SeyahatYol tarifi

Tenerife, su, oteller, plajlar, değerlendirme Adeje sıcaklığı

Tenerife - Kanarya Adaları'nın en büyüğü. Her sene 3 milyon turist tarafından ziyaret edilmektedir. adanın tatil en lüks otellerde bilinen Costa Adeje vardır.

iklim

şiddetli rüzgar ve zengin bitki örtüsünün yokluğu Tenerife ana tesisi gerçekten ilahi bir yerdir olun. Costa Adeje sıcak ve yumuşak bir iklime sahiptir, nedenle yılın herhangi bir zamanında turist karşılamak mümkündür.

Meteorolojik gözlemlere tüm dönem için çare kaydedilen en düşük sıcaklık, 15 ° C (kış) ve "soğuk" Sezonun ortalama sıcaklık bu mevsimde, 17 ... Yaz gelince 21 ° C üzerindedir oldu plaj keyfi için Costa Adeje mükemmel hava. Ortalama olarak, termometre ... 25 + 30 ° C gösterir

Tenerife kıyılarında bu bölümünde Rains oldukça nadirdir ve aylık yağış zorlukla 7 mm ulaşır. Bu durumda, cehennem bitki örtüsü okyanusun yakınlığı nedeniyle her zaman gür ve sıcak sezonunda, tatilcilerin rahatsızlık yaşamazlar.

Buna ek olarak, +21 dan çare Tenerife su Aralık, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım ayında sıcaklık ve aralıklar ... biraz adasında plaj tatili için C. Yan aylık 24,3. Özellikle, erken ilkbaharda çok rahat yoktur. Ancak, Mart ayında Tenerife gelmesi bile minimum su sıcaklığı rahat olacak - yaklaşık 18 ° C

nerede

Tenerife 300 kilometre Afrika sahil ve anakara İspanya'dan 1000 km'lik kapalı, Atlantik Okyanusu'nda yer almaktadır. Yüzölçümünün 2034, 38 metrekare olduğunu. km ve sahil - 342 km. Adeje tesis, Las Americas gençlik merkezi yakınında, adanın güneybatı kıyısında yer almaktadır.

Ulaşım

Ruslar için, Kanarya Adaları almak için neredeyse hiç alternatif yolu Tenerife bir uçuş.

Adeje ada havaalanının güneyden 20 km uzaklıktadır. Birkaç otobüsler var izleyin (450, 111 ve 343 №№). Adeje içinde kolay olsun ve adanın güney havaalanında gelmiş turistler için. Oradan tesisi için almak için, otobüs sayısını 343 alabilir veya rota sayısı 111 Santa Cruz kentinde tren değiştirmek.

plajlar

Tenerife genellikle nazik denizde sıçrama ve saf kum üzerinde yatmak gidin.

Toplamda çare üç plaj alanları vardır:

 • "Plyayya de Fañabé".
 • "El Dyuk".
 • "Troya I" ve "Troya II".

Bunlardan, onun altyapısı farklı plaj "El Dyuk" dir. deniz plaj "El Dyuk" içine yumuşak bir giriş odaları, tuvaletler, duşlar, otopark, telefon, otobüs durağı, taksi durağı, vb. sayesinde değişen özellikle küçük çocuklu tatile gelen aileyi tercih Orada var.

bağıl yalnızlık etmeye edenler, "Plyayya de Fañabé" gerisini seçin. Bu plaj en moda arasında yer alıyor.

Onlar "Troya I" ve "Troya II" daha demokratik. Bu rahatlamak için gereken her şey var sahilde, en eski tesistir. Ancak, yüksek sezonda her zaman kalabalık.

Hemen hemen tüm plajlar yerel veya ithalat çöl kumu, kumlu.

nereye gitmek

Tenerife diğer tatil gibi Adeje misafirlerine eğlence örgütünün çeşitli seçenekler sunmaktadır. Her şeyden önce, o turist, deniz havası solumak ada ve balina izleme okyanus kenarından manzarayı hayranlıkla bu süre boyunca tekne ve yatların, üzerinde yürür. Çocuksuz tesisi geldi gençler, biz Rezerv "Barranco del Infierno" veya Adeje'nin diğer doğal mekanlara yürüyüş katılmak için tavsiye edebilir.

Çocukların yaşları 6 yaş ve üzeri olmak üzere bütün aile, eğlendirmek amacıyla, ünlü su parkı "Siam Parkı" ziyaret etmeli (Adres: 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife, çocuk bilet 22 Euro, yetişkin maliyeti - 32 Euro). Uzakta değil sen Kanarya Adaları yaşayan hayvan türleri çeşitli gözlemleyebilirsiniz tesisi ve Zoo Jungle Park'a.

