İnternet ağı

En iyi Internet Tablet: yorumlar. Sınırsız İnternet Tablet

Mobil pazarda şimdi onlarsız hayat düşünemiyorum böylece hızla gelişmektedir.

tabaklarda birkaç kelime

mobil cihazlar altında aklımızda sadece akıllı değil, aynı zamanda tabletler var. ikincisi ile, tesadüfen, farklı bir hikaye tamamen - cep telefonları 90'lı yıllarda ortaya çıktı ve yavaş yavaş tüketici Tablet PC oldukça yakın olduğunu, geliştirilen eğer - "sıfır" sonunda. Tabletler oysa bağlantı tarafından ve büyük, bir el eğlence merkezidir - Ve zamanın bu kadar kısa sürede onlar telefonun ana işlevi olmasına rağmen bu cep telefonları için talep eşit "dışarı çıktı", vb.

Tabletin olanakları internete olmadan

ücretsiz ya da düşük maliyetli eğitim iş için iş için bir araç, aynı Tablet PC rolü küçümsenmemelidir. Ünite tüm bu yardımcı olabilir uygulamaların yüzlerce kurulabilir. Sonuçta, işletim sistemlerinin geliştiriciler tarafından oluşturulan içerik mağazalarında onları milyonlarca vardır. kayda değer tek özelliği - tablet boyunca internette gitmek için gerekli bir fırsattır. Daha sonra bu kadar önemli kullanıcıları çok hareketlilik kaybetti çünkü Onsuz yukarıda belirtilen birçok avantajı, daha az alakalı. Basitçe söylemek gerekirse, tablet sahibinin internete erişimi olmayan onunla çalışmaktan zevk olamaz, tüm içerik, tüm uygulamaları ve uzantıları indirilebilir çünkü çoğunlukla, sadece bu şekilde. Bu internet tablet için gereklidir gösterir. Tablet sahiplerinin Yorumlar de bu işaret: ağa bağlanmak zorunda kalmadan, birçok uygulama hiç çalışmaz "kesmek" sürüm, ya da değil önemli ölçüde alınarak belirlenir.

bağlantı seçenekleri

Tablet PC internete bağlanabilir aslında iki yolu olduğunu. Bu, hem de mobil 3G veya LTE ağlar aracılığıyla cihaza özel bir modülü kullanarak, Wi-Fi teknolojisi aracılığıyla olduğunu. Ancak, bu son durumda, adaptör sinyalini alma yeteneğinde tablet PC mevcut olmalıdır. O da, tüm cihazlarda değil. Örneğin, pazar liderlerinden biri - Elma şirketi - 3G-modül ile ve onsuz sürümlerinde iPad bilgisayarları serbest bırakır. Son maliyeti az, ama çok daha az olasıdır. Gelecekte kullanmak istediği internet tableti alıcı ne tür bağlı olarak, istekli 3G görmediklerine versiyonu için fazladan ödemek ister seçer. Spesifik olarak, şekillerde, Wi-Fi "saf", tabletin daha pahalı% 30-40 birim maliyeti ile cihazın düzenlemesi.

3G, LTE ve Wi-Fi arasındaki fark nedir?

Kablosuz tamamen sabit bir noktanın ulaşılmış olmakla birlikte 3G ve LTE teknolojileri, mobil ağlarda çalışır. Her iki teknolojiler tablet için internet erişimi sağlayabilir. Yorumlar da bağlantının Bu iki tip arasındaki fark oldukça anlamlı olduğunu göstermektedir. Yani, bu tartışmasız en iyi internet tabletin hangi söylemek mümkün değildir. Parkta ya da şehir merkezinde, yolda - Biz sadece 3G ya da LTE üzerinden bağlantı mümkün herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda internette sörf yapar unutmayın edebilirsiniz. Yalnızca durum - tablet bilgisayar sinyalini yakalamak mümkün olduğunu mobil ağının operatörü sağlar. LTE ve 3G arasında Razinitsa, kendilerini biçimlendirir benzer teknolojinin kullanıldığı gibi önemli değildir ve özellikle aynı var. Eğer birkaç modası geçmiş 3G formatına daha güçlü bir sinyal ile yüksek hızlı bağlantı yüklemenize olanak tanır, daha gelişmiş bir bağlantıdır - Önemli olan LTE olmasıdır. Bildiğim kadarıyla Wi-Fi teknolojisini kullanarak İnternet'e erişim gibi, o zaman bu durumda biz ofis, daire veya otel bulunan Hizmet durgun bir noktada, gerek bizim internet tableti yakalamak bir sinyal yayar. Ağa sabit erişim için ücret mobil için önemli ölçüde daha düşük olduğu için, 3G ile karşılaştırıldığında Ucuz maliyetli bu teknolojiyi kullanmak.

