SağlıkAlerjiler

Sadece uzmanların gözetiminde tedavi: soğuğa Alerji

alerji tıbbi tanımı yüz yıl önce sadece küçük göründü. terimin temeli Yunan kelimeleri belirtilen ve tam anlamıyla "bir eylem" anlamına gelir. ismi verilen maddelere insan vücudunun anormal reaksiyon alerji. Belirtiler bu hastalığın ve tedavinin farklıdır Alerjisi olanların bağışıklık sistemi agresif sıradan insanlar oldukça zararsız içindir maddelere tepki verir.

Şu anda, gezegende beş kişiden birinin bir maddeye alerjisi, ve alerjisi olan kişilerin sayısı sürekli göründüğü için maddelerin listesi artıyor, ayrıca artar.

Soğuk tedavi gerekli böyle yüz, ön kol ve eller gibi vücudun parçaları gibi shin alerjisi varsa, bunlar büyük soğuk hava ile temas ve eğilimli alerjik reaksiyonlara. Böyle bir reaksiyon, bir adlandırılır soğuk alerji, oldukça karmaşık bir süreçtir bunun tedavisi, hem de alerji başka tür tedavisi. Bir organizmanın Böyle bir reaksiyon helmintlerin ve çeşitli enfeksiyonların vücutta varlığı ile tahrik ve hatta bazı antibiyotik alarak edilebilir. Birçok uzman soğuk alerjisi genetik düzeyde gerçekleşir, bu nedenle onun tedavisi sadece profesyoneller ele alınması gerektiğine inanıyoruz. tek ebeveyn varsa alerji belli maddelere, daha sonra çocuk alerji oluşma olasılığı yüksek olan, ve tamamen farklı bir konu olabilir.

Bugüne kadar, alerji oluşma doğası henüz çözülmüş değildir. Soğuk Alerji, tedavi etmek zordur, her ikisi de çok başarılı beklenmedik ve şaşırtıcı bir şekilde ortaya çıkabilir. Soğuk bir alerjik reaksiyon varlığında, kan, histamin veya serotonin gibi bazı maddeler ayrılmış, asetilkolin da olabilir veya heparin sonra kan damarlarını genişletmek. Sıvı daha sonra, böylece mukozal tahriş ve cilt kızarıklıkları meydana gelir ve hapşırma, öksürük ve rinit meydana küçük damar salınır.

Soğuk alerjisi, sadece birkaç hafta yılda mevcut olduğu, örneğin çok daha tehlikeli bir alerji bazı alanlarda daha 6-8 ay sürebilir tüm soğuk sezon yapılmalıdır hangi tedavisi,,,, kavak kabartmak.

Soğuk insanlar nefes, öksürük kısalıkta bir alerji varsa, derinin keskin bir kırmızılık var. En tehlikeli gibi alerjik reaksiyon meydana gelir ki, sadece soğuk ve ham bir ya da soğuk su, bu soğuk bir odada bir sıcak bir yere hareket taslakların varlığında veya üzerinde, örneğin, ortaya çıkabilir olarak. Bir kişinin serin bir yerde sıcak güneşten geldiğinde soğuk alerjisi, yaz aylarında ortaya çıktığında durumlar vardır. Sabit tedavi hapları demektir soğuk, alerjisi, büyük ölçüde bunun muzdarip kişilerde tatil yerlerinden seçim sınırlar.

soğukta alerji çeşitli türleri vardır. Çoğu zaman bu maruz kalan deride yoğun döküntü çıkışından ile ifade edilir. Bunlar pembe veya beyazımsı renkli ve çok kaşıntılı olan olabilir. Bazı insanlarda, bu döküntüler yanan bir onların kayboluşu çürükler kalır bazen sonra, güçlü duygu neden olur. Çoğu zaman böyle bir alerji, kuvvetli baş ağrısı vardır, dermatit cilt beslenme ihlali ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilir.

Eğer kendi kendine ilaç bir uzmana değil başvurmalısınız herhangi bir alerjik reaksiyon varsa. otlar sadece faydalar sağlayacak hem de vücudu zarar verebilecek kadar iyi bu hastalık bitkisel tıpta yardım, ama aynı zamanda bir doktor gözetiminde yapılmalıdır.

Soğuk alerjisi ile başa çıkmak için en kolay yoludur organın sertleşmesi düzenli ve tutarlı yapılmalıdır. Bu önemli ölçüde bağışıklık sistemini güçlendirir ve hatta onunla problemleri durumunda işlemek için daha kolay olacak ve alerji kolay bir şekilde gerçekleşecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.