SağlıkDişçilikte

En iyi diş jelleri beyazlatma: üreticileri ile ilgili yorumlar, uygulama önerileri

değil kolay bir iş - Evde beyaz gülümseme alın. etkili olacak ve dişleri zarar vermeyecek birini seçmek için bedelin bütün çeşitlerinin. Bu diş prosedürlerin ucuz ve kullanışlı yedek olarak jeller beyazlatma çok popüler hale geldi. Ama bazı üreticiler nasıl bu araçları kullanmak için yararlanmak? Bu ve diğer soruları makalede ele alınacaktır.

Ne jel verir?

Jel ağartma maddeleri, özellikle koyu bir renk veren, ve aynı zamanda bakteriler için mükemmel bir ortam diş emay si, plak kaldırma için tasarlanmıştır. Uyuşturucu, tabii ki, mikroorganizmaların faaliyeti üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ama burada diş mine derin katmanlara kadar temizlenebilir var. Ve jel parçası olan aktif bileşenler, sayesinde.

Bileşim ve Kullanım

Tüm eylem aktif bileşen sırrı beyazlatıcı. jeller ya hidrojen peroksit ya da karbamid peroksittir. Bunlar 5 ila% 15, küçük bir miktarda ihtiva edilmektedir. bunların daha az daha yumuşak olan daha eylem bir diş beyazlatıcı jel gerekir. Global Beyaz, örneğin, hidrojen peroksit parçası olarak% 3 veya% 6'dır.

etki prensibi nedir? Aktif bileşen, diş minesi ve daha sonra serbest oksijen nüfuz eder ve oksitlenir. Bu işlem, sadece bir yabancı sigara dumanı ve renk pigmentleri ile ürün gelen plak bozar edilir. Peroksit emaye bunları kaldırmak ve dişlerin tekrar saf beyaz olur.

Uygulamanın özellikleri

artısı jeli uygulanması kapsam ön dişlerin için değil, aynı zamanda arka ve yanlara sadece anlamına gelir. Böylece emaye boyunca düzgün ağartma elde etmek mümkündür. prosedürün süresi satıcıdan satıcıya farklıdır. Bazı jeller gündüz prosedürü için ödün vermeden, geceleri uygulanabilir. genel Diğer alıcılar için daha çekici olduğu birkaç dakika içinde tam anlamıyla bulunmaktadır. Negatif yorumlara jeller Diş beyazlatma ne onların sakıncalı doz sadece doğa vardır. Uygulanacak ilacın fazla miktarı emaye zarar verebilir.

jel uygulanması için yöntemler

Üreticiler jel kullanılarak çeşitli yöntemler sunuyoruz.

kapasitör 1. Yerleştirme. Bu yöntem, beyazlatıcı şeritlerin giyen benzemektedir. jel, burls içine uygulanan genellikle geceleri ve sabah çekimi aşınmış dişler için kapakları edilir. Her üretici kendi aşınma süresi - 8 saat arasında yarım saat kadar. Sık sık bir yorumda yöntemin bazı sakıncaları bulabilirsiniz. tanklardan jel akışları Beyazlatma, kapaklar rahatsızlık sunmak ve diğer yöntemlere göre daha çok zaman alıcı bir işlem.

Fırçanın 2. Uygulama. jel Aracı zaten dahil. Eğer hafif bir etkiye istiyorsanız bu en iyi seçenektir. Bu yöntemle, bir araç 5-10 dakika bırakılır.

3. Dağıtım diş fırçası. jelin uygulanması tüm tanıdık temizleme prensibine göre meydana gelir. Yani, yıkama sırasında sabah ve akşam kullanılır ilaçtır. eksileri tüketicilerin onları bitti ile dişeti temas halinde yanan söylüyorlar. Ayrıca, emaye zarar olasılığı varsa kıllar çok sıkı olacaktır.

4. Özel bir kalem uygulanması. Birçok üretici böyle bir jel üretir. Çok rahat ve kolay, bu yüzden bazı tüketiciler kalem tercih ederim. emaye uygulanan araçlar (optimal dozda) ve bir kaç dakika içinde diş ve ağız çalkalama özel çözüm temizlenmesi gereklidir.

En iyi jeller listesi

Tüketici yoruma göre, dikkat gerçekten layık birkaç popüler araç bulunmaktadır. Ne jelleri beyazlatma, değerlendirme bakılırsa, en iyisidir?

