BilgisayarlarBilgisayar oyunları

İlginç yaklaşık GTA: Polis

Neden oyunların GTA serisi dünyanın en popüler ve başarılı biri haline gelmiştir? şey istediğini yapabileceği oldukça etkileyici bir boyut açık dünya olmasıdır. geliştiriciler bu tür ana ve yan görevleri deneyebileceğiniz, farklı araçlar, yayaları ve çok daha fazlası ile sökme gibi ilginç ve büyüleyici yönlerini, bir sürü düşündüğü için Ama aynı zamanda, sadece yok sıkılmaya. Ancak, oyunun en ilginç yönlerinden biri polis, hem de onunla etkileşim hala. Bu yazıda size en başarılı dönemlerinden birine örnek yasasının görevlilerinin tüm ayrıntıları öğreneceksiniz - "San Andreas". Bir oyun serisi GTA polis nedir?

GTA Kolluk kuvvetleri

Karakteriniz bir sakini San Andreas kentinde. Burada, her şey her zamanki gibi devam ediyor. sizin için - tüm sakinleri için ilk etapta, sürekli izlemek gerekir ve nedeni budur. Polis GTA bu şehirde diğer sakinleri aynı şekilde sizin için geçerli çünkü Tabii ki bu biraz abartılı vardır. Polis düzeni sağlamak ve bu farklı tezahürleri bulabilirsiniz - Sokaklarda görebileceğiniz sürekli yürüyorlar polis, hizmetinde. Sürekli yol Tekerlekler polis arabaları ve hatta bazen motosiklet üzerinde. Prensip olarak, bu barış zamanında görülebilir ana seçenek vardır, ama ciddi yasaları ihlal eğer, gecikmeyin anlamına gelmez.

sizin için değil, aynı zamanda diğer vatandaşlar için sadece GTA polis monitörler de unutmayın, ve bir kişi başka saldırırsa o suç işlemeye nasıl görürse, polis müdahale gerektirmez. hukuka hizmet arabalarını otlatmak ve genellikle talihsiz sürücüleri tutuklandı eğer sevmiyorum gibi.

yıldızlı Sayısı

GTA polis ise yasanın tüm ihlal tutuklama ama, gayet iyi sen aşırı herşeyi getirmek zorunda olduğunu biliyoruz işin amacına, ya da sadece bir heves olmadığını. Nedenle sizin eylemleri sonuçlara yol ne olacağını dikkate alınması gerekmektedir. Eğer polisin gözünde bir suç işledin Yani, eğer - saldıran adam otomobil çaldı veya araba devriye polisleri çarptı, bir yıldız kovuşturma görünür. Bu ölçülür bu yıldızlarda olduğu yasaları kırık ne kadar olduğunu. Yalnızca bir yıldız varsa, o zaman peşinden ama çok ısrarla ve o kadar çok sayıda polisin olacaktır. artık daha aktif ve büyük miktarlarda sürdürmeye olacak - Eğer ihlal veya bir polis öldürmeye devam ederse, o zaman ikinci bir yıldız olsun.

Üç yıldız - sen bir makineli tüfek ile savcılık helikopter başladıktan sonra polis kahramanını rastgele yanında görünür ve havada çünkü bu, ciddi. Eğer dört yıldız için her şeyi getirmek için yönetmek durumunda hemen helikopter özel kuvvetler inecek, çünkü, zor zamanlar olacak - onlar zırhlı araçlarda sen takip edecek. yollarda ve balık önleyicilerin hazırladık havada düzenli polis kontrol noktaları düzenleyin.

Siyah elbiseli ve güneş gözlüğü ciddi adamlar, hafif makineli tüfek ile silahlı - Beşinci yıldızı güvenlik hizmetlerinin temsilcileri için avı başlar gerçeğine götürür. Eh, altı yıldız - bu bir acil durum, sen makineli tüfek ve tanklarla asker hor ve yollarda ordu kamyon kullanımına gerçek engeller koyup beri. Eğer GTA Miami polisi görebileceğiniz gibi her bakımdan güvenlik güçleri San Andreas yapıyoruz gerçeğini tanımamıştır.

Basit bir yolu yıldızı savcılık kurtulmak için

GTA yılında Miami polis sonuna kadar kovalamak, ama bu bir oyun, yani velayet sipariş kurtulabilirsiniz. En kolay yöntem - bir sonraki yıldız kaybolur ise - yalnızca bir veya iki yıldız var sanki bazı sokak saklanıp bekleyebilir, kritik bir noktaya duruma getirmez. Ayrıca değer özel hileler sen bir yıldız kovuşturma çekmek için izin yıldızlı, yer ezberlemek. "GTA: San Andreas" polis o kadar kritik bir durumu getirdi kadar kolayca yeterince sorunu çözmek, böylece, yakalamak eğilimi vardır.

başka yollar

Tabii ki, oyunda kuyruk kurtulmak başka yolları vardır. Bir araba varsa, dükkana gidip arabanızı yeniden boyamak - tüm yıldız kovuşturma kaldırır. Aslında farklı giysiler içinde giyinip gibi. Ayrıca, koruma yardımıyla polis kurtulmak için birkaç seçenek, örneğin sadece basitçe evde kalabilir ve aynı anda tüm yıldızlar kurtaracak vardır. o geçişin tamamlanması gerekir böylece Ama, görev esnasında bu fonksiyonu kullanamazsınız - bu da bütün yıldızları kaldırır.

polis Kodlar

Başka yolu da savcılık kurtulmak için "GTA: San Andreas" - kodları. Polis bir hile TURNDOWNTHEHEAT girerseniz, takip duracaktır. Eğer AEZAKMI kodunu kullanıyorsanız, o zaman yakalamak mümkün olmayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.