SağlıkSağlıklı beslenme

Emziren anneler için Diyet

çocuğu emzirmediklerini ve bazen aşırı gitmek Genç anneler. Diğerleri her şey ve herhangi bir miktarda kullanmak Bazıları tamamen gıda kendinizi sınırlamak başlıyor. Tabii ki, durumda seçmek gerekir "altın ortalamayı." Tüm ayrıntıları anlamak çok önemlidir.

Eğer emzikli anneler için diyet yapmak istediğini seçmeden önce bebeğinizi beslerken, önce yenmemesi gereken yiyecekler belirlemek gerekir. Bunlar alerjik etkilere bebeği neden olabilir gıdalar şunlardır: deri döküntüsü, artan gaz oluşumu bağırsak, sık ishal ve Kolik. Diyet İlk çikolata, tatlılar ve bal olmalıdır. Daha önce, kadınlar için tavsiye emzirme emzirme artırmak ceviz yemek, ancak bu görünüm yanlıştır. Daha süt anne olmaz, ancak alt problemleri, fındık mümkün reaksiyon olabilir. Bu nedenle, gıda emzikli anneler içermemelidir yoğunlaştırılmış süt.

kısıtlamaları tanıtmak ihtiyacı konusunda İkinci sırada yumurta dahil tavuk, balık ve deniz vardır. Eğer tavuk gibi, bu mutlaka daha ekstraktif suyu içinde kalan, böylece kaynamaya biraz daha uzun kullanmak gerekir. Bu nedenle, hisse senedi kendisine değil. Ayrıca füme, baharatlı gıdalar ve lezzetler tüketimini sınırlandırmaya yönelik emzikli anneler için diyet. Genç anne çok net olması meyve ve sebze ilgili olmalıdır. Genellikle hastanede hemen onun akrabaları ve meyve arkadaşlar bombardımana onlar çünkü gücünü tekrar gereken bu zamanda kendi yöntemleriyle haklısın. Ancak, tüm olamaz , turunçgiller meyveleri (mandalin, portakal ve limon) silinmelidir. kivi, ananas, avokado, hem de meyve, çilek ve kırmızı sebze ve turuncu renklerin: Kısıtlamalar egzotik meyveler empoze edilmektedir.

Her şeyden önce, bölgenizdeki büyümeye meyve olmasına dikkat edin. Özellikle kullanışlı yeşil elma. Emziren anneler için bitkisel diyet domates ve salatalık dışlamak ve lahana ve karnabahar, kabak ve patates devam amaçlanmıştır. Bir çocuk beslenmesi çok önemli olduğunda sınırlamak ve hatta tam yağlı süt kullanımını ortadan kaldırmak için. Bebeklerde Ebeveynlerden biri inek sütü proteini alerjisi vardır, özellikle eğer sık sık süte bir belirgin reaksiyondur. kahve ve kakao kaçının. Nedeni alerji yumurta ve rokfor gibi fermente peynirler hala may. Bu çok önemli ve pişirme metodu göstermektedir. Mutfak işleme nazik olmalıdır. emzikli anneler için diyet yeme yemekler, buğulama, fırında veya haşlanmış önerir.

Şimdi olabilir ürünlerin kümesine hareket ediyor ve hatta yemek önerilir. Bu koruyucu maddeler olmadan esas olarak farklı süt ürünleri şunlardır: kefir, yoğurt, herhangi bir katkı maddesi yoğurt, Bifidok. Sadece silinmelidir ryazhenka. et ürünleri yağsız domuz veya sığır, kümes hayvanları iyi hindi haşlama tüketir. Uygun pasta bisküvi ve taze hamur işleri, kraker, bisküvi ve kurutma arasında. yulaf, buğday, pirinç ve mısır: - emziren anneler için yararlı ürünleri öncelikle tahıl mamalar bir çeşittir. emzirme gaz, çay, meyve suyu, meyve içeceği, jöle olmadan taze meyve suları ve meyve suyu ev preform, maden suyu içmek çok faydalıdır zaman. çocukta günlük diyetin bir alerji olmadığı sürece, yavaş yavaş içine yeni yiyecekler tanıtmak mümkündür. Gerek yavaş yavaş yeni yiyecekler tanıtmak böylece bebeğe intolerans durumunda, bir iki gün içinde bir yanıt alabilirsiniz. Gün ürünlerine sırasında yenen her şeyi kaydetmek istiyorum bir günlük tutmaya çok yararlıdır. Kayıt sonrasında baktığımızda, her zaman bebeğinizin yanıt belirleyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.