İnternet ağı

Serbest olarak Uzak çalışmalarını Güvenli veya dolandırıcılık kurbanı olmamak için

Günümüzde hemen hemen her bülten tahtası veya forum görülebilir veya "uzak iş" "internette para kazanmak", bir "evde iş" olarak sınıflandırılır. Çoğu tür reklam, spam inanıyoruz ve hemen silin. Bunlar gerçekte sadece kazanç tercih ederim. Ve işten sonra uzaktan bir şeyler yap! Aynı gemide veya forum, birileri yöneticisinin Birisi moderatörü. Ve daha da çok, onun uzaktan çalışma onlar spam olarak kabul edilir serbest için web sitesi, reklam ... uzakta konudan biraz, ne de olsa, geri dönmek uzaktan çalışmak için üzerinde buldum.

Bugüne kadar çok almaz bir uzak iş bulmak. Tüm bunlardan sonra, serbest çalışanlar, forumlar, bülten panoları veya diğer reklam için borsada bulabilirsiniz. Bu bir iyi ücretli bir iş oldu ve hiç ödenmiş olması, tek bir şey için önemlidir. birçok sitede müşterilerin-aldatıcıları veya ayrıca Kidal adlandırılan serbest çalışanları çünkü Evet, evet, o, doğru. Bunlar nasıl dolandırıcılıklarından korunabilirsiniz? birçok yolu vardır. Bu makale yalnızca serbest uymalıdır en temel kurallarını tartışacağız.

İlk ve en önemli kural - Yeni bir müşteri ile bir ön ödeme yapmadan asla iş ve kanıtlanmış müşteri ile de ödeme yapmadan çalışan önermiyoruz ve eksik 10 kez, ve 11 ödenmiş ve ödenmemiş olur.

Müşteri ön ödeme kabul etmemesi durumunda ne yapmalı? Eğer anlaşma uyarınca işi yapmak durumunda ödeme sen, alacak güvence sağlamak amacıyla müşteri sor. Bu garantiler, serbest için borsada iyi bir hesabı olması onun BL olabilir elektronik cüzdan veya sadece ameliyattan sonra alacak koruma kodu, çeviriye.

Ama çok az BL sadece internette bulacaksınız çantanızda herhangi bir sayıda, geçebildiği bir müşteri olarak çanta, olsun. Önemli! Alınan kalecinin bir yetkilendirme isteği göndermek ve çantanızda yazışma yoluyla doğrudan müşteri iletişim için gereklidir. Müşteri niyetlerini sonra güvenle iş yapabilirsiniz, sizinle işbirliği yapmak, ancak doğru bir şekilde gerçekleştirmek için, ve sonra da parayı onaylarsa - aksi takdirde cüzdan şikayette yazabilirsiniz. Bu durumda, dosya eklemek yazışmalarla. yönetim itirazınızı gözden geçirecektir ve çanta engellenecektir.

Eğer gereklerine uygun olarak işlerini izlerseniz çevrilmiş kod himaye parayı almak için izin verecektir. iş Tanımına uygun ve aldığınız kodunda yapılır ise, müşterinin kaleciyi bir hak talebinde bulunmak için her hakka sahip.

Müşteri ve kabul etmezse veya herhangi bir garanti sağlayamazsa, İnternette bu müşterinin yorumlara bakmak öneriyoruz. Yanlış bir şey varsa - sadece veda ve onunla çalışmaz. Kendi risk altında çalışıyorsanız - çok yanlış bir şey, ama iyi, yoksa.

Burada müşteri tarafından aldatılmış olmayacak ve dürüstçe para kazanılan olsun hangi şu birkaç basit kural vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.