Gıda ve içecekAna yemek

Şekiller öksürük: süt ile bir tarifi. Lezzetli ve etkili ilaç

Soğuk korkutucu belirtileri hisseden, hemen pahalı ilaçlar için eczaneye kaçma. Halk ilaçları genellikle çok daha etkili, en modern ilaçlara daha vardır. Ve ilk etapta bir soğuk ile bu incir öksürükle ilgili hatırlamakta yarar var. Sütlü tarifi sadece hızlı tatsız semptomlardan kurtaracak, aynı zamanda memnun etmek değil tat tomurcukları dil.

Faydalı dut

İlk zamanlarda, incir incir veya incir adı altında Bölgemizde biliniyordu. Ve insanların onun mucizevi nitelikleri de farkında idi. atalarımızın nesiller üzerinde test süt ile bir reçete: Özellikle popüler incir öksürük oldu. Ancak, incir sadece bu amaçlar için kullanılmaz. Mide ile birleştiğinde bir bağırsak tüm bölümler, normal işleyişine geri getirmek mümkün. yumuşak ve etkili bir diüretik olduğu gibi Şekil pochechnikam, önerilir.

en yaygın olarak öksürük incir, süt kullanılır ve ne kadar tarifi çekirdeğe faydalı olacaktır. Şekil kapların yüksek bir esnekliğe verir potasyum önemli bir miktarda içerir; Bu konuda unutmamalıdır nedenle, ve yüksek kan basıncı için. Kanın pıhtılaşması için yeteneğini azaltır fisin adı meyve enzim içinde mevcut olan aynı zamanda. Bu rezorpsiyon zaten oluşmuş kan pıhtıları teşvik ve yenilerinin görünümünü engeller. Yani incir mükemmel bir önleyici ve tedavi edici madde tromboz olabilir. İnsanlar düzenli olarak kalp krizi ve felç uzak kalmasını, incir tüketen.

öksürük sütle Buharda incir: bir tarif

Yorumlar şifacıları yolu birkaç için lezzetli ve etkili tedavi yapmak sonucuna getiriyor. İlk olarak, kullanışlı özellikler ve bileşenlerinin kaybı minimumdur olduğuna inanılan olduğu bir teknolojiyi sunuyoruz. haşlanmış bir bardak süt ilaç 4-5 inzhirin zaparivat hazırlamak. hızlandırmak için meyve sürecini öğütmek için tavsiye edilir. Tam meyveleri yumuşatılmış, bunlar mümkün olduğunca homojen olana kadar, sıvı bir baz ile öğütülür. Eğer, iki ila dört kez bir gün sıcak, yarım fincan ihtiyaç ilacı iç.

haşlanmış meyveler

öksürük süt ile incir pişirmek için daha hızlı bir yolu yoktur. Reçete iki ya da üç taze incir almaya sıvının bir bardak sunuyor. Süt, bir normal sıcaklık, soğutulmuş veya ısıtılmış olup dökülür. tahta üzerine yerleştirilir bileşenlerle Kap; Süt kaynamaya başlar, bu köpükten uzaklaştırılmalıdır. Tabii ki, bu adım neprintsipialen, ancak çoğu çocuk köpüklerin görüşte burunlarını burgu ve hatta güzellikler tedavi reddediyorum. Buna ek olarak, köpük çilek yerleşir ve onlara hoş olmayan bir sklizkost verir. Kaynatın ilaç onlara kahverengimsi bir renk bulmadan gerekli. süt tüketilen öğün aralarında tedavi ve dut yemek için. ilaca Yaklaşımlar en az iki olmalıdır. Bunu ve iyileştikten sonra alarak kesmezsen, iki hafta boyunca içki anlamlı bağışıklık sistemini güçlendirmek.

Kurutulmuş meyveler davranılır

Çoğu zaman taze incir satın oldukça zordur. Genellikle satışa veya güneş kurutulmuş veya kurutulmuş içindedir. Bütün besinlerin meyve çekilme yukarıda belirtilen yöntemler mümkün değildir ve ilaç çok olduğunu "zayıf". Nedenle, üç aşamada hazırlamak için gereklidir.

  1. Soğuk bir bardak süt al, 2-3 incir bırakır. en az bir saat sürmelidir savunurken.
  2. Çanak çok düşük ısı yerleştirilen; içeriği yavaş yavaş bir dakikadan daha uzun sürer Çıban, getirdi.
  3. İlaç kabı kaplıdır (ve daha yavaş soğumaya kaydırılabilir), plakadan çıkarıldı ve ilaç infüzyon sonrası yaklaşık üçte biri.

Bu şekilde süt ve karşı incir hazırlanması halinde öksürük, tedavi iki şekilde yapılabilir. İlk incir Açık süt ile lapa hamur haline getirildi. Yani daha etkili anlamına gelir, ama tadı - cloying, herkesi memnun olmayacaktır. İkinci yöntem - ve sadece süt tahliye alır. Verimlilik, yorumları, aşağıda birkaç bakılırsa, ama tatlı tadı daha kabul edilebilir nelyubiteley için.

laktoz intoleransı varsa

süt ürünleri için Alerjiler çok nadir değildir. Bu durumda, genellikle reaksiyonlar ve ilaç eşlik eder. Bu nedenle, bu alerji ills halk ilaçları kullanan tüm maksimum eğilimindedir. Örneğin, incir öksürük yemek. Sütlü tarifi, elbette, uygulanamaz. bu harika meyve irade ve süt bileşeni olmayan: Ancak, değil umutsuzluk. Şekiller (yaklaşık sekiz çilek orta) daha küçük kesilmiş ve temiz bir bardak su dökülür. Sessiz yangın yerleştirilen iş parçası ile Pot. meyve çözülmeye başlayana kadar kaynattıktan sonra, tıp geleceği, yirmi dakika pişirilir. Bu noktada, su bir bardak tepesinde ve şeker aynı miktarda dökün. şeker kadar demlenmiş ilaç tamamen çözülür ve tencere içeriği koyu bir şurup benzemez. (Kaşık) rendelenmiş taze zencefil ile tatlandırılmış et suyu ve yarım limon suyu sonunda. Tedavi tatlı kaşığı miktarında günde üç kez şurubu alarak oluşmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.