İnternet ağı

Özel bir evde internet. Telefon ve teller olmadan

Son zamanlarda, kablosuz internet ülkemizde ve yurt dışında giderek daha popüler hale gelmektedir. Bu telefon olmadan özel bir ev içinde interneti üretmek için özel teknoloji kaynaklanmaktadır.

böylece uygun bir kablo olmadan internete bağlantı teknolojisi

oldukça pahalı ve böyle bir bağlantı hızı düşüktür - erişimden özel sektör kablolama olarak evine doğrudan etmektedir. tel sitelerinden bazıları az zarar görürse - onarım hafta hatta aylar sürebilir. Bu nedenle, uydu üzerinden ağ bağlantısı alanında veya USB-modemler vasıtasıyla yeni teknolojiler - bu yukarıda bahsedilen tüm sorunlar için harika bir çözüm. özel bir evde ek olarak, kablosuz internet erişimi akıllı telefonlar, tablet, dizüstü: Bu sahipleri farklı cihazlardan aynı anda ağa girmek için izin verir.

kablosuz internet

telefon hatları kullanılmadan World Wide Web bağlanma yalnızca popüler değil, aynı zamanda modern bir insan için çok uygun değildi. Kullanıcıların Giderek artan sayıda kablosuz öncelik vererek, "özel bir evde kablolu interneti" sunmak için reddediyorum. Geçen kadar iyi midir? Pozitif ve negatif yanlarını analiz edilmeli yöneltilen soruya cevap vermek.

Artıları ve kablosuz internet eksilerini

Aşağıdaki faydaları çağırabilirsiniz:

  • özel bir evde internet bağlantısı zaman ve çaba almaz.
  • Bir kişi herhangi bir cihaz kullanılarak, küresel bir ağ içine girebilir. Bu arzunun gerçekleşmesi için böyle bir cihazın zorunlu nitelik Wi-Fi mevcudiyetidir.
  • Nedeniyle özel bir evde kablosuz internet erişimi kablonun varlığını sağlamaz gerçeğine, ağ çok daha kolay olacaktır.

olumsuz yönleri

Bir telefon olmadan özel bir ev içinde internete bağlamayı seçerseniz, engelli kontrol etmeyi unutmayın. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • İnternete tek bir erişim noktasıyla cihazların çok sayıda bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda trafik hızı tüm aygıtlarda eşit olarak paylaştırılır. Bunun Çünkü tek tek her kullanıcı için web sayfalarının yüklenme süresini artırdı.
  • cihaza giden yolda olan bilgi iletim kutunun hızını ve fiziksel öğeleri aşağılamak.
  • Düşük güvenilirliğe sahiptir Erişim noktası, Wi-Fi, çatlak kolaydır.

Bir bağlantı yöntemi seçme, düzenli ağa bağlanmak için kullanmayı düşündükleri açıkça kaç cihazlar anlamak önemlidir. Bir telefon olmadan özel bir ev İnternet bağlantılarının az sayıda yüklemek için önerilir. Eğer ağa erişmek için üç veya dört cihazların maksimum kullanmayı planlarken. Ama en iyisi özel evde kablolu internet geniş bir ağı kullanmayı.

kablosuz internet Türleri

Bir telefon olmadan özel bir ev Internet aşağıdaki cihazları ve bileşenleri kullanılarak ayarlanabilir:

  • Uydu anteni. Başlıca özelliği bir sinyal temin etmektir "uzaydan." zahmetlidir ve operasyonda çoğunlukla rahatsızlık neden olduğu bu sayede internet bağlantısı birçok insan değildir. Bunu dezavantajları yüksek maliyet, düşük hız salgılayan ve bezlimita eksikliği arasında.
  • İnternet 2G GPRS / farklı mobil operatörler tarafından KENAR. Yani her yerde internet keyfini çıkarabilir. İnternet'i kullanmayı planlıyor nerede alanında mobil iletişimin operatörünün sadece varlığı önemlidir. En yaygın 30-80 kbps hızı ve nadiren 100-150 kilobit oranında görülen. İnternetin bu tür büyük fon gerektirmez. Ama aynı zamanda, tarife vardır, kullanıcılar miktarın çok "yiyor". Bu trafik paketlerini satın alarak önlenebilir. 2G İnternet ikincil şehirlerde ağırlıklı kullanın.
  • Kablosuz 3G-Internet. Çoğu mobil operatörler tarafından sunulan Bu bağlantı. mobil bağlantı var şimdi nerede, her yerde değil yayılıyor unutmayın. 3G-modemler fiyatı 2G-modemler biraz daha yüksektir. elde hızı 3 megabit, ve bazı durumlarda, bu rakam daha yüksek olabilir. Tarifeler daha sadık. Bu kendiniz için interneti bunun kurma olanağı sağlar. Evinizde boyunca interneti dağıtmak için, bir Wi-Fi-router almak gerekir. Kötü bir sinyal varsa, Internet çalışmalarını güçlendirecek anteni, yüklemeniz gerekir. 3G-İnternet nedeniyle özelliklerine şimdi en iyi ve en ilginç olduğuna inanılmaktadır.
  • 4G-İnternet. Pratik yetenekli internet bu tip 3 ila 7 megabit hıza geliştirmek olduğunu göstermektedir. O bazı şehirlerde dolaşan. Negatif noktası yeni teknolojinin istikrarsız bir işlemdir. Maliyet 4G-modemler 3G daha yüksek. Rahat çalışma için 4G-yönlendiriciler kullanın. Modemler açık havada kurulum için anten sağladı. Bazı ülkelerde, zaten 5G sistemini işletmektedir.

özel bir evde internetin fiyatı

Yani, özel bir evde kablosuz interneti tercih etti. Tam olarak şok edici değil fiyat. Ama hepsi internette türüne bağlıdır, şirket ve maliyetler bağlarken gerçekleştirdi. Ortalama olarak, (gerekli ekipman dahil) 4000-5000 ruble olabilir kablosuz internete bağlanın. tarifeleri ile ilgili olarak, megabit onlarca 0,5 ila ayarı, ek bir 300 2500 ruble ödemeniz gerekir. farklı operatörler için internette fiyatları. Eğer internete bağlanmak için karar vermeden önce, World Wide Web kablosuz erişim sağlayan firmaların çalışanları danışmalısınız. Kendisine saygısı şirket fiyatı hakkında doğru bilgi vermek ve tüm konularda tavsiyelerde olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.