GüzellikBakım ürünleri

Scrub dudaklar: Evde pişirmek

Cilt bakımı için biz düzenli olarak kullanılır, ve bu sorun değil: onların güzelliğini korumak yerine onun kalanları daha sonra geri bakmak daha iyidir. onlar, tesadüfen, hep sevecen gerekli bileşenler içermez dudakları oldukça dekoratif kozmetik, güzellik bakımı inanıyoruz çünkü çoğu zaman kadınlar, dudaklar unutun.

Bu arada, dudak cilt çok hassas ve dış etkilere, su, soğuk hava, rüzgâr ve soğuk açıktır. Yavaş yavaş, o yüzden de bakıma ihtiyacı ... pürüzlü, kuru, çirkin dudakları olur. süngerler, yumuşak ve nemli Yani, ister misin? İşte münhasıran doğal bileşenler içeren dudak bodur otografık hazırlık yardımına gelir. Ana bodur kuru parçacıklar düzgün yapmak onu nemlendirmek, cilt dudak kaldırır yara iyileştirici etkiye sahip olacaktır.

Herhangi aşağıda tarif edilen dudak fırçalama oluşmaktadır yenilebilir malzemelerle, yani tamamen güvenlidir ve kontrendikasyon Bu bileşenlerin alerjik reaksiyonlar haricinde değildir sahiptir.

bal ve soda ile 1. fırçalayın. Karışım dudaklara uygulanan birkaç dakika homojen hale gelene kadar kabartma tozu aynı miktarda bal çay kaşığı karıştırın, daha sonra yavaşça dudak soyulma kaldırmak için sildi. Su ile ağzını yıkayıp nemlendirmek için her bitkisel yağ birkaç damla uygulayın.

tuz, şeker ve vazelin ile 2. Ovalama dudaklar. Şeker, tuz ve vazelin eşit hacimde karıştırılır. dudaklarda karışımı uygulayın ve nazikçe ovalayın dairesel hareketlerle ölü hücreleri çıkarmak için. Kuru ve pul pul dudaklar sırasında bu kese haftada iki kez kullanın.

3. Scrub Dudak "Şeker." 2 çorba kaşığı kahverengi şeker zeytinyağı yarım çay kaşığı ile karıştırılır. karışımın içine parmağınızı batırın ve 10-15 saniye boyunca ovalayın. dudaklarından. Su ile durulayın ve dudaklara vazelin uygulayın.

bal ve şeker ile 4. fırçalayın. (Bal kendisi şeker, gerek kalınlaşmış ise) sıvı bal ile şeker biraz karıştırın, kalın bal dudaklı yayıldı ve hafifçe parmaklarınızla masaj yapın. Bu gres dudak tereyağı sonra.

5. Pirinç-peynir fırça dudaklar. Çay kaşığı pirinç değirmeni, toz durum öğütülmesi lor (zayıf) ve bitkisel yağ (yarım çay kaşığı) 2 çorba kaşığı kadar. Bu araç dudakların ciltte büyük bir etkidir.

6. Scrub Dudak "Nane". 50 oz karıştırın. nane yağı birkaç damla bal, bir bardak ve zeytinyağı bir bardak şeker. bir hamur için karışıma biraz su ekleyin. dudaklarını silmek için fırçalayın hazır. buzdolabı keselenmenin saklayın.

herhangi bir bitkisel yağ karıştırılabilir 7. Esmer şeker, dudaklara uygulanan ve birkaç dakika sonra durulayın.

8. Badem Scrub dudaklar. su içinde 2 badem fındık gece boyunca bekletin. Sabah onları eziyet ve gliserin birkaç damla ekleyin. Sonra su ile durulayın, dudaklarda kitle uygulayın ve birkaç dakika bekletin.

(Çay kaşığı gerekir) bir toz aspirin tabletleri ezmek 9. kahverengi şeker kamışı, çay kaşığı, bir kaç damla jojoba yağı ve gliserin yarım çay kaşığı. Karışım dudaklar ve yüz için kullanılabilir. İyi Eksfoliye ve ölü hücreleri yok eder. su ile yıkayınız ve bir nemlendirici kremi uygulayın.

narenciye lezzet ve aloe vera ile 10. Bal bodur. aloe vera ve bal az miktarda birkaç damla ovmak, - (portakal, greyfurt, limon ... herhangi biri) Tamamlanmamış çay kaşığı öğütülmüş narenciye meyve kabuğu kurutulmuş. Karışım hafifçe masaj ve durulama veya nemli bir bez ile silin, ıslak sıcak dudak koymak ve 3 dakika süre ile bırakın edildi.

tarçın 11. Fırça dudaklar. Bir kaşık dolusu (çorba kaşığı) bir buçuk çay kaşığı ile karıştırılmış ince kahverengi şeker , üzüm çekirdeği yağı ve tarçın küçük tutam bir macun kıvam elde edilene kadar. Dudaklar hafifçe dairesel hareketlerle masaj yapılır. Durulayın. Ve dudaklar fazla hacim yapmak için, size tarçın yaprağı esansiyel yağ eklemek fırçalayabilir.

Evde dudaklar fırçalayın - ölü hücreler ve pisliklerden cildi temizlemek için harika bir yol. Uzun süre Süngerler gençlik ve yumuşaklık korumak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.