Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Hata Google Chrome «Sınıf" kayıtlı değil: düzeltme en basit yöntemleri

Oldukça sık, internet kullanımı birçok kullanıcı programı çalıştırmanın hoş olmayan bir durumla karşı karşıya web tarayıcısı Google Chrome, sistem yerine sörf için "Sınıf kayıtlı değil." Diyor Bu neden ve nasıl şimdi, başarısızlık bu tür düzeltmek ve öğrenmek için çalışmaktır.

Hatanın Doğa "Sınıf değil kayıtlı» (Windows 8)

Bu hata sadece Google Chrome tarayıcısı için çoğunlukla normaldir ve o sadece Windows 8 ve sonraki sürümlerinde görünmeye başladı: Genel olarak, bir defada note "işletim sistemlerinin."

tarayıcıyı çalıştırdığınızda ekranda aniden sınıf kayıtlı olmadığı belirten bir mesaj görüntülerse, bir açıklama yapması mümkündür. "Sekiz" tarayıcı sistemine entegre ve önceki sürümlerinde olduğu farklı biraz daha çalışır gerçeği. Program başlangıcı çalıştırılabilir EXE dosyaları başvuran bir etiket ve bir sınıf kimliğine göre değil yürütülür. Biz bilgisayar yazılımlarının vahşi içine almak ve bu açıklamanın yetiniyoruz olmayacaktır. Sonraki anlaşılır olacak.

Hataların nedenleri

o mesaj "değil kayıtlı Sınıf" bir arızası durumunda, anlaşılacağı gibi (programa önerirken varsayılan tarayıcı olarak Google Chrome yüklemeye çalıştığınızda bile, örneğin) sadece tarayıcı, özel bir kayıt anahtarının başlar başlatılamıyor.

Bu durumda, aramada veya Denetim Masası üzerinden bulunabilir varsayılan programların özel bir bölümünden gerek Web içeriğini görüntülemek için birincil araç olarak tarayıcıyı ayarlayın.

Ayrıca, mesaj "Sınıf kayıtlı değil" sorun önceden ayrıştırılmazsa eskimiş üzerinde tarayıcının yeni sürümü yüklüyorsunuz bir durumla ilişkili olabilir. Böylece, radikal durumu iyileştirmek basit çözümü yalvarır.

gidermenin en kolay yolu

evet, evet! Bu programın kaldırılmasıdır. İşte sadece normal kaldırma, Windows araçlardır kısmen silinmemiş kalır sistem kayıt defteri anahtarlarında beri oldukça tamamlandı. aynı dizin Program Files Programı veya Program Files (x86) sabit diskte dosyalar için geçerlidir.

İşte nesneleri kalan derin tarayabilmesidir böyle IObit Uninstaller gibi bir araç kullanmak ve tamamen silebilir daha iyidir. Ama böyle bir güçlü çıkarıldıktan sonra internette (tercihen resmi kaynakta) tarayıcınızın en son versiyonunda bulunan ve Chrome'u tekrar yüklemek olun.

Hata "Sınıf kayıtlı değil": Düzenleme kayıt defteri girdilerini

Kullanıcı, örneğin, yer imleri kaybetmek istemiyor Ama ne yapmalı? Tarayıcıyı kaldırarak gerekli değildir açıktır. Ama burada "mesajı kayıtlı değil Sınıf" tekrar tekrar görünecektir. Çok basit bir aracı olarak, HTML-dosyaya ihracat yer imleri-isplzovat Önceden yapabilirsiniz. Önerilen yöntem oldukça karmaşık olmasına rağmen Ama biz biraz daha farklı ilerleyebilir. Öncelikle sağ kısayolu tıklayıp özellikler menü çubuğundan tarayıcıyı seçmeniz gerekir.

Şimdi, kısayol sekmesinde, dosya konumları sol alt kısmındaki düğmesine tıklayın ve ardından tarayıcının en son sürümünü seçin ve dizine kendisi gidin. Şimdi adres çubuğuna tam yolunu kopyalayın. Basit bir not defteri kullanılarak oluşturulan bir metin dosyasında, örneğin, herhangi bir metin belgesinde tutmak için daha iyidir.

Ayrıca, menü "Çalıştır» (Win + R) komutu regedit reçete ve kayıt defteri düzenleyicisine girmek. Burada arayabilir veya ana menüde, veya Ctrl + F bir kombinasyonundan, ya da sadece F3 tuşuna basarak denilen gerekir.

Arama sorgusu reçete kombinasyonu 5C65F4B0-3651-4514-B207-D10CB699B14B ve sonra bu dal gider. Burada kilit Varsayılan veya ikisini (- ServerExecutable bir tane) sahip bir alt klasör LocalServer32, ilgileniyor. Her giriş düzenleme için açıldı ve daha önce kopyalanan dosyanın yolunun uygun alanlara girmek gerekmektedir. Bundan sonra sorun kaybolur. Bu dal bulunamazsa eğer arada, arama, klasör adını tam olarak ayarlanabilir.

Her durumda, sen tekrar arama yapabilirsiniz. Eğer aniden başka anahtarları göstermek, ancak iki düzenlenmiş, onlar da değiştirilmelidir. Ancak genel olarak, pratik gösterdiği gibi, yeterli ve basit manipülasyonlar olup.

Nihayet sorunun bazı eklentiler ile ilişkili olabilir eklemek kalır. En yaygın varyantta Adobe Flash Player bir en son güncel sürümü resmi kaynaktan önceden indirilen yeniden yüklemeniz gerekebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.