SağlıkMüstahzarlar

"Vartoks" - siğil kaldırmak için bir krem macun. "Vartoks": kullanım talimatları, gerçek

To siğiller kaldırmak ilaç şirketlerine bugün ilaçların geniş bir yelpazede sunuyoruz. Onların aksiyonları özü donma azaltılmış, ya da mulis tümörlerin yumuşama olduğunu. Hemen hemen tüm modern tesisler kullanmak güvenliği ile karakterizedir. Hatta genç hastalar onlardan daha tedavi edilebilir. Bu tür ürünler arasında, özellikle popüler "Vartoks" (krem-yapıştır). Kullanım, müşteri görüşleri ve diğer önemli bilgiler için talimatlar bu yazıda dikkatinize sunulacaktır.

Açıklama: bileşimi ve gerçekleşme biçimi

ilacın ana aktif bileşen% 40 üredir. yavaş yavaş yumuşatılmış böylece Bu madde siğil göre hareket eder. kolayca pomza veya kazıma kullanılarak temizlenebilir sonra. Ayrıca krem macun içerir glısırızık asit ,% 0.1 bir konsantrasyonda. Bu yumuşatıcı sürecini hızlandırmak için yardımcı olur ciltte büyümeleri ve yan etkilerin gelişmesini önler.

"Vartoks" - Rusya'da ilaç şirketi "Farmtek" üreten siğiller kaldırılması için bir krem macun. aracı 20 ml'lik tüplerde gerçekleştirilmiştir. talimatlara göre, çocukların ulaşamayacağı tutmak tavsiye edilir.

Çalışma prensibi

İlaç ayrıca, plantar adlandırılır alt ekstremitelerde tümörleri ile baş. etki mekanizması anlamak için, nasıl bir siğil hatırlamak gereklidir.

Neoplasm huylu doğası kesinlikle vücudun herhangi bir yerinde görünebilir. Aslında, nedeni bilinmeyen bir tümördür. onun gelişme papilloma virüsü provoke. Enfeksiyon sadece açık bir yara ile doğrudan temas ile mümkündür. Vücut çatlamış veya çizik değilse, virüs vücuda nüfuz neredeyse hiç şans.

Endikasyonları

herhangi bir nedene bağlı siğil tedavisi için büyük "Vartoks" (krem-yapıştır) 'dir. Kılavuzu plantar tümörleri kaldırmak için bir aracı kullanmak gerektiği konusunda uyarır. Değerlendirmeler, krem daha az etkili bir yüz, vücut üzerinde sorunları ve hatta elleri ile baş edilir.

Tedaviye başlamadan önce doktorunuzla danışmak önemlidir. Her bir insan derisi, yüzden ilacın nasıl tepki önceden tahmin etmek imkansızdır. Kullanımı için önemli göstergeler arasında şunlar:

 • tabanları iyi huylu büyümeler,
 • Kuru siğiller;
 • nasır.

talimatları krem macun sadece iyi huylu işlemleri için kullanılabileceğini belirtti. Uygulama olumsuz sonuçlarını provoke edebilir kanser lezyonlarının durumunda gelir. Bu nedenle, tedaviye başlamadan önce, birçok hasta bir muayene önerilir. Ana amacı - tümörlerin yapısının tanımı. atipik hücrelerin varlığını ekarte etmek Çalışması genellikle şunlardan oluşur:

 • Biyokimyasal kan analizi;
 • kanser izlerinin için test edilmesi;
 • Bir uzman siğiller tarafından fizik muayene.

ayrıca bir idrar testini gerektirebilir sistemik hastalıklar hariç tutmak için.

Nasıl "Vartoks" kullanılır?

Krem-yapıştır siğiller kaldırmak için etkilenen cilde az miktarda uygulanır. o yağlamak etmediğini, yerinde yün veya sıva güvence altına alınmalıdır. Bandaj ertesi gün kaldırılabilir. Yumuşatılmış kolayca ponza taşı veya özel kazıyıcı ile siğil kaldırılır. Daha sonra su altında cildi yıkayın, ancak antiseptikler ya da sabun kullanmadan gerekir. Prosedür tümörlerin tamamen ortadan kalkana kadar birkaç kez tekrarlanmalıdır.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler

Bazı durumlarda fonlar "Vartoks" kullanımını terk etmek gereklidir? Krem-yapıştır siğil kaldırmak için aşağıdaki patolojiler ve bozuklukların varlığında kullanılması tavsiye edilmez:

 • derinin habis tümörleri;
 • yaş 7 yaş;
 • varis;
 • ülserler, diyabetik ayak;
 • Yerel hasar siğiller.

advers reaksiyonlarının gelişmesi sadece merhem bileşenlerine karşı aşırı duyarlılığı ile mümkündür. Bunlar kaşıntı konulan yer ve şişme, siğiller bölgede ağrı yanma. Eğer yaşıyorsanız bu belirtiler tedaviye son verilmeli ve derhal bir dermatolog yardım almalısınız. Doktor sorunu çözmek için benzer araçlar almak mümkün olacak.

Nerede ilaç alabilmek için?

"Vartoks" - tüm eczane zincirleri içinde kamu malı satılıyor siğiller çıkarılması için bir krem macun. Ayrıca online mağazadan satın anlamına gelir. Ne zaman orijinal ilaca özel önem vermelisiniz satın uzaktan. Sahtecilik çeşitli yerlerinde tanımlanabilir.

Sadece Rusya topraklarında İlaç. Üreticinin ülke senden önce muhtemelen diğer devlet belirtilmiş ise sahte. üre ve glisirizin asit - paket üzerine aktif madde ihtiva etmelidir.

"Vartoks" ne kadar? siğil kaldırmak için Krem-yapıştır nispeten ucuz aracı olarak kabul edilir. Onun fiyatı 150-300 ruble arasında değişebilir. Bu değer, 20 ml bir tüp için endikedir. Araçlar sadece bir paket içinde satılır.

tüketici düşüncelerine

Gerçek hastalar "Vartoks" yolu hakkında ne diyor? Krem-yapıştır yanıtları belirsizdir, ama olumlu bir değerlendirme ile çoğu. Tüketiciler ilaç aslında yardımcı olacağını anlıyoruz siğil tedavisinde. Bazı yüz bölgesinde birikmesi ile uğraşırken bile kullanmak tavsiye ederiz. Az hastaların yarısından fazlası tıp sevmiyorum. Çoğu zaman, olumsuz yorum ilacın yanlış kullanımı kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, bir paket içinde krem ile birlikte olan özet nedeniyle önem verilmelidir.

Doktorlar da kullanılmak üzere ilaç öneriyoruz. tüm eczane zincirleri içinde Onun düşük maliyetli ve uygunluk sonra sorun hakkında düşünmeden, hızlı bir şekilde siğiller tedavi sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.