Gıda ve içecekTatlılar

Sarısında Bisküvi. Pasta için mükemmel bir üs nasıl pişirilir

kek Sünger - temelini hemen her kek veya tatlılar için. Amerika'da, örneğin, bisküvi, sadece kahvaltı şeklinde şurup, reçel, reçel, vb ile hafifçe görmüş pasta tüketilen Burada hızlı ve pişirme deneyimi olmayan yemyeşil sarısı üzerinde bir bisküvi hazırlamak yardımcı olacak bazı basit tarifler vardır. Pastalar çok yumuşak, hafif, esnek söndürmeye, onların kek montajı için idealdir, ya da sadece sabahları bir atıştırma içindir.

tereyağı ve süt ile sarısında Bisküvi

Gerekli malzemeler:

 • Süt - 240 mi.
 • Tereyağı - 180 gram.
 • Yumurta sarısı - altı adet.
 • Un - 300 gram.
 • Şeker - 250 gram.
 • tuz küçük bir tutam.
 • Kabartma tozu - 1 paket.
 • Vanilya şekeri - 1 paket.

hazırlanması için proses,

Birçok acemi metresi Yanlışlıkla sarısı münhasıran bir pasta için muhteşem bir vakıf fırında değil inanıyoruz. sarısı protein ya da bir protein: Bu bir bisküvi olabilir. Ama aslında, tabanı elde sarısı tek kötü şey - tarifi izleyin.

Yani, yumurta sarısında kolay ve lezzetli pasta hazırlamak için süt, vanilya şekeri, yumurta sarısı karıştırın ayrı bir kapta olmalıdır. Iyice zamanki çatal karıştırmak veya çırpın. Gerek güçlü ivme karıştırıcı yoktur.

Başka bir kapta, kabartma tozu ile elenmiş unu karıştırın. Dedikleri gibi daha ihtişam için bazı ev kadınları bıçakla ucunda, biraz soda ağırlığına eklenir. Sen aşırıya kaçmayın, en önemlisi de bunu yapabilir. kuru karışım yumuşatılmış tereyağı eklemek gerekir. Birçok deneyimli aşçıların gibi, pasta ellerinin sıcaklığını sever ve daha az makine karıştırma maddeler kullanmaları tavsiye edilir. sarısında Bisküvi, biz sunuyoruz hangi tarifi de elle güç kullanımı esas alınacaktır. yağ ilave edildiğinde, kuru ağırlık sterlin ve yağla karıştırarak teslim edilmelidir. Sonuç olarak, kırıntıları haline elinde ufalanan, kum tabanı çeşit almalısınız.

Bu kuru bir karışım ve süt arzı izlemektedir. Şimdi iyice hamur yoğurun. Eğer karışım ve tutarlılık zenginliğini hissedecek kadar, mutfak çırpıcı olmalıdır bu amaçla kullanın. sarısı bisküvi hamuru pişirme (değil su) çok akışkan, ancak çok kalın değil olmamalı zaman. Kolayca kaşık akan, oldukça ince ekşi krema kıvamını benzeyecektir.

180 derece Fırını, bisküvi içeren bir karışım ile tava kurmak. Bu tatlı yaklaşık otuz dakika boyunca pişirilir. Eğer normal kahvaltı, kek sonra yeteri kadar yemek varsa. Bir zencefilli kek yapacağız, sonra ikiye maddelerin miktarını artırmak ve sadece iki üsleri pişir.

Su üzerinde sarısında Bisküvi

İlk bisküvi zengin ve doygun kompozisyon, diyelim, olmuştur. elle Ama eğer, örneğin, hiçbir tereyağı veya süt ve benzeri ailesi için hızla lezzetli kek pişirmek? Bu durumda, ve su üzerinde sarısı üzerinde bir bisküvi yapmak. fotoğraflarla Reçete pasta için böyle bir çerçevenin görünümünü ilk farklılık olmadığını göstermektedir, aynı zamanda hızlı ve hazırlamak kolaydır.

malzemeler

 • Su - 50 mililitre.
 • Sarısı - altı adet.
 • Şeker - 50 gram.
 • Un - 90-100 gram.
 • Vanilya şekeri - 1 paket.
 • 1 tutam - hamur veya soda için kabartma tozu.
 • Nişasta - 35 gram.

hazırlanması için proses,

Bu tarif, biz çok yararlı mutfak Yardımcısı iş vardır - mikser. Tabii ki, hamur elini seviyor ama malzemeyi çok olduğunda, o yüzden daha sonra iyi bir sürü sadece işe yaramaz bir çırpma teli ile yendi, açlık, diyelim. Yani, bir kapta yumurta sarısı ekleyin. biraz şeker dökün ve dövmeye başlaması. Yavaş yavaş, şeker ekleyin yüksek hızda çırpın. Birkaç dakika suyun toplam ağırlığına göre ilave edilebilir.

Sonra, oldukça kalın bir tutarlılık kırbaçlanan bir sürü gerekir. Hostes ilk testler boyutu, beş ya da altı her arttırılmalıdır belirtti. Kalın olur, mikser bıçakları yetişmek için kolay olacaktır. Karışım, ayrı bir kapta çırpılmış kadar, un, kabartma tozu, kabartma sodası ve biraz nişasta karıştırın. yavaş yavaş yumurta granüler kütle enjekte edilir.

Bir pişirme form veya pişirmeye hazırlayın. Yağ onun astar veya özel kağıt yağlar. bu zamana kadar Fırın zaten 180-190 dereceye kadar ısıtılmalıdır. fırında kurulan formda kitle dökün ve 30 dakika bekleyin. Pişirme sırasında sarısı yükselir Bisküvi bazı proteinlerin tabanından daha kötüdür.

Genellikle kek hazırlığı kontrol etmek fırın açmak olduğunu hatırlamak önemlidir ve gerekli değildir. Protein anında ihmal edilecek ve kek temeli düzensiz dışarı dönecek. Sarısı kek pişirme sırasında çok seçici değildir, ama yine de sık müdahale sevmiyorum. doğru sıcaklık ve süreyi ayarlamak için deneyin. yarım saat aradan sonra bir kürdan veya ahşap şiş ile hamur delmek için deneyin. hiçbir şey bırakılırsa, vakıf hazırdır.

çok dikkatli pasta alın. Peşin kek "rest" olacak yüzeyini hazırlamak gerekir. Bu bir havlu veya bir ızgara olabilir. Onlar kuru gerekir, kek vymoknut gerektiğini unutmayın. Onları örtmeyin. Sadece ızgara koymak ve pişirme Topingler veya krem bir zevk.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.