Büyük golf bu sporu bir yeri vardır, çünkü Tenerife golfçüler da sıkılmış olmayacaktır.

gece hayatı

Kanarya Adaları edilmiş olanlar, Tenerife Adeje sessiz köşelerinden biri olduğunu teyit edecektir. Ancak, bu turistler gece kulüplerinde ve birçok diskolar eğlenmek için fırsat reddedilecektir anlamına gelmez. Yakın Puerto Colon hayatta sabah kaynar ve sokakta Veronicas eğlence bir sürü var.

geziler

Adeje - - Tenerife iyi çare gelenler ve tatil çeşitlendirmek istiyor, gezi sunar. Örneğin ziyaretçiler, La Gomera adasında, Kanarya Adaları ziyaret etmek isteyecektir nerede yüzyıllar önce, adalar eski başkenti. San Sebastian, çok sayıda eski bina ve yerler Hristofora Kolumba varlığı ile ilişkili. Buna ek olarak, La Gomera Garajonay Milli Parkı yer almaktadır.

Bir başka ilginç turu - San Miguel Castle gezisi. Düzenli olarak düzenlenmiş kostümlü jousting turnuvaları vardır. Kale misafirler girişinde hostes ile bir dizi ile karşılanmaktadır. Onlar izleyiciler olmaya turist davet ve hatta katılımcılar, cesur şövalyeler arasında güzel Donna lehine için savaşmaya hazır mücadele.

Adeje Oteller (Tenerife)

tesisi yıldız dört ve beş yıldızlı bir otel, tercihen spa ikinci satırında düzenlenmiştir. Tenerife tatilciler ana şarta (Adeje istisna) - Avrupalılar. İngiliz ve Ruslar otelleri Özellikle çok. güvenle gürültülü mahalle korkusu olmadan, çocuklarla yerleşmek böylece Neyse ki, Albion gelen gençler Adeje otellerde, Las Americas tercih ediyor.

Birçok otel ayrı havuzlu olanlar dahil, kendi geniş yüzme havuzları mevcuttur. Bunların bazılarında çocuklu bir yürüyüş için uygun olacak bir yeşil alan bulunmaktadır.

Konukların ana birliğinin önemli bir kısmının otel ülkemizden turistler Adeje olduğundan, resepsiyon personeli Rusça konuşan her zaman mevcuttur. Bu iletişimi kolaylaştıran ve yanlış anlamaları önler.

tesisi en iyi oteller arasında genellikle denir:

 • Costa Adeje Gran Hotel 5 * (bkz. Aşağıda).

 • Bir hidro masaj açık yüzme havuzu ve spa ile Costa Adeje Palase 4 *.
 • 2 yüzme havuzunun bulunduğu Fanabe Sosta Sur, bir çıplaklar alan ve sağlıklı yaşam merkezi.
 • Sol Sun Beach Apartamentos, plaja 2 dakika mesafede.

Costa Adeje Gran Hotel 5 *

Bu otel Tenerife en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Geleneksel Kanarya tarzında "U" harfi şeklinde inşa edilmiştir. ücretsiz WI-FI olduğu yerde Tatilciler, rahat ve ferah odalar bulacaksınız. otelde geniş bir özel alanı vardır, ama plaj telaşsız tempoda giden yol sadece 7 dakika sürer.

Costa Adeje Gran Hotel 5 * de kapsar avantajları:

 • Mükemmel menü, hangi vb mükemmel peynir, geleneksel jambon, kırmızı havyar vardır.;
 • Ünlü gece kulübü "acamana" yakınlık;
 • mükemmel hizmet;
 • otele yürüme gerekli tüm şeylerle birkaç butik ve mağaza vardır.

Adeje Dalış

çare kıyıları okyanus sularında deniz flora ve fauna beş yüzün üzerinde türlere ev sahipliği yapmaktadır. Sen dalış merkezleri Costa Adeje ziyaret ederek onları tanımak. Bunlar, bir sertifika almak için, dalış öğrenebilirsiniz benzeri gerekli malzemeleri kiralayabilir ve için.

Buna ek olarak, Adeje modern merkezinde tüm adalar her yerinden sporcular eğitimli "Tenerife Üst Eğitimi" gibi davranan.

yorumlar

Adada bir dinlenme, mutlu bir tatil kalmıştır işareti vardı Neredeyse herkes. Onlara göre, çare otellerde hizmet övgü dışındadır. Çok sık sedasız ve gizlice yapma, kendi sorumlulukları ile baş edebiliyor personel adresini övgü duyabiliyorum.

Memnun misafirler ve meyve, sebze ve taze deniz çeşitli ve bol gıda. otel plajları çevresinde çoğunlukla kıta mutfağı servis rağmen böyle devam Kanarya meze, çorba, şarküteri ve hizmet veren birçok restoran vardır.

Hava gelince, turist en kötü seçim Mart ayında Tenerife tur bulmayı. Hatta Kanarya Adaları düşük sezonda değil denizde, havuzda yüzme razı istekli Ancak, rahatlamak, daha çok otel erken ilkbaharda önemli indirimler sunabilir.

Şimdi nerede Tenerife biliyorum. Costa Adeje (İspanya) - Eğer cennet tatil tüm lezzetleri yaşayabilirsiniz Kanarya Adaları, muhteşem bir çare.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.