Ev ve AileÇocuklar

Sık sık hasta olup olmadığını nasıl, çocuğun dokunulmazlığının kaldırılması için?

Bağışıklık sistemini - Birçok faktör vücudun koruyucu fonksiyonları oluşumunu etkiler. Onun oluşum hala zayıflar dolayısıyla küçük çocuklarda, 14 yaşın önce gerçekleşir. Buna çevre, kötü beslenme, ilaç agresif etkisini ekleyin - ve biz olsun "kısır döngü". çocuk genellikle hasta ve antibiyotik alarak. sera koşulları oluşturmak için çalışıyor: hastalıklar ebeveynlerin bıktınız dikkatlice hastalıktan onların çocuğu korumak başlar. Böyle heves yeni soğuk algınlığı döner. Ne yapmalı? Nasıl dokunulmazlığının kaldırılması için çocuğun? Sonuçta, vücut doğa koruma fonksiyonlarıyla bilgileri içermelidir.

Bu konuda çok önemli bir yönü yoktur. Önemli olan - sihirli mermi var olmadığını fark, bağışıklık sisteminin oluşumu üzerinde çalışma uzun ve zahmetli bir olduğunu. Bu ay bir organizmanın gelişimi üzerinde özel bir etkiye sahip gibi, erken hamilelik sırasında itibaren başlayabilir. Basit kurallar enfeksiyona çocuk daha dirençli hale getirmek için, çocukluktan beri kendisine vermek gereklidir. Sonra hayat onun yolu haline gelir.

Nasıl çocuğun bağışıklığını artırmak için

Başlamak için, biz emzirme durumu için çok önemli olduğuna dikkat bağışıklık sistemi. Eğer (iyi bir neden olmaksızın) vazgeçmek önce Yani, iki kere düşünün.

Çocuğun vücut güçlendirmek için ne yardımcı olacak savunma mekanizması? Dengeli beslenme: Gıda büyüyen vücudu gerekli tüm malzemeyi temin edilmelidir. Özellikle dikkat "A" vitamini "C" ve "B" açısından zengin olan ürünlere ödenmesi gerekmektedir. Çinko ve demir de yeterli hacimde hareket etmesi gerekmektedir. Eğer yaşamın ilk günlerinden çocuğun dokunulmazlığının kaldırılması için nasıl biliyorsanız, sadece hastalığın biri sırasında bir çok deneyim kaydedemezsiniz, aynı zamanda ona iyi sağlık vermek. Bu doğal kaynaklardan gerekli vücudun besinleri eksikleri tamamlamak Not: fermente süt ürünleri, sebze, meyve, bal, fındık, et ve balık. İlaç üretim tesisleri Çocuğa gerekli vitaminler, makro ve mikro elementler yerine geçecek beklemeyin.

Nasıl gıda yanında, bebek bağışıklık yükseltebilirsiniz? Taze hava ve (yaşa bağlı olarak) fiziksel aktivite. Hava için favori bir çocuk ihtiyacını koyarak aynı anda, sokakta yürümek çoğu zaman gereklidir. Kuta çok çocuk değil. Özellikle sokak eğer planlıyoruz açık oyun. Havalandırmalı uzay fazla oksijen ve daha az mikroorganizma içerir. Bu nedenle, soğuk sezon, bu değişmez. Özellikle yatmadan önce odadaki havayı yenilemeniz gerekir. uykunun riayet sağlığı üzerinde değil, aynı zamanda duygusal durumuna sadece olumlu etkiler.

Çocuğun bağışıklık sistemini nasıl artırılabileceğini ebeveynlerin sorusunun cevabı çok basit. Ona çocukluktan sağlıklı yaşam tarzlarını öğretin. Dersler sizin örneğin dayanmalıdır. Doktorlar çoktan sağlıklı bir yaşam tarzı kurşun veliler çoğunlukla çocuklar hasta olmadığını tespit ettik.

vücut yardımcı olmak için salgın sırasında bağışıklık hazırlıklarını yönlendirilebilir. Çocuklar için özel şekiller yapmak ile bağışıklık ve immünomodülatörler. Ama bu gibi yöntemlere bir uzmana atamadan başvurmak tavsiye edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.