MaliGayrimenkul

LCD "Barış Parkı": yorumlar, açıklamalar, fiyatlar

Moskova dünyanın en güzel şehri çağrılabilir. Bunun için çok kredi konut kompleksinin başkentinde bir çok özel ve ayrıcalıklı yükseltmek her yapmaya çalışıyoruz tasarımcıları ve mimarlar aittir. Neredeyse inşa LCD "Barış Parkı", Moskova'nın merkezinde, ana caddelerinden birinin yakınında, hiç şu anda popüler yüksek yükselir ve gökdelenler var olması şaşırtıcıdır. Aksine, tüm düşük katlı binalar, bireysel bir proje üzerinde inşa her günü. Özellikle karmaşık dramatik aydınlatma süsleyen ve çok sayıda çiçek yatak ve yeşil alanlar burası cennet gibi görünmesi.

LCD "Barış Parkı" - Moskova bölgede benzer bir adla başka kompleks var. Serpukhov - bu kalkık olduğu şehir. Bu konut "ekonomi" sınıfı sunmaktadır. Karmaşık bir yedi yüksek binalar evlerin birinci katlarında yer monolitik çerçeve ve tuğla duvarlar, oyun alanı ve park altyapısı ile çevre düzenlemesi avlu ile. Bu yazıda sadece Moskova yeni binaların ayrıntılı bir açıklama sunmaktadır.

konum

LCD "Barış Parkı" metro istasyonları "Riga" ve "Alekseevskaya" arasındaki yaklaşık yarı yolda, Prospekt Mira üzerinde, sermayenin CAO inşa edilmiştir. en fazla 800 metre - kompleksinin hem kadar. Droboliteyny ve Kuçin - izahname yanı sıra, LCD yakınında ikinci Mytischinskaya ve iki şeritli sokak bulunmaktadır. LCD onun 26 tek binaların tümü için "Barış Parkı" adresi - Prospect Mira, 102, ancak her evin bir birey sayısı ve mektup, gezinmek kolaylaştırmak vardır. Örneğin, bir yapı ya da yapının numarası 102k2 sayı 102s31. "Barış Parkı" yanında diğer konut kompleksleri sadece ofisler, bölgesel altyapı ve farklı yıllarda inşa bireysel evler olduğunu.

ulaşım kolaylığı,

LCD "Barış Parkı" sakinleri yerde parklar, sergi ve eğlence merkezleri, tarihi eser ve, tabii ki, iş dahil sermaye, almak kolay olduğu beklentisi ile inşa edilmiştir. 7 dakika - metroyu kullanan herkes, "Alekseevskaya" istasyon önce ve "Riga" istasyona 5 dakika boyunca yavaş hızı ulaşabilir. Prospekt Mira üzerinde tam anlamıyla zıt LCD yeraltı uymaz olanlar mevcuttur otobüs ve troleybüsler, bir otobüs durağı vardır. Sadece Mira Caddesi'nin kesiştiği ve Murmansk seyahat sokaklarında ötesinde demiryolunun bir şube geçer. En yakın yolcu platformu "Riga" da nispeten yakındır. tren kullanmanız gerekecektir kompleksin sakinleri, yaklaşık 800 metre yürümek gerekir platforma gidin.

"Barış Parkı" nin sürücüler avantajı için, Moskova'nın merkezi veya bir Seyahat ulaşabilir geçtiği merkezi cadde yakınında konumdur.

ekoloji

çevre temizliği açısından değil konut kompleksi "Barış Parkı" çok iyi bir konumdur. Moskova - güzel bir şehir, ama çok kirlenmiş egzoz gazları. Sadece şehir merkezinde Özellikle elverişsiz bir durum. Prospekt Mira, 30-50 metre kompleksinin binaların yarısının için, sadece güzelliği için değil bilinen, aynı zamanda oluşturulan günlük trafik sıkışıklığı nedeniyle araçların büyük akışına. Bir yandan, büyük bir trafik arter çevresinde LC yeri uygundur, ve diğeriyle - sakinleri ve temiz hava üzerinde olumsuz etki için aşırı gürültü yaratır. 50'den fazla metreden hangi umudu için Konut, Pyatnitskoe mezarlığa neredeyse yakındır. evler 102c mezar yapmak için Trinity tapınak açık atölye inşa mezarlık civarında 21, 22, 32 ve 38 № Bu özellikle doğrudur.

LCD düzenlemesinin bir özelliği, yürüyerek ulaşabileceğiniz, içlerine Sokolniki Parkı, ve bir botanik bahçesi.

