Sanat ve EğlenceFilmler

"Oyuncu". Aktörler güzel şişirilmiş dram

Suç draması "Kumarbaz" (2014) 1974 yılında resmin yeniden çevrimi, çünkü James Caan oynadığı oyunculuk İcra ağırlıklı övgüyle kumar yazarın bağımlılığı, hikayesini anlatıyor olduğunu. Kariyerinin en zor imajını kabul ve sanatçı 30 kg kaybetmek zorunda değil, çünkü Mark Wahlberg, oynadığı proje Ruperta Uayatta.

Artful görsel karışımı

(Ilk planı aktörler M. Wahlberg modernite Rupert Wyatt "Gambler" uyarlanmış D. Goodman, B. Larson) IMDb nispeten düşük bir değerlendirmesi: 6.00. sosyal gerçekçilik tercih yönetmen Karela Raysa, orijinal kaset pozisyonunun bir versiyonu Rupert Wyatt aldı. Filmin yapımcısı için muzaffer sonra bir kez daha kendi profesyonellik ve tutarlılığı kanıtlamak için bir fırsat oldu "Maymunlar İsyan Planet."

fantastik bir gişe 2011 film yönetmeni sonra masraflı mainstream rehin tutulan, ancak Beyaz benzer kaderi engellemek için şanslıydım edilebilir. Rupert okuma olarak resim kaygan görsel karışımı benzemeye başladılar. Banyoda başını karakterini batırılmış veya yakın kahraman kalmak, düşünceli ve başını havuzda orada acele değilken kurnazca Yönetmen hissetti. hızlandırmak için aynı zamanda filmin para hakkında kesinlikle olmadığını vurgulamak, oraya buraya Benjamin Franklin tarafından parladı odaklanmak değil, biliyordu.

Filmde "Oyuncu" aktörler yönetmen gözetiminde sürekli vardı, bu yüzden sorunsuz ve verimli çalışır.

öykü

"Kumarbaz" onun galası onlara başarı haklı defne getirecek ileri süren büyük bir sorumluluk algılanan (2014 film) döküm geçti aktörler,.

Literatürde Profesörü olup dezavantajlı yetenek yazar Jim Bennett (Mark Wahlberg) yeraltı casino tüm birikimlerini kaybeder. telafi umuduyla, o olası sonuçlarının farkında suç unsurları, bir kredi alır. Onun bağımlılık paralel olarak ana karakter görülmemiş yaratıcı potansiyelini görmek mümkün oldu öğrencisi Amy (Brie Larson), sevgililere. "Tick" için özel olarak profesör dersleri ziyaret basketbolcu Lamar (Entoni Kelli), vaat samimi bir konuşma neden olur. Bu arada, kendi kredi kurtarmaya çalışırken agresif fikirli alacaklılar, Bennett yakın baskı karar verirler. Öğrencilerinden akıbeti hakkında endişelenmek, Jim ilk ciddi kendi eylemlerinin sonuçları ve nasıl Mafya ödemek için düşünün.

Bu filmi "Kumarbaz" nin hikayesinin kısa bir açıklamasıdır. Proje aktörler, fikri yaratıcıları örneklendiren gökadaya derece canlı ve unutulmaz karakterleri inşa ettiler.

başrol oyuncusu erkek

"Kumarbaz" - film olağan rolleri ötesine başarmış aktörler. Örneğin, başrol oyuncusu Mark Wahlberg bir tanıdık vücut bulma hareket etmediğini aksiyon kahramanı. o bir oyun karakteri kılığında görünen proje Ruperta Uayatta minimalist, ama çok parlak sahipti. Birçok eleştirmen en eğlenceli görüntülerken sanatçı, dönüşümünü izlemek için kaydetti kim onun dokulu görünüm, kötü adamlar acımasız ve neredeyse gerçek hayatta aynı itibar mükemmel bir üniversite filoloji profesörü ve yazarın entelektüel edebi opus olarak reenkarne rollerin bir galeri ile.

arsa "Player" anlamında ikincil olmasına rağmen, belki Mark Wahlberg karakterinin, hem olağanüstü büyüleyici. Kahraman, gerçekten üzgün, problemler etrafında kendi kendini yok ve arkadaşları için bir susuzluk sahipti. Özellikle gerçekten zekice Wahlberg oynadığı, onun kahraman filmi "Kumarbaz" nin kuşku götürmez bir avantajdır. filme sürecinde yer alan aktörler, onun özveri ve yetenek kaydetti.

ikincil karakter

filmi "Kumarbaz" Much: aktörler, roller, videosu - inceleme ve uzmanların eleştirilerine maruz. Çoğu retsenzory mükemmel Bob Dylan, Chopin, Cole Porter ve Pulp tarafından kompozisyonlar bir arada projenin müzikal eşliğinde carped. Dzhon Gudman ( "Ekip", "Lisans III"), Dzhessika Lanzh ( "Korku Burnu", "mavi gök"), Michael K. Williams ( "Boardwalk Empire büyük sanatçılar somutlaşan bir övgü layık renkli ikincil karakterler," "Tel ").

Kariyerinin Brie Larson bir atılım dram "Oda", şimdi aktris blockbuster filme meşgul oldu: "Kaptan Marvel" "Avengers Infinity Savaşı" ve

O kısa film «S» (2016) rol aldı sonra Entoni Kelli İçin "Kumarbaz", ilk filmi oldu.

özet

Tüm avantajları göz önüne alındığında, kinoobschestvennosti göre yeniden çevrimi 1974 yılında orijinal bant olarak, ancak, yüksek kaliteli görüntüleri filmi, ortalama sadece iyi olma, onların yetenekleri adım ötesine değil. İçinde ana değer - Serin sürücü ve örnek sürekli ritim, sürekli isteyen karanlık figürü Wahlberg izler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.