TeknolojininElektronik

Sennheiser RS 170 kulaklıklar: yorumlar, açıklamalar, teknik özellikleri ve yorumlar

Birçok iyi bir ses sistemi almak hayal. Ama çok küçük bir dairede yaşayanlar ne olacak? Bu aile üyeleri engelleyebilir yüksek sesli müzik kaynağı olacaktır. Bu durumda, ideal çözüm kablosuz satın almak kulaklık Sennheiser kimseyi rahatsız etmemek amacıyla gece geç Onlar müzik dinleyecek RS 170. Tabii ki, tellerle modeller çok daha yüksek kaliteli ses çıkışı sağlar, ancak kablo bazen çok rahat öğesi değil.

makale bu aparat tarif negatif ve pozitif özellikleri ile başa çıkmak için yardımcı olabilir, hem de veri kulaklık satın almaya karar için yardımcı olacaktır. Genel olarak, kötü değil, ama herkes kendi başlarına bir seçim yapmak zorundadır.

teknik özellikleri

Kulaklık kapalı bir ünite oluşturmaktadır ve kablosuz türünü izlemek. empedans Bilgisayarınız, telefon veya müzik çalardan müzik çalma normal oranıdır 32 ohm vardır. Hassasiyet Sennheiser RS 170 110 dB. Kulaklık bir az şey tartmak - sadece 216 gram. ses ve berrak surround. Bozulma, imalatçı, neredeyse hiçbiri tarafından iddia edildiği gibi.

Kablosuz Haberleşme

Sennheiser uzun sıkıca kulaklık pazarında kendi ayakları üzerinde duran olmuştur. RS 170 modeli W1 IEM adaptöre bağlı yeni teknolojiler tarafından desteklenmektedir. Kapalı ve açık tasarımı ile orta ve üst sınıfları, içinde basıldı şirketin diğer birimlerden farklı olarak, daha istikrarlı bir şekilde çalışırlar. Önceki Modeller FM sinyalleri, yani radyo pahasına işlev, uzak adaptörden sürüklenmeye izin verilmez. Bu bağlamda aracılığıyla sürekli hiss, gürültü, bozulma duyabiliyorum. Nedeniyle kablosuz Sennheiser RS 170 modelinde gelişmelere, genel bir bakış bu makalede sunulmuştur, oynatma ile böyle bir sorunları vardır.

blyutuza kullanımı sayesinde geliştirilmiş performans almasını sağlamak için daha ucuz teknolojiler, kullanımı fırsat var. Bu seçenek hemen hemen tüm tüketiciler için uygundur. 2.4 GHz'de Teknoloji geliştirilebilir kabul edilir. Sinyal sıkıştırılmış formda iletilir ve bu bileşim en doğrulukla tekrar olduğunu göstermektedir. Nedeniyle dijital modül tipi, parazit ve gürültü maksimum dışlanır olmasından. Bu çok uzun süre cihazı yapılandırmak ihtiyacını ortadan kaldırır.

detaylı bilgi

Bu Rusça 170. Talimatlar tüm detayları daha aşina izin ve çalışma moduna göre karar verecek Sennheiser RS uygun ve özenli tasarımı cihazı bulunmaktadır. Bu kulaklıklar uzun süreli kullanım sırasında rahatsızlığa neden olmaz. Kaliks iki bileşiğin ışığı gövdesine bağlanmış. Hepsi kafa bandı bağlıdırlar. Ayarlanabilir Son. kulaklık kulakları için rahatça sığacak, bu nedenle iyi bir seviyede ses yalıtımı. Bu nedenle kulak süngerleri bir sert malzemeden, burada olup reçeli değildir. kafa bandı etrafında bir dolgu da vardır. konut dayanıklı plastikten imal edilmiştir.

kulaklık günü, hacim sorumludur beş düğme vardır, parçaları, aktivasyon modları ( "surround ses", "Bas geliştirme", "işleme") geçin. Cihaz çalma parça kalitesini değiştirme yeteneğine sahiptir. Bunların 3D-teknolojiye kat daha iyi sayesinde çalacaktır. Sonuç olarak, daha kesin ve daha derin algılanan ses alanı haline gelir.

Bu kulaklıklar için Verici ağır değiştirildi. O üstündeki bir iğneyle aerodinamik gövdeyi aldı. Cihaz 3,5 mm ve arayüzden 6,3 mm, her iki ile çalışma kapasitesine sahiptir. Otomatik vericinin da izin. yükseltici, oyuncu, konsolları, TV veya hoparlörlere doğrudan bağlandığında Son kullanılır.