Kim ve nasıl inşa

konut kompleksi "Barış Parkı" yapımı için proje uyguluyor bir geliştirme şirketi çıktı Sminex, Moskova'da inşaat piyasasında 2007 yılında. Temelde alışveriş merkezleri ve ticari ofisleri yapımı için projelerinin uygulanmasında devreye girer. Nesnelerin devreye kumbara - popüler iş merkezleri "Chameleon", "Kaleidoscope" iş merkezlerine "Atmosfer", Bankside, daire, ofis ve benzeri nesneler. Sminex özelliğidir bu ortakların ve yatırımcıların risklerini boşa çıkarır, neredeyse tamamen pişirilir pazar imkanları koyar olmasıdır.

yeni kompleks "Barış Parkı" şirket "monolit-tuğla" üzerine inşa teknolojisi her bina cephelerinde panoramik pencerelere gerçekleştirir ve geçit özgü bir tasarıma yapar. Karmaşık şirket kazan dairesi ve kendi inşa ediyor , trafo sorunsuz ısı ve elektrik kiracı sağlamaktır.

Altyapı ve Tasarım

Bu şık ve seçkin bir yerleşim kompleksi "Barış Parkı" görünüyor. Fotoğraf avlu ve gelen konut gösterir terastan. geliştirici Sminex Stalin döneminin eski bina yenilenmiş modern iletişim sistemleri ile donatmak. Şimdi sıra prospektüs için erişimli LCD evlerin biridir. Kalan muhafazaları 26 4 ile 7 karmaşık alan çok güzel kulüp tipi katlı yeni yapıyı temsil eder. Bu ağaçlar ve çiçekli çalılar, banklar ve çardaklarla aslanağızlarının inşa yeraltı otoparkı ve misafir otoparkı arasında yol oluşturmuştur. kafenin birinci katında, bankalar, klinikler, mağaza, kulüp, iş merkezleri ve ajanslar açık olacak On. Dört evler "eko-füzyon" adı verilen bir tarzda inşa edilmiştir. Onların cepheleri ve giriş alanları doğal malzemeler ile dekore edilmiştir. havalandırmalı cepheler yapılır Bütün binalar ve giriş alanı bireysel pilot projelerin tarafından yapılır.

Sadece altyapı çok zengin olmuş yeni LCD, bulmak zordur. Onların kompleksine yakın anaokulları, okullar, liseler, üniversiteler, mağazalar ve süpermarketler, güzellik salonları, çocuklar için eğitici merkezi, spor kulüpleri onlarca ve daha olduğu gibi "barış parkları" sakinleri, büyük şehirlerin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

düzenleri

LCD "Barış Parkı" birkaç türde lüks daireler inşa:

1. Tek düzeyi. Aşağıdaki kategorilerde daireler sunmaktadır:

- bunların bir oda, alan (S) - 45,4 m2 den 47,1 m2;

- iki katına - 64 m2 108.3 m2;

- Yatak - 81.5 m2 den 121.7 m2;

- Beş - 174.4 m2.

2. Çatı. tavana pencereler ve ekstra çatı penceresine zemin duvarları eğimli bu tip daireler. kategoriler:

- 45,4 m2 bir alana sahip bir oda;

- dvuhkkomnatnye - 70.8 m2 108.3 m2;

- Yatak - 92.7 m2 dir.

3. Ayrı seviyeli daire. Bu konaklama ek boş alan elde etmek isteyenlere yöneliktir. daireler panoramik pencereler ve ahşap merdivenler çok büyük var. Maison iki seviye 69,3 m toplam alana sahip tek yatak odalı daireler ücretsiz düzeni sunulmaktadır.

4. Çatı katı. Bu tür konaklama her durumda kullanılamaz ve bir seviye yaşam ve bir rekreasyon alanı donatabilirsiniz geniş bir teras olduğunu. kategoriler:

- 46,8 m2 bir alana sahip bir oda;

- S 51 m2 ile 64 m2 iki katına;

- Yatak - 116 m2;

- Beş - 174.4 m2.

Daireler iki versiyonu vardır - bina bitmiş ve hatta döşenmiştir. içlerinde daha fazla konfor için şömineler ile donatılmıştır.

fiyatları

LCD "Dünyanın park" konut "iş" class, bunun için karşılık gelen fiyat atıfta çünkü. Şu anda, geliştirici, 1 m den satış aşamasında. Bu 169 190 392 293 ruble dan maliyeti.

ile şirket Sminex bankaları işbirliği:

  • "VTB 24".
  • "LokoBank".
  • "Sberbank".
  • "Zenith".

Satış sözleşmesi hazırlanması ile yapılan satın alın. Belki ipotek.

LCD "Barış Parkı": yorumlar

Bu kompleks elit ve lüks değil, aynı zamanda temiz hoş bir alan çalışması yakın şehir merkezinde yaşamak isteyenler için çok rahat bir olduğunu.

"Barış Parkı" erdemleri kutluyor:

- harika bir proje, her şey hesaplı, güzel rahat;

- metro ve toplu taşıma yakın;

- lüks daireler, bitirmek veya onsuz seçebilir;

- Münhasır planlama;

- garaj varlığı;

- harika modern ev bölge;

- güvenlik varlığı.

Algılanan eksiklikler:

- yoksul bir ortam;

- mezarlık yanında;

- Küçük Çocuk alanı mahkemelerinde;

- apartmanda ikamet yetersizlik;

- Yüksek faturalar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.