ÇirkinlikMutfak

Kendi elleri mozaik

Şu anda, eller tarafından yapılan herhangi bir şey, özel bir önem taşırlar. mağazada satın veya Internet'te arama, sen belirli değer ışığında ihtiyacınız hemen her şeyi, bağımsız yapılan herhangi bir şey olabilir, örneğin, kendi elleri mozaik. Mozaikler bir kır evi iç ve bireysel öğelerin çeşitli konularda ile dekore edilebilir. Mozaiğin yüzey evin iç iyi bir dekorasyon olacağı gerçeği yanında, cephesi ve küçük bahçe mimarisi ve heykel bireysel unsurların parçası, bunlar ek anlamsal ve işlevsel yükü satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, kendi elleriyle, özellikle kolay ve keyifli bir kır evi veya bahçe için dekorasyon yapmak.

örnek, tepsiler veya tezgah için saksılar, öyle olsun - en ilginç şey elleriyle ve sevgi ve sanatsal tadı ile bir mozaik sadece böyle bir ülke evin duvarları gibi geniş yüzeyler, ama aynı zamanda çok küçük ev eşyalarını süslemek için yapılabilir olmasıdır. Üstelik çoğu zaman bile tüylü arkadaşlar için bir bahçe kuş besleyiciler ve eşsiz yüzme havuzlarında asılı mozaiklerle dekore. Kimse yasağı renkli cam ve dekoratif gölet ve "ağlayan duvarın" parçaları ile süsleyin ve hatta sadece böyle güzel ayakları üzerinde gitmek, yolları bahçe - üzgünüm biraz olmak ...

Şimdi hangi malzemeleri bir mozaik ve yapmak hakkında konuşmak zamanıdır. En ilginç paneller muhtemelen sırların, elde edilir, ama istediğiniz gibi bu kadar. Kobalt mavisi - Bu fırınlanmış opak renkli camdır çok ilginç bir malzemedir. Mavisi genellikle plakalar veya küçük küpler şeklinde yapılır. Bu mozaik üretimi için özel olarak kullanılır. Kobalt mavisi bir mozaikle kaplı çok iyi küçük ev gereçleri, Bak, ancak desen ve mevcut sanatta yapılan bütün resmi, sanatçı ustalar de harika görünüyorsun.

kırık fayans kırık renk cam parçaları gelen - değil el altında sırlarında, diğer seçenekleri kullanmak mümkündür. Neredeyse her şeyi kullanmak ve çeşitli kombinasyonlarda olabilir. Hatta parlak renkli boncuklar mozaik resimlerin oluşturulması için oldukça uygundur.

Eh, henüz bir mozaik nasıl - uygulamasına geçin. Öncelikle gelecekteki ürünün küçük resim seçmeniz gerekir. Bundan sonra renkli taşlarla bazı dikkatli deseni koyarak oluşur mozaik deseni, doğumunun işlemine başlar. Bu çalışmanın uygulanması için temel gereksinim - nihai bakım ve titizlik, aksi takdirde sadece karmaşa bazen neredeyse bitmiş olacaktır çalışır.

tam boy küçük tüm bileşimin koymak yerine başlamak için, o zaman sırlar bir desen veya desen süslenecek yüzeyi hazırlamak için gereklidir. Aksi bitmiş mozaik kötü kalacak, toz ve sadece gerekmez kirden yüzeyini temizleyin, ancak gereklidir. Daha sonra temizlenmiş yüzey üzerinde özel bir bileşim koymak için gerekli - Eğer Vetonit, örneğin, bir seramik kaplama yerleştirilir herhangi bir karışımı, kullanılabilir. Sadece birkaç milimetre ile Kötüye istenmeyecek kalın yapışkan tabaka.
Şimdi, yüzey kroki üzerinde dışarı atılmıştır tüm parçaları taşımak için çok dikkatli olmak gerekir, parçalar hafifçe üssü haline basılmalıdır.

son parçası serilir sonra, bir tarafa biraz taşımak ve iş yuvarlak görünümlü, zevk ve planlandığı gibi tüm gerçekleştirilen olup olmadığını değerlendirmek için gereklidir. Her şey iyi giderse, parçalar tamamen olabilir bu çözümde gerektiği gibi boğmak. Bundan başka yüzeyi hafifçe sıkıştırıldı ve pürüzsüz ve fazla çözelti bir bıçak ile çıkarılır edilmelidir. Bir buçuk saat sonra ortaya çıkan mozaik kendi elleri bile temiz bir bezle kuru cilalı edilebilir.

Mozaik ellerini glazes yapılır yaşam alanlarında yemekleri, tepsi, hem de duvarların bölümleri dekorasyon için kullanılabilir. muhteşem ve güzel görüneceğini tüm - Böyle kırık fayans veya renkli taşlar gibi daha az "asil" malzemeler kullanıyorsanız, o zaman dışarıdan, bahçe yolları ve hatta bir sağır çitler gelen binaların boş duvarları çizmek için uygundur.

Böylece, küçük bir çaba, herhangi bir oda dekore edebilirsiniz. Mutfak için mozaik karolar beri en popüler içi oda yapmak için emin olduğu daha rahat ve çekici akşamları, içinde tüm aile.

Kendi hayal kaptırmak gerekiyor böylece mozaik yardımıyla iç dekorasyon varyantları, büyük bir kümesi olabilir açıktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.