MaliGayrimenkul

LCD "Svetlanov": geliştiricisi, gerçek sahipleri

Artık emin birçok olduğum gelişmiş altyapısı ile ekolojik bir alanda yer alan olacağını bir apartman, yaşayan hayal. Modern konut onu girişinde tamamen olduğunu rahat olmalı, asansörler düzgün çalıştı ve odalarda tavan yüksekti. Ve LCD "Svetlanov" inşa ediyor Hesap inşaat şirketi FGC "Lider", içine tüm bu gereksinimleri. Bu Kuzey-Batı bölgesinde ilk proje geliştiricisi. Daha önce FGC "Lider" banliyölerde konut yapımında uzmanlaştı. çizgi çoğunlukla düz ekonomi ve konfor sınıfı odaklı bir geliştirici sunar.

LCD "Svetlanov" konut olarak kabul edilir özünde, kategori, daire konfor sınıfından farksız "çekim çeyrek kadar". Rahat bir yaşam altyapı elemanları için gerekli her şeye sahiptir. Yani, LCD "Svetlanov" için dikkate değer nedir? daha ayrıntılı olarak bu soruyu düşünün.

tanım

LCD "Svetlanov" yerleşim ve höyüklerin Murino (Vsevolozhsk bölgesi) arasında, St. Petersburg kuzey kesiminde yer almaktadır. toplam alanı 160 000 sq. m ve ev - 112 000 metrekare. m.

LCD "Svetlanov" (St. Petersburg) kadar beş çoklu bölmeli kabukları içerir, bunların her tasarımı bireysel olarak yürütülmüştür. Tesis monolitik yapılar inşa edilecektir. Ayrıca granit ile kaplı havalandırmalı cepheler, Orada inşa edilecektir. Balkon ve şahniş edilecek cam boyandı.

Nesnelerin aralığı

LCD "Svetlanov" (St. Petersburg) bir, iki ve üç yatak odalı daireler yanı sıra stüdyo daireler ile temsil edilir. konut Film farklıdır. Proje kütlesi üzerindedir ve en az 3000 kişi için tasarlanmıştır. Çoğu satışı tek odalı ve stüdyo daireler için konacaktır.

altyapı

Zaten, LCD "Svetlanov" vurgulandığı gibi, yorumlar bunların çoğu bir kişinin rahatça yaşamak için ihtiyaç duyduğu en iyi sahiptir, olumludur. Kompleksin toprakları o yani kurulan güvenlik sistemleri otomobiller, eğlence alanları, oyun alanları, bisiklet yolları için park olacak, avlular bahçe olarak düzenlenecek, çevre düzenlemesi yapılacaktır.

Preddomovaya alanı, WiFi bölge ile donatılacaktır. kiracı için "Svetlanovsky" süpermarketler, kuaför, klinikte, kafeterya, banka, güzellik salonu, fitness merkezi ve hatta bir evcil hayvan mağazasında sunulacak.

Buna ek olarak, kolay erişim yolları ve yeni bir demiryolu istasyonu yaratacaktır.

Birçok nesnenin elverişli bir konuma büyüleyici. LCD "Svetlanov" (geliştirici - FGC "Lider") aşağıdaki orman kemer, arsalara ve alanlara, çevre yolunun yakınında yer alır. Kiracılar olumsuz bölgede çevreyi etkileyebilecek hiçbir endüstriyel işletmeler, bu sonraki gerçeği ile teşvik edilmektedir.

Bir diğer önemli nokta - Bu Murino köyünün altyapısı hızla gelişmekte olduğunu vardır. Uzakta değil "Devyatkino" metro istasyonuna kafeler, eczaneler, alışveriş ve marketler vardır ve Çevre Yolu ile Kültür Caddesi kesişiminde büyük alışveriş merkezidir.

Toksovo, içinde kayak: Önemli bir avantaj, "Svetlanov" çok uzakta popüler rekreasyon alanlarıdır gelen olmadığı gerçektir Kavgolovskie göl.

