorili bir tabak hazırlamak için, mümkünse et etine zarar vermemek için kemiklerin kalçadan dikkatli bir şekilde çıkarılması gerekir. Şimdi, doldurmayı ananas küpleri, ezilmiş sarımsak ve yeşilliklerden hazırlıyoruz. Et dolması ve kürdan ile sıkışması. Yumurtayı bir tutam tuz ve köri ile dövüyoruz, fıstığı doğramalı, eti tavaya koyup kızartın. Çanak, yeşil bir salata ile iyi geçiyor.

Tatlı pirinç dolgusu yardımıyla kalçaları ve kaleleri doldurmak çok lezzetlidir (isteğe bağlı olarak bir bacak kullanabilirsiniz). Tüm kemiklerin çıkarılması önerilir, ancak alt tendona dokunmayın. Şimdi doldurmayı her zamanki gibi pilav olarak hazırlıyoruz, ancak sadece soğan ve havuç yerine ıslatılmış kuru üzüm ve kuru kayısı koymanız gerekiyor. Tuz ve biraz şeker eklenmesi önerilir. Şimdi et ve iğne deliklerini dolduruyoruz. Böyle bir tavuk, önceden ısıtılmış fırında pişirilmelidir.

En basit ve en leziz seçeneği tavuk karkasını ezilmiş cevizle karıştırılmış kıyılmış etle doldurmaktır.

Genel olarak, hemen hemen her şeyle birlikte bir tavuk doldurmanın mümkün olduğunu belirtmek gerekir.

Bon tadı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.