  • Küresel Beyaz ( "Küresel Beyaz").
  • "Laksheri Beyaz Pro".
  • Oksijen ağartma maddesi ( "Pro Rocks").
  • "Artı Beyaz" (5 dakika ve Beyazlatma Booster).
  • "Colgate Simpli Beyaz".
  • "Listerine" kalem.
  • "Blick" kalem.

Lüks Whire Pro

Bu yıldırım jel diş hekimleri iyi, profesyonel inanıyoruz ve müşterilerine tavsiye ederim. Bir kalem şeklinde üretilmiş gibi, tamamen zararsız ve kolay ev kullanımı olduğunu. İyi etki (tonların bir çift açıklama) genellikle kullanımdan sonra iki hafta sonra görülebilir. Eğer üretici tavsiyelerine uyun eğer sonuç olacaktır. "Laksheri Beyaz" bile diş ofiste diş fırçalama yerine edebilmektedir.

Küresel Beyaz

ağartıcı jel, hidrojen peroksit ve potasyum nitrat temelinde yapılır. Ek olarak, bileşim, üzerinden bakterilerin çoğalmasını inhibe ve hoş olmayan bir koku yok, ksilitol dahil. hassas emaye uygulanabilir, böylece dişler hafifçe hareket kayda değer anlamına gelir. Bir hafta çok büyük sonuç olacaktır içinde - Değerlendirme kanıtladığı gibi aydınlatma, 2-3 seste olur. Üretici kümesinden bir fırça ile jel uygulamak veya uç kapakları ile kombinasyon halinde kullanmak için tavsiye eder.

Ayrıca biraz daha pahalı olan meslektaşı daha sağlam Küresel Beyaz beyazlatma jeli sopa, üretir. Ama çare elverişli doz ve özel bir aplikatör uygulamak kolaydır. Eğer ağartma prosedürü zaman harcamak istemiyorsanız Alıcılar ürünü öneriyoruz.

ROCS Pro

nedeniyle formül I "Oksijen ağartma" da yumuşak jel olarak kabul edilir. Kullanım sırasında, tüketici mine ve mukoza zarının tahriş yoketmeye belirtildiği değildir. Araçlar adını taşıyan hijyenik macun "Hassas beyazlatma" ile bağlantılı olarak kullanılır. jeli kullanmak - O sabah ve akşam dişlerinizi fırça önerilir. belirgin parlatıcı yaklaşık iki haftada gerçekleşir. Ama vasıtaları geçen ay olduğu bütün ders, hala değer kullanılarak. Ayrıca "Rocks" dan bir sıkılaştırıcı jel kullanılması önerilir minesi korumak. çok pahalı görünebilir her üç ürünleri satın alın. Ama maliyeti, böylece tek bir süre sürecek.

Artı Beyaz "Artan ağartma"

Özellikle ev kullanımı için tasarlanmıştır dişler, Küresel beyazlatma jeli, değerlendirme bakılırsa, aynı zamanda aşağı değildir. Bileşim hidrojen peroksit göre, ancak gerçekten emaye taş oluşumunu önlemek ilave koruyucu bileşenler bulunmaktadır. Jel kullanımı kolaydır. Tüketiciler her zamanki diş macunu ile birlikte fırça aracı koymak ve dişlerinizi fırçalayın gibi. Sadece bu tembel olmayın az üç dakika değil yapılmalı, daha sonra aydınlatma birkaç uygulamalarda fazla. ağartıcı jel ek olarak nefesini özel tazelik verir. Sonuç aylarca saklanır.

Artı Beyaz "5 dakika"

Bu dost hidrojen peroksit miktarının daha düşük farklı, bununla birlikte, bu jel, daha iyi huylu. Bu durumda, sonuç birkaç hafta içinde görülür, ancak bir yıla kadar sürer. Bazı ilaçlar birkaç uygulamadan sonra yardım eder. uç kapakları ile birlikte beyazlatıcı jel olabilir sonra özel bir temizleme fırçası, pamuk tomurcukları uygulama veya. İkinci yöntem zaten bu çare bazen dişeti yanma hissi hissetti çünkü kullanmamayı eğilimi test edilmiştir. Satışta sen kendine bir jel kapağı ve durulama içeren bir dizi bulabilirsiniz. Yorumlar (Günde beş dakika - ve dişlerinizi daha beyaz olacaktır) sloganı yapımcı onaylamak sen dozda aşırıya kaçmayın ve en iyi sonucu sürdürmeye değilse.

