SağlıkTıp

Her durum için acil yardım: Alkol üzerine propolis

Alternatif tıp propolis gelen halk ilaçları için birçok tarifleri sunuyor. Bunlardan biri - alkol propolis.

Geçerli olduğu durumlarda iyileşme tentür - alkol propolis

Alkol propolis tentür, kullanımı için dahili veya harici, en beklenmedik olan halk hekimliğinde kullanılır.

Bu ağız boşluğu, diş eti ve diş lezyonlarında şiddetli ağrı çıkarılması için bir durulama maddesi olarak tek başına kullanılır içinde. Ayrıca, alkol ile ilgili propolis kronik bademcik iltihabı, özellikle fonksiyon bozukluğu, üst solunum yolu oldukça etkilidir. Ayrıca iç soğuk algınlığı ve viral patolojiler, grip de dahil olmak üzere, aynı zamanda yüksek tansiyon, mide, tüberküloz, kronik bronşit ve kolit, ülseratif lezyonlar için kullanılan bir ilaçtır.

Propolis, bir alkol tentür kullanarak durulama performansı bazı nüansları

alkol Propolis ilköğretim evde hazırlamak, ancak iç alımı (durulama) için hatırlamak önemlidir% 3'lük su-alkol çözeltisi kullanılması tavsiye edilir. Bundan başka, yukarıda patolojilerin her süt ya da su yarım bardak altmış damla yirmi arasında değişmektedir, aynı dozu ile tedavi edilmektedir. Yoğun tedavi çoğu durumda bir ay bir hafta sürer, ancak tüm hastalık, ihmal derecesine ve spesifik hastanın vücudunun doğasına bağlıdır.

Alkolle ilgili Propolis kendinizi pişirmek için gerekli değildir. Bu alkolat her eczanede satılan ve çok pahalı değil ve ev yapımı için hiçbir şekilde iyileştirici özellikleri aşağı edilir. Önemli olan o zaman çok daha uzun sürecek, bu ilaç hem de serin ve karanlık bir yerde, uzakta çocukların gözleri ve elinden tutulması gerektiğini unutmamak için değil.

Kendi başlarına bir çare oluşturun

arzusu varsa, alkol propolis, bizzat tarifi bilmek yeterli hazırlanabilir. iki ila dört milimetre boyutuna katkı maddeleri olmadan saf yumuşak propolis parçaları öğütülmesi için başlamak için. Ancak tam da bu boyutu elde etmek amacıyla, propolis buzdolabında önceden soğutulmalıdır. Sonra rendeleyin gerektiğini ve daha sonra bir elekten elenmiş. Bu manipülasyonlar esas propolis aktif bileşenlerin alkolün nüfuz hızlandırıldı. Ortaya çıkan katı madde koyu bir cam kaba taşındı ve şarap semidesyatiprotsentnym alkol dökün edilir. sımsıkı kapalı ve karanlık bir yere koymak Kapasite oda sıcaklığında tuttu. alkol Propolis on yıl (on gün) ısrar edilmelidir.

Bu süre sonunda çıkmak için ne yapılmalı? Ve onun çok hoş aromalı, işin garibi, berrak kahverengimsi bir sıvı, çok acı bir tat verir, ama. alkol narondoy ilaç Polendeki çok etkili bir kullanımı, tıbbi özellikleri tamamen bağımsızdır. Yani, alkolat kez daha modern tıbbın tüm alanlarında vazgeçilmezliğini teyit antiviral, antibakteriyel, yara iyileşmesini, mantar önleyici, analjezik, kaşıntı önleyici, antioksidan, antikoagülan, vazodilatör ve bağışıklık uyarıcı yetenekleri vardır.

propolis Alkol tentür yüzyıllardır geleneksel tıbbın test tarifleri arasında yerini almıştır ve bugün insanların razlichnyhzabolevany çok sayıda tedavi etmek için kullanılır. iyileştirici özellikleri için benzersiz alkol Propolis, demektir - bu insanların bilgelik, bu yıllar içinde kanıtlanmış şifacılar için bir reçete vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.