Gıda ve içecekÇikolata

Şirket Fazer - Ünlü Pastacılar en iyi geleneğinde çikolata

Fazer Şekerleme Şirketi yüz yılı aşkın bir süredir piyasada bulunmaktadır. XIX yüzyılda şekerleme sanat liderleri Fransa, Rusya ve İsviçre idi. İsviçre'de bir yerli şirketin kurucusu Karl Fazer, bütün bu ülkeleri ziyaret ederek o zaman öğretmenler en iyi gelen pasta becerilerini inceledi. O Finlandiya'ya gitti bir süre sonra iyi Pastacılar alınan tüm bilgisini, toplanan ve onun şirketi Fazer kazdık. Çikolata, şekerleme ve yüz yılı aşkın bir süredir diğer şekerlemeler reçete Karl ulaşabilirsiniz.

Mükemmel kalite çikolata

Şirketin ana ilkesi - üstün kaliteli ürünler ve inanılmaz tat. baştan şirketin kurucusu personeline anlattı: "Biz onların kaliteli müşteri beklentilerini böylece hamur işleri yapmak zorunda."

Antik rağmen çikolata tarihinin Fazer Modern makinelerde oluşturulan, şirket hala ayakta ve sürekli ekipmanlarının geliştirilmesi ve sadece doğal ve taze malzemelerle kullanır. Nedeniyle teknoloji ve kaliteli ürünlerin sürekli güncellenmesi, şirket son derece küresel pazarda kabul edilir. fabrikalarda yüksek vasıflı işçiler.

çikolata

Bunun tarifi şekerleme neredeyse 100 yıldır değişmedi. 1922 yılında tarifi değişmeden kalır, çünkü ünlü mavi sarmalayıcıdaki sütlü çikolata fayans serbest bırakıldı. Önerilen Fazer çikolata sebebiyle yüksek kaliteli Ekvador kakao çekirdekleri çok popüler. Her zaman taze süt kullanın.

Popüler Geyşa çikolata 1962 yılında mağaza raflarında ortaya çıktı. Yıllar içinde, bu aralığı çikolata tipine sürekli genişlemektedir ve bugüne kadar birkaç farklı boyutta barlar, çikolata ve tatlılar vardır. Seri Geyşa çikolata şirketi Fazer en popüler marka.

şirketin var olduğu süre boyunca yüzden fazla farklı tatlılar çıktı. Fazer Çikolata turuncu dolum ve yaban mersini yoğurt süt geleneksel doğal koyu çikolata ürünlerin büyük bir aralığı vardır.

şeker

Çikolata Vantaa yapılan ve şekerlemeler, reçel ve pastiller edilir - Lappeenranta. 1949 yılından bu yana piyasada Popüler şeker Marianne. Bu ürün Rus şekerleme ve Fransız nane tatlar iyi gelenekleri birleştirir.

bu güne kadar satılan en eski buluşlarından biri, Pihlaja şeker, söylenti tarifi Rusya'da icat ve Finlandiya Karl Fazer için yanında getirdiği has it vardır. Çikolata sadece en iyi çeşitleri kullanılır ve dikkatli profesyonel çalışanlar tarafından kontrol edilir.

Sonuç

Kuşkusuz, yüksek kaliteli ve lezzetli ürünleri şirketi Fazer ana ilkeleridir. dünya çapında bilinen bu firma tarafından üretilen çikolata. sadece en iyi kakao çekirdekleri, süt ve diğer malzemelerle oluşturulan ürünler. ürünlerin hat destansı boyutlardaki genişledi Uzun yıllar boyunca, her kişinin tadı olacak ürünlerini bulabilirsiniz. dünyanın hemen her yerinde, herhangi bir mağazada olabilir bu şirketin ürünlerini almaya.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.