Haberler ve ToplumÜnlüler

Thomas Neuwirth (Conchita Wurst): biyografi, kişisel hayat

Thomas Neuwirth dünyadaki en ünlü travestidir. 2014 yılında bu adam, Conchita Wurst adı altında Eurovision Şarkı Yarışması'nda sağır bir zafer kazandı. Kendisi tarafından çirkin bir adam tarafından yargılanılan sakallı bir kadının görüntüsü milyonlarca seyirciyi fethediyor. Bu abartılı kişilik hakkında başka ne söyleyebilirsiniz?

Thomas Neuwirth: yolun başlangıcı

Gelecekteki ünlü şarkıcı Avusturya'da doğdu, Kasım 1988'de oldu. Bir gençken, Thomas Neuvirt bir kadına dönüşmeyi sevdiğini fark etti. Adam, onunla değil, daha çok karşı cinsle ilişkili. Elbette, Puritan toplumu alışılmadık zevklerini kınadı, genç adam sürekli zorbalık ve alay konusu oldu, ancak bu onu kırmadı.

Çocukluğunda tecrübeli tecrübeler, Thomas'ı hayatını adamak istediğini anlamasına yardımcı oldu. İnsanların kendi kaderini tayin hakkına, oryantasyon seçimi için savaşacağına karar verdi.

İlk başarılar

2006 yılında Thomas Neuwirth ilk önce halkın dikkatini çekti. Makyaj yapmadan "Starmania" programının üçüncü sezonunda performans gösterdi. Gösteri şovu genç sanatçılara yeteneklerini sergileme fırsatı sağladı. Yetenekli bir genç daha sonra ikinci sırayı almayı başardı, sadece Nadine Beyler onu terk etti.

İlk ciddi zafer, genç adamın gücüne inanmaya zorlandı. Büyük bir sahneyi nasıl ele alacağını ciddi olarak düşündü. Yaklaşık bir süre önce Neuwirth onun alışılmadık yönelimini açıkça itiraf etti. Sonra skandal müzik grubu Jetzt anders! 'In kurucusu oldu, ancak bu grup uzun sürmedi. Yenilgi, geleceğin yıldızının şöhretin ve hayranların hayallerinden vazgeçmesine neden olmadı.

Görüntünün doğuşu

Genç adam Graz Moda Okulu'ndan mezun olduktan sonra Conchita Wurst doğdu. Thomas Neuwirth, hayatı canlı bir görüntü haline getirmek için her türlü çabayı gösterdi. Onun kahramanı, kendisine göre Kolombiya dağlarında doğduğu, çocukluğunu Almanya'ya geçirdiği kendi biyografisini satın aldı. Almanca'dan "wurst" kelimesi "sosis" olarak tercüme edilmiştir. Basın mensuplarının şarkıcıya "sakallı sosis" lakabı verdiği şaşılacak bir şey değil ki Thomas da kendisine yalnızca bir gülümsemeye neden oluyor.

Neuwirth, kendisinin ve Conchita'nın kesinlikle farklı insanlar olduğunu vurgulamaktan hoşlanıyor. Sadece yaş ve büyüme gibi faktörler birbirine denk gelir, her şey farklıdır.

Şan şan

2011'de Thomas Neuwirth, parlak ve abartılı bir Conchita imajıyla sahneye çıktı. Baş şarkıcının ilk hayranlarını kazanmasına izin veren televizyon dizisi Die grosse Chance'e katıldı.

Ayrıca Conchita Wurst, katılımcıları bir balık fabrikasında çalıştırmak zorunda kalan "Avusturya'nın en zor çalışması" gösterisinde yer aldı. Sonra, Thomas'ın Namibya çöllerinde yaşam için savaşması gereken "Vahşi Kızlar" adlı TV projesinde büyüleyici görüntüsünü izledi.

"Eurovision-2014"

Conchita Wurst hızla dünyayı ele geçirdi. Sonuç olarak, Thomas Neuvirtt, Eurovision'a katılmaya hazır olduğunu fark etti. Konuşmasıyla, tüm dünyayı insanların kendi kaderini tayin hakkına sahip olduğuna ikna etmeyi umdu.

Şarkıcının rekabete girmesi için ilk denemesi bir başarısızlıktı. 2012'de başka bir sanatçı tarafından seçildi. Ancak Thomas'ın çabaları taçlandırıldı, ülkesini Eurovision Şarkı Yarışması 2014'te temsil etmekten onur duyuyordu. Bu karar, pek çok izleyiciyi öfkelendirdi, yaklaşık 30 bin kişi buna karşıydı. Ancak, halkın tepkisi , parlak Conchite'nın yarışmaya girmesini engellemedi. Thomas, performansı için Rise Like a Phoenix'i melodik kompozisyonu seçti.

Bu mücadelenin sıcak olduğu kanıtlandı, sonuncaya kadar "sakallı bir kadının" ikiliden Hollanda'ya gelip gelemeyeceği bilinmiyordu. Sonuç olarak, zafer Madame Wurst tarafından hala kazanıldı. Sağırlaştırıcı başarının hemen ardından Thomas, "Heroes" şarkısını kendine adamış hayranlarına ithaf eden ilk albüm Conchita'yı piyasaya sürdü.

Sahne Arkasındaki Hayat

Daha önce de belirtildiği gibi, cinsel yönelim Thomas Neuwirth'ın önüne geçmeye çalıştığı konu değildir. Şarkıcının kişisel yaşamı, halka bir sır değildir. Acımasız adam diğer eşcinselleri aktif biçimde cesaretlendiren toplumsal cinsiyet üyeleriyle açıkça görüşür.

2011'de şarkıcının şükrü dansçı ile romantik ilişkisi hakkında bilgi sahibi oldu. Ve Thomas ayrıca dört yıl boyunca kendisinin ve Jacques Patriaci'nin yasal olarak evli olduğunu itiraf etti. Diğer ünlü insanlardan elde edilen kanıtlar dürüstlüğünün kanıtıydı. Neuwirth ve sivil kocası halktan hiçbir şey gizlemiyor. Ortak bir fotoğraf yayınlamaktan, röportaj yapmaktan asla vazgeçmiyorlar.

Conchita Wurst'un daha yaratıcı planları hakkında çok az bilgi var. Thomas, tabii ki yeni albümler çıkarmayı planlıyor. Ayrıca, abartılı şarkıcı yıllarca başarılı bir şekilde gerçekleştirilen cinsel azınlık hakları mücadelesine devam edecek. Dünyanın hoşgörülü olmasını sağlayacağına eminiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.