Pil ömrünü korumak için imalatçı iki şarj edilebilir piller, AAA notu kullanımını uyguladı. tek tek her fincan için satın alınmalıdır. Şarj süresi kullanım süre ve TV görüntülenebilir veya müzik oynanır hangi hacmine bağlıdır. Yorumlar insanların piller yeterince iyi tutulur, ancak bu bile yaklaşık bir zaman, her durumda, kendi -in belirtilemez anlamak için izin verir. cihazı kullanarak değil zaman zaman şarjla konabilir.

ses kalitesi

İlk başta ses kalitesi kötü. Ama belirli bir süre sonra daha iyi hale gelir. Kulaklık Sennheiser RS 170 onlar oyuncu için sürükleyerek değil, ev bakımı için her şeyi yapıyor edilebileceğini faydalıdır. Haberleşme yeterince güçlü, bu yüzden ani kopma korkmayın gereklidir.

cihazın ilk kullanımı sırasında tamamen başarısız görünüyor: bas kötü bozuk notları çok zayıf tiz sesi duyulur. Maksimum faydalı bir etki elde etmek için, o yararlanmak için gerekli olan EQ ayarlarıyla veya sinyal sunarak cihazın.

Sennheiser RS 170 cihaz ev sinema ya da diğer modern Hi-Fi sistemleri ile tam kullanılabilir.

avantajları

Bu kulaklıklar aynı fiyat kategorisindeki olan diğerlerinden farklıdır. Ne? avantajları öğrenin.

  • Niteliksel ve güvenilir bağlantı.
  • Bas güçlü ve etkileyici bir ses.
  • kaliteli kurmak.

eksiklikler

diğer cihazlarda olduğu gibi, aşağıda okunabilir Bir degerlendirme kulaklıklar Sennheiser RS 170, dezavantajlara sahiptir. Onlar birkaçıdır, ancak hakkında bilmemiz gerekir.

  • Çeşitli şişirilmiş fiyat Sennheiser RS 170 (yaklaşık 10 bin. Ruble). Büyük olasılıkla, "sarma" nedeniyle modeli kablosuz olduğu gerçeğine gerçekleştirilir.
  • konut orta sınıf vardır.

yorumlar

Geçenlerde bir bebek vardı genç aileler, ayakta kulaklıkları satın alma Akut bir soru. Bu "sorunu" yüzünden TV izlerken akşamları dinlenmek veya sadece hoş bir müzik altında dinlenmek çok zordur. Özellikle çift bir stüdyo dairede yaşıyorsa. Bu durumda, ev aletleri mağazaları yürümek tembel olmak (mümkünse) ve kendinize seçenekleri izlemek için gerekli değildir. Bir incelemede Alıcılar tel modellerinde dikkatlerini durdurmak için tavsiye yok. Üç metre kablo odanın etrafında hareket önler ve onlar yakalamak ve sessizce yapılan bir nesne, bırakın.

zamanda, kulaklıklar şu gerçeği teyit değerlendirmeleri Sennheiser RS 170, piyasada neredeyse bir dijital sinyal gönderme kabiliyetine sahip sadece onlar. Buna ek olarak, bir çevre ses fonksiyonunu alınan ve bir kapalı akustik bir tasarıma sahiptir.

Ünitenin kafada iyi oturur. Yoğun köpük pedler kafatasında basmayın ve kulaklık kayma vermeyin. cihazdan sürekli ağrı sadece birkaç saat içinde görünmüyor.

Tüketiciler ses kulaklıklar Sennheiser RS 170 daha pahalı modeller karşılık geldiğini söylerler. Farklı frekans bantları, iyi hiçbir şikayetleri duydum. Bas çok öne değil "kaybolmak" do değildir. Senfonik müzik bazı araçlar oldukça kötü duyulabilir olarak, dinlemek daha iyi değil. Ancak, bu tür problemler daha pahalı modellerde mevcuttur.

kontrol etmek için kulaklıklar biraz kolayca alışmak zorundayız. kullanıcılar ilk kulaklık bağlantısını kesmek böylece Cilt düğmesi elverişli bir konumda değil. Ama kendileri ellerin aktif kullanım birkaç hafta sonra düzenlemeye alışmak vardır.

inşa kalitesi, tasarım ve malzeme şikayetleri neden olmaz. Bir incelemede müdahalenin çeşitli önlemek için ses kaynağı sinyalini artan önerilir. Ve kendi içinde cihazın sesini düzenler. Bu durumda, sinyal tam olarak kesintiye uğramaz. Genel olarak, kulaklık iyi ve şimdiye kadar onlarla uğraşmak zorunda kalmıştır herkese tavsiye.

Sonuç

Sennheiser RS 170 kulaklıklar mükemmel bir seçimdir. Onlar her zamanki için oyunculara ve müzik tutkunları için uygundur. Bu cihaz oyun oynamak için ise savaş mücadele ederken, daha sonra kişi iyi bir sesin zevkini yaşayacaksınız. Şarkılar, ince sırt hiçbir şikayetleri oynatılır. Nedeniyle bu müziğin kapalı korkusu olmadan evin etrafında yürüyebilir kulaklık tellerinin eksikliği. tüm artılarını ve cihazın eksilerini alırsak, cihaz hem amatörler ve profesyoneller için uygun olduğunu seferde söylemek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.