3G ve LTE kullanımını Özellikleri

cihazınızda mobil interneti sahip olmak için, önce bir sim kart hizmetleri veri sağlayıcı olmalıdır. Rusya'da Günümüzde bu hizmetlerin büyük mobil operatörleri sağlamak - MTS, "Beeline", "Tele2" ve "Megafon". Her biri tablet için çevrimiçi sağladığınız açısından, kendi tarife planları vardır. Kullanıcı yorumları operatörlerin sinyal gücü, hem de onların hizmet maliyeti abonesi (tabletin sahibi) sunulan bölgeye bağlı olduğunu göstermektedir. eğilim merkez bölge ve nedeniyle kulelerin doygunluğuna büyük şehirlerde, orada, bir mobil sinyal ağı sorunsuz yakalanır, ama internet hızı cihazın önündeki kullanıcı koyar çoğu uygulamalar için oldukça kabul edilebilir olmasıdır. Sinyal kapsama alanı küçük olduğu uzak bölgelerde, İnternet yavaştır, ve sinyal - zayıftır.

Tarifeler 3G ve LTE-İnternet

mobil internet servis sağlayıcılarının tarife planları çoğu sabit bir paket trafik sağlamak için tasarlanmıştır ve tarifenin sadece az sayıda tablet için sınırsız internet erişimi sunmaktadır. Örneğin, birinci seçenek olarak, daha sonra "Megafon" yakın zamana kadar bu paketler aleti: aylık 350 ruble fiyata günde 100 megabayt varlığını ima "Tablet-350"; Plakalar sahipleri 550 ruble ayda 5 gigabayt kullanmasına izin veya "Tablet-550",.

"Sınırsız" erişim bakımından, daha sonra, örneğin, MTS ay (ortalama oran) başına 500 ruble abonelerine erişim sunar. Ancak burada bile ayda 4-8 gigabyte şeklinde kısıtlamalar vardır. Kesinlikle sınırsız mobil internet paketleri veya düşük bağlantı hızına sahip veya daha pahalı aynı büyüklük derecesine sahiptir. Ancak, tüm tabletler 3G bağlantısı veya LTE formatlı iletişim için modüle sahip olduğunu unutmayın.

Nasıl mobil internet hizmetlerinin sağlayıcı seçmek için?

mobil internet hizmetlerinin tedarikçisi çünkü tarife planları ve gizli koşulların bir çokluğun o kadar kolay mı seçilmesi her zaman sıradan kullanıcılar tarafından anlaşılamamıştır. Bir web tableti seçimi, çeşitli sitelerde yorum ilk okunmalı. Sonuçta, aslında zaten belirli bir operatörün iletişim hizmetlerini kullanmış olabilir diğer insanların deneyimdir. Ve tabii bu konuda bir şeyler önerebilir. incelemeye ek olarak ihtiyaç ve mali yetenekleri gibi dikkate almalıdır. Amacınız Örneğin, - sosyal ağlar ve periyodik kartı kullanmak için, mantıklı değil tablet için pahalı bir sınırsız internet erişimi satın almak olduğu açıktır. Tablet film izlemek için kullanılıyorsa Tersine, - o zaman günde 100 megabayt bir paket içinde orada yapamaz.

Wi-Fi üzerinden bağlantı Özellikler

Tüm plakalar Wi-Fi kullanarak internete bağlanma imkanı. Bunun bir seçenek olduğuna inanılmaktadır - bu iyi internet tablettir. şey olduğunu yeterince hızlı ve ucuz, kural, sınırsız olarak, Wi-Fi aracılığıyla dağıtılan sabit internet. Bunu kullanarak, film, uygulama indirin izlemek arkadaşlarınızla iletişim ve bir tablet bilgisayar kullanarak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu tür bir bağlantı biçiminde tek dezavantajı - hareket olmaması. Başka bir deyişle, bu web yönlendiricinin Wi-Fi aralığında olanlar, sunulacak - yani, ofis, ev veya cafe olmak. Bu bağlantı yolu avantajlarından yararlanın, tabii ki, işe yaramaz.

İnternet tabletinizde nasıl ayarlıyor?

gerçekleştirin İnternetin ayarı Wi-Fi ve mobil ağları ile olduğu gibi, oldukça basit. Bir Wi-Fi-ağa bağlanmak için, sadece şebeke korunmaktadır erişim şifresini girin. yönlendirici kendisi doğru ayarlanırsa Bundan sonra, tablet bilgisayar kolayca saniye içinde bağlanabilir. cihaz ayarları daha fazla parametre girmeniz gerekir, çünkü mobil şebekeler gelince, durum biraz daha karmaşıktır. Ancak, operatörler kullanıcılarına hayatını basitleştirilmiş - erişim ayarlarını bugün otomatik modunda kullanılabilir, operatöre başvurun veya uygun bir isteği yaparak. Aşırı bir durumda, bir uzman sizin için her şeyi yapacağız bir servis merkezine veya Salon, cihazınızı taşıyabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.