Spor ve SağlıkAerobik

Sabah Jimnastik sevinç verir

nedense son yıllarda Sabah egzersizleri, geçmişin yankı hale geldi. Belki de bu pek çok yok dolayı bugün insanlar sabah egzersiz çok yoğun ve zaman olmasından etmekti. Ve bazıları sadece çok tembel. Şarj pozitif yüklü her yeni gün, mükemmel canlandırır ve uyku gece sonra vücudu uyanır sağlamak için gereklidir. her zaman aşırı yağ yakıyor - hareketi nedeniyle Ayrıca, sabah egzersiz, metabolizmayı hızlandırarak kilo kaybını arttırır. Ve genel olarak, hareketin - hayat bu!

Eğer o sabah egzersiz karar verdiyseniz - bu her gün başlanacağı, tam yaşam için gerekenler düz yatakta ısınma ile (ve hatta hafta sonları!). Hizmet İşitme, her durumda, aniden kalkıp uzan her yöne germek yoktur. Kan dolaşımını artırmak ve kan damarlarını güçlendirir olarak en basit büküm ve anlamlı germe sağlık durumunu iyileştirmek. Bu nedenle, sabah jimnastiği de rakamlar, aynı zamanda sağlığını sadece geliştirmek için bir yol olarak kanıtlanmıştır.

Eğer birkaç saat önce veya yemekten sonra, her gün egzersizleri yapmak zorunda kilo için bir hedef belirledi ve bunu başarmak istiyorsanız, unutmayın. okul atıştırma kolaydır sonra Yirmi dakika sonra, örneğin bir elma yemek veya yoğurt yarım bardak içilir.

İşte için bir egzersiz var , sabah egzersizleri her sekiz yapıyor - oniki defa:

  1. Uzun bir uykudan sonra dryish ve soğuk sabah kaslar oldukları için ısındı gerekmektedir. mükemmel kasları ısıtmak üzerine atlayarak beş dakika - Bunun için ipi uygun. Bir seçenek olarak - yerinde çalışan veya tempolu yürüme yüksek dizlerini yükselir.
  2. Biz kat, başlangıç pozisyonuna inerler - sırtüstü yatarken, dizlerinin, gövde boyunca ellerine bükük bacaklar. Nefes - yerden pelvis Severing, nefes verin yavaşça aşağı indirin.
  3. Biz onların 90 derecelik bir açıyla katta böylece yukarı düz bacakları yükseltmek. Birkaç saniye üstünde tutmak ve sonra yavaşça aşağı düşürmek için.
  4. Halıya otururken, ellerde eğilerek, düz bacak yukarı kaldırın.
  5. Derin çömelme güzel kalça ve bacaklar bulmasına yardımcı olur. göğsüne Elleri, ayakları yere bırakmadı.
  6. sağa, sonra sol bacak ilk dönüşümlü ileri yakasına yapışır, ayrıca oluştururlar güzel kalçaları. sırt, düz oldu mideye çekti emin olun. Daha iyi bel ellerini tutmak.
  7. Bir yan virajlı ekleyebilir - standı ayrı ayaklar omuz aralığında açık, böylece alt gövde boyunca kollar. taraftan eğilmeler kalça hareket ettirmeden yan etmeyin. Bu egzersiz formları güzel bel.

Sıcak bitiş yürüme, yavaş yavaş yavaşlatan. Hemen oturup veya aşağı yalan olamaz şarj sonra - o zaman egzersiz hiçbir etkisi olmayacaktır. Soğuk bir duş alın ve ev işleri yapmak veya işe gitmek.

Aynı derecede önemli çocuklar için sabah alıştırma. okşayarak, yoğurma, fleksiyon ve uzuvların uzantısını içermektedir gerekli egzersiz doğru ve zamanında gelişimi için her çocuk. Sabah çocuklar için jimnastik ve anne ve çocuk arasında güven temas kurulmasına katkıda bütün manipülasyonlar tekerleme ve tekerleme, bebek ile birlikte olursa er konuşmak ve iletişim öğrenmek çünkü bebek, moralinizi düzeltir ve bunu teşvik etmektedir. jimnastik egzersizleri kompleks, felçler ve uzatma ilave olarak, altı aylık yaş arası çocuklar tutamaçlarıyla gidiyor, bir kuşak kirişi üzerinde bodur, kısa vis uygulanacak, bir top ile bir oyun (sarma).

Saksağan-karga, tamam, boynuzlu keçi ve diğer oyun-egzersiz bebek ile oynamak için çok yararlıdır. Bu bebeği eğlendiriyor ve yeni bir günün başlangıcında ona olumlu duyguların çok verir. Yani tembel olmayın ve çocukla aktif vakit geçirmek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.