Colgate "Simpli Beyaz"

Sadece üç günde dişleri beyazlatır. Ve tam kursu (iki hafta içinde var) sonra, emaye dört tonlarda hafif hale gelir. Sonuç sebatla bir yıl altı aydan tuttu. bir kapak ile tüp uygun, daha önce bir fırça da içerir. kullanım sırasında hiçbir rahatsızlık bazı alıcılar değil çok hoş bir tat anlamına söylemek haricinde, hissedilmez. Ayrıca, üretici etkisinin daha belirgin olsun, jelin bir gece versiyonunu üretir. Eğer talimat görmezden yoksa, emaye bir zarar olmayacak. İlacın en büyük dezavantajı - onun fiyatıdır. Bu Küresel Plus veya dişler için jeller beyazlatma daha neredeyse 4 kat daha pahalıdır.

hotspot

Bu yanınızda kolaydır çok kompakt kalem. Kaydırma kap halinde jel, ekstrüde edildi. Bütün bunlar ağartma için gerekli olan tek flakonchike zaten. Bu çok alıcılar çekiyor olduğunu. Korku sadece hoş olmayan kokusu anlamına olabilir.

Due karbamid peroksit emaye koruyucu bir kılıf ile kaplıdır ve nane özü nefes canlandırır ve hafif bir ürperti verir. kompozisyon çabuk kurur, fakat gliserin, dişlerdeki filmi hissi belirir. ondan sonra, 2-3 hafta seyrini kullanın ve yıldırım etkisini görmek. Dişleri beyazlatmak sesleri bir çift olabilir. Aynı zamanda, doğal rengini korumak ve plastik benzemez olacaktır.

"Listerine"

Bu, daha önceki bir daha kötü olan başka bir beyazlatıcı jel sopa. gösterildiği yorumlar gibi, vasıta orijinal durumuna bağlı olarak 2 ya da 4 ton tarafından dişleri aydınlatır. etkisi uzun süre devam - bir yıla kadar. iki hafta boyunca uygun bir zamanda günde bir kez jel uygulamak için yeterli. Her diş için yapılması gereken bir düğmeye, Dozajlanan dokunuş anlamına gelir. bileşim, hızlı bir şekilde temizler ve yeniden lekelenmeye karşı korur, emaye emilir. Bu üreticiler tüm ürünlerde olduğu gibi, jel kalem iyi nefes tazelemektedir. Göz kamaşması da değişken değildir hızı ve kullanılabilir (örneğin, önemli bir olay öncesinde).

parlatıcı jellerin kullanımı için öneriler

Hangi tercih olmazdı üretici, bir önemli kural hatırlamaktır. Durultma maddeler, bileşimin yumuşak emaye temizler bile, sadece sağlıklı dişlere uygulanabilir. Çürük, cips ve ağzın diğer hastalıklar ilk iyileşmek gerekir ve ancak o zaman bembeyaz gülüşünü düşünüyorum. Temel olarak, sağlık özen olmayan insanlar içinde hoş olmayan hisler ve yan etkileri vardır.

Ilacın uygulama ile abartmak değil de önemlidir. dozajı konusunda şüpheler varsa, sadece biraz beyazlatma jeli alır daha iyidir. Onun aşırı miktarda sadece ince mine ve hatta sağlıklı dişler yağma.

dönemde jel çorap parantezi kullanmayın. bileşim, yapım aşamasında düşebilir ve bu zamansız bir şekilde çıkarılması, diş çürüklerine karşı karşıya. Hatta parantez kaldırılması beyazlatma etkisi düzensiz olacağı görülebilir sonra. Aynı diş protezi ve diş geçerlidir. Onların maddi yapaydır, lekeli edilemez.

jelleri aydınlatma konusunda Yorumlar onların etkinliğini kanıtlamak ve dikkate değer olduğunu kanıtlamak. Tabii ki, üretici bırakır tavsiye ve talimatları takip etmek gerekir. Ama unutma ajan satın almadan önce komplikasyonları önlemek için diş hekimine için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.