SeyahatOteller

"Utkino Country House": nerede, açıklama, fotoğraf

yakın Nisan 2017 sonunda Rostov-on-Don yolcuları ve rahatlama ve konfor severler seçici hatta ölçeğini vurabiliyor eşsiz bir otel kompleksi "Utkino Country House» açıldı.

büyük toprakları (494 hektar), spa, atlı ve çekim kulüp, yerel çiftliklerden ve oyundan ürünlerle hazırlanan yemekler sunan bir restoran, - bu tür özel hizmetler hep Rusya için de hatta tanınmış uluslararası tatil elde edilemez Bu yaklaşım benzersizdir.

Karmaşık nerede?

"Utkino Country House» Manych kıyısında, Rostov-on-Don görkemli güney kenti 160 km. Kompleksin personeli tarafından organize edilen havaalanı, gelen icra arabada iki saat yürüyün - bu tatil sadece bir başlangıçtır. bozkırda aracılığıyla Hoş yol Don doğanın güzel manzaralar sakinleştirici misafirler üzerinde hareket edecektir.

karmaşık sahibi

Rostov-on-Don dan Başarılı işadamı A. Frolov, yurt dışında ülkemizde holding Flash ve birkaç şirket kurduklarını ve erken 2012 yılında "Utkino Country House» yaratmaya karar verdi. Sahibi beş yıl Don a green vaha stepleri bucaksız yarattı.

Ocak 2017 yılında marka uluslararası statüsünü aldı - otel-tatil Hırvatistan Utkino Spa & Lifestyle Resort (Tisno şehir) kurulacağını açıkladı.

Odalar

Burlington, minder Ascona Samsung TV panelleri LED kaliteli İngiliz sıhhi tesisat - otel "yeniden yerleşim için Utkino Country House» 5 * uluslararası standartlara uygun yazlık tipi süit ve 48 üstün oda sunmaktadır.

başkanlık yazlık konuklar hoş bir sürpriz koleksiyon porselen sofra Woodland ünlü İngiliz marka Spode olacaktır. Tüm evler güçlü bir tonik etkisi gövdesine uygulanan ünlüdür ünlü Angara çam, örülmüştür. İç oda aynı anda şık ve özgün: dönem mobilyaları uyumlu neo-barok aynalar ve ışıklar ile yan yana, duvarlar bildiğimiz gibi, aristokrat ülke evin her nitelikleridir, avcılık kupa ve antik silahlar, süslenmiştir.

Zarif, ısmarlama avcılık evde dökme demir dantel merdivenin en iyi ustaları tarafından muhtemelen geç XIX yüzyılda ait bir Fransız konak içini dekore etmek mümkün olacaktır.

karmaşık hizmetler

"In Utkino Country House» Misafirler çeşitli hizmetler alabilirsiniz. Onlar hassas ve son derece profesyonel personel sağlar.

Sağlık Merkezi

Nehrin kıyısında bulunan ve şık ve çok rahat bir iç mekan, geniş bir hizmet kümesi sahiptir. Bunlar arasında: hamam ve Rasul, buhar banyosu otlarla ve Rus buhar banyosu, buz Sıcak ve ısıtmalı kızılötesi odaları, jakuzi ve havuz pyatnadtsatimetrovy. Gördüğünüz gibi, liste yabancı üst düzey resortları ile rekabet sağlar.

Ayrı olarak, bu Himalayalar tuzun katı tuğladan inşa edilmiştir tuz odası, değinmek gereklidir. Tedavinin gidişatı on tedaviler oluşmaktadır. O bronşlar ve akciğerler üzerinde olumlu bir etkisi vardır, yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için değil sadece tavsiye edilir. Ve tabii ki, o Ölü Deniz'in yıkanmanın yarattığı etkiyi üreten tuzlu suda, ile flotarii söylenmeli.

restoran

şef A. Maystrenko yılda ülkemizde çalışan Fransız ve Japon sanatçıların gözetiminde becerilerini geliştirdi. O mükemmel bir restoran, genç etrafında takım ralliyi oluşturmak başardı ama onların işi seviyorum uzmanları yaşadı.

Mutfak "Utkino" restoran kompleksi sorumlu felsefesidir ve halk geleneklerine dayanan deney amaçlamaktadır. ileri teknoloji ile uyum içinde, sadece yüksek kaliteli tarım ürünleri ve oyuna kullanarak çevre dostu zararlı katkı maddeleri, tam terk. Örneğin, düşük bir sıcaklıkta bir on-sıkıntı lezzete korunur Pate kaz ciğeri gibi, hafif bir et sert sülün yapar.

"Utkino" dinlenin

Otel kompleksi, doğa ile yakın temas kurmak için, yetişkin ve genç konuklara yardımcı olur. atlı onbir safkan atlar vardır kulübü, ve gezilere Bu eğitim korucular ve Martynovsky orman eşliğinde fazanary nereye canlı geyik, yabani koyun, alageyik, dağ Shaminskuyu ATV'de bir gezi, tekne gezileri.

balık tutma

Manych Balıkçılık - istihdam heyecan ve heyecan verici. İşte elbette her zamanki sazan, sazan, çipura ve hamamböceği, karagöz ve kızılkanat, yırtıcı levrek, turna, yayın balığı ve, ünlü manychskij kanserleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.