Gıda ve içecekTatlılar

"Kinder Süt Dilimi" ve ürünleri diğer türleri

Tabii, bütün çocuklar çikolata seviyorum. Hatta birçok yetişkin nefis yemek umursamıyorum. Ancak, çocuklar için ürünlerin seçimi çok ciddiye ele alınmalıdır. "Kinder Çikolata" çocuklar için lezzetli ürünlerin en popüler markalarından biridir. Şirketin kökenleri 1946 sürer. Ve zaten 1972 yılında, süt içeren ilk çikolata üretildi. Almanya ise ürünün bu tip hızla dünyanın sevgisini kazanmış bu olay meydana geldi.

ürün çeşitleri

Günümüzde markası altında farklı sırayla, çikolata ayrılır, ürünler, kek, gevrek sopalarla ve tahıl barları bir sürü üretti:

  • "Sürpriz" (bir oyuncakla çikolata).
  • "Kinder Süt dilim" (dolgu pastası).
  • "Pingvi" (çikolata ile pandispanya).
  • "Maxi Kral" (tahıllar ile bisküvi).
  • "Delis" (süt sufle bisküvi).
  • "Kinder Dzhoy" ve diğerleri.

bu marka altında üretilen ürünün her türünü düşünün.

Yumurta Sürpriz

Belki çocuklar arasında en popüler incelik içinde bir oyuncak bir yumurta şeklinde sadece çikolatadır. Her yıl, üretici dikkate çocuklar istek ve tercihlerini alarak oyuncakların çeşitleri günceller.

Bir de bulunmaktadır Sürpriz yumurta "Kinder Dzhoy" denir. Bu ürünün ambalajı lezzetli çikolata vardır ki içinde, yüksek kaliteli plastikten imal edilmektedir.

çikolata

Bütün çocuklar ünlü küçük çikolata bar biliyorum. Içinde süt dolum pusuda, lezzetli çikolata yapılır.

diğer ürünler

Bu markanın altında bu ürünlerin yanı sıra üretilen bisküvi ve gevrek çubukları şunlardır: "Kinder Maxi Kral", "Bueno" ve "Ülke".

sünger kek

Burada "Süt dilim", "Paradiso", "Meze" ve "Pingvi" gibi bu tür ürünleri, ayırt edebilir. İlk yerde kalma olarak.

"Kinder Süt Dilimi"

Bu leziz süt büyük miktarda içerir. "Kinder Süt dilim" çikolata kaplama değildir. Bu bal ilavesiyle süt hava doldurma bağlayan bisküvi yumuşak kakao renkli tabakanın iki katmandan oluşur. Bu pasta çok sıradışı bir tadı vardır. süt ve bal tadı ek olarak, narenciye bir not vardır. Bu bal süt ile çikolata bisküvi sıradışı kombinasyonu kaynaklanmaktadır.

420 kcal, öğleden sonra atıştırma veya hızlı bir atıştırma için mükemmel bir seçenektir - kalorili "Kinder Süt Dilimi",. O çok zengin, sağlıklı ve lezzetli. Ayrıca herhangi bir durum için çocuk tabloya bir tatlı tedavi olarak hizmet verebilir.

kek bileşim ile sevinirler olamaz. Incelik gibi doğal ürünlerden yalnızca yapılan pastörize süt, bitkisel sıvı ve katı yağ, şeker, buğday unu, süt tozu, yumurta ve kakao tozu, kepek, aromalar ve tuz.

Nedeniyle kepek kek içeriğine, insan sindirim sistemi üzerinde olumlu bir etkisi vardır bağırsakları normalleştirmek. Bal ve süt bağışıklık sistemine yararlıdır.

Lezzetli bisküvi pasta bile en küçük bebeği kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun çikolata bayram için hala nispeten küçük olduğunu düşünürsek, kakao ve süt katmanla kek en kabul edilecektir.

"Süt dilim" 28 gram ağırlığında ve parça tarafından satılmaktadır. hiçbir koruyucu madde olduğu gibi saklayın ürün, buzdolabında olmalıdır. kırk beş gün kullanılmak üzere uygun bir incelik içinde. Bu saatten sonra, bu pastayı terk etmektir.

Vakum paketleme sayesinde bisküvi buzdolabında oldukça sık olan kokuları, absorbe etmez. Aynı zamanda, bu ambalaj tipi, kurumasına izin olup, kek tazeliğini muhafaza eder.

kek Fiyat aralığı herkes için erişilebilir hale. Ürünün değeri bölge ve sağlayıcısına bağlı olarak, 20 ila 35 ruble arasında değişir.

Oldukça sık, üretici katılımcılar lezzetli ödüller, sırt ve çeşitli oyuncaklar almak eylemleri gerçekleştirir. çekilişe özü insanlar "Süt dilim" almak ve böylece puan kazanmak olmasıdır. Daha sonra, arzu edilen ödül için değiştirilebilir.

"Kinder Süt Dilimi": yorumlar

Markanın Tüm ürünler, süt dolum özellikle dilimde, sadece olumlu yorumlar vardır. Küçük Tatlıyı ağız doldurma pasta yapısında lezzetli tadı bisküvi ve erime heyecan edilecektir.

Bu ürünleri hiç denemedim varsa, bunu yapmak zamanı. Çocuğunuz lezzetli "Süt dilim" satın alın. büyük çocuklar için, tahıllar ile ürünlerini satın alabilirsiniz.

hediyeler bu tip Üreticileri bir anket düzenledi ve en popüler ürün hattı, "Kinder" süt ve bal katmanına sahip bir karanlık pandispanya olduğunu gördük. tatlı Bu tür bir lider haline ve hatta popüler geride bıraktı etti çikolata yumurta ve barlar.

Anneler hızlı atıştırma gerektiğinde bu kek kaydeder söylüyorlar. Okula veya pikniğe, uzun bir seyahate yanınızda alabilir.

Sonuç

süt dolum ve diğer lezzetleri Üretici dilimleri gerçekten malların üretimi için sadece en kullanışlı ürünleri seçerek müşterilerine değer veriyor. Her yıl şirketin çeşitler büyüyor. süt miktarı da çocuk sağlığı üzerinde yararlı etkileri olan, arttı.

sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlı olan tatlılar, "Kinder", ye. Her ürünü deneyin ve size aradığınızı bulmak için eminiz.

Bu sevgiyi ifade etmenin en iyi yolu olduğu için "Kinder", size ilgilenir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.