Özellikler konut

Yukarıda belirtilen projede FGC "Lider" çok geniş değil daireler vurguladı. Özellikle, stüdyoların minimum alan 21 metrekare olduğunu. m ve iki yatak odalı daireler bir alanı 63 "kare" sağlarlar.

konut kompleksi içinde bu özelliğiyle bağlantılı olarak "Svetlanov" genç aileler ve tek insanlardan güçlü bir talep olacaktır. Ancak 60 metrekarelik üç odalı bir dairede dört kişi. m hala biraz kalabalık olacak. Öyle ya da böyle, ama geliştirici, planlama kararları dairelerin sahiplerine seçim tam bir özgürlük vererek yaratıcı olma fırsatı sağlamıştır.

Biz Vsevolozhsk ilçesinde rekabetin yüksek seviyesi hakkında söyleyemeyiz. "Svetlanovsky" bitişiğinde olacak: Ayrıca cazip tekliflerin bir cephanelik var LCD "Tridevyatkino krallık" LCD "Murinsky Posad" LCD "Forces of Nature" ve RC "Eland".

anlaşma şartları

konut kompleksi «YUKARI dörtte Svetlanov" konut satın almak için, hisse senedi programını kullanabilirsiniz. Ayrıca satış FGC "Lider" için açgözlü daire sahibi olmak ana sermayenin katılımı ile mümkündür. Hala bankada kredi verilebilir.

Alıcı bir ipotek programı kullanarak ve hemen tutarının tamamı yapmaya hazır ise, geliştirici% 15 indirim yapar. Zaman FGC "Lider" zaman konfor değişen derecelerde Daire almak harekete başlatacaktır. Buna ek olarak , geliştirici taksitle konut için ödeme fırsatı sunuyor.

fiyatları

21 metrekarelik bir stüdyo dairenin maliyeti. m RC "Svetlanov" 2 milyon ruble olarak tahmin ediliyor.

34 metrekare tek odalı daire alanı için. m burada 2,4 milyon ruble ödemek zorunda kalacak.

İki 3.3 milyon 48 konak "kareler" maliyeti odaları ve 60 metrekare üç odalı alanı. m - 4900000 ruble.

Ancak uzmanlar, rekabetin yüksek düzeyde verilen bu talebin FGC "Lider" yüksek düzeyde sürdürmek tahmin can sadece sadık fiyatlarla satışa nesneleri koyacağız ve yüksek oranlarda yapımında sopa olacak olay.

Nasıl gidilir?

Sonraki apartman kompleksine olsun nerede kiler ve yürümek için metro istasyonunu "Devyatkino" yer almaktadır. Kişisel bir araba varsa, o rota aşağıdaki şema: metro istasyonu "Devyatkino" yakın alan - İngilizce Caddesi - Otoyol Lavriky (sağda) - varış yeri.

müşteri Yorumları

o konut kompleksi "Svetlanov" emlak satın almak için olsun veya olmasın gelince Tabii ki, potansiyel alıcılar arasında bir görüş birliği yoktur. Yorumlar sahipleri artılar ve eksiler hem varlığını göstermektedir.

Örneğin, bir geliştirici uygun fiyata satılık konut için katlanmak gibi o. Rüşvet ve dairelerde ücretsiz planı var olması. Ayrıca artı bazı çevre yoluna nesnenin yakınlığını göz önünde bulundurun.

Ancak, çevre yolunun ikinci yakınlık için eksi görünüyor. araçların yoğun akışı nedeniyle ortaya çıkan gürültü hatları ve çevreye zararlı emisyonlar, endişe neden olmaz.

Ayrıca, potansiyel alıcılar belli bir kısmı aslında olumsuz bir tutum bir zaman yeterince uzun süre diğer binaların merkezinde olmak zorunda olacağı. otoparklarda bazı çağrılar ve yeterli park yerleri ile memnuniyetsizlik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.