MaliVergileri

Rusya Federasyonu vergi Formlar

Modern ekonomide her şirket ya da kurumun işleyişi iş faaliyetleri daha da geliştirilmesi yollarını üzerindeki yönetim kararlarına dayanarak kendi derinlemesine analiz ve karar amacıyla toplama ve ekonomik faaliyet üzerindeki bilgilerin harmanlama gerektirir. Bu sistematik çalışma yeterince varlık etkinliğinin derecesini değerlendirmek mümkün kılar. Bu analizin Sonuçta, gelecekteki kalkınma stratejisi belirlenmesine ek olarak, aynı zamanda vergilendirme ve ücretler alanındaki mevzuatının tüm gerekliliklerini yerine getirmek için zamanında ve tam olarak dağıtmak profesyonel vergi ödemek kar edebilme kabiliyetlerinin bulunup doğru bir değerlendirmedir. devlet ve toplumun kısmında, en geniş anlamda vergi sistemlerinin işleyişi, ima, her şeyden önce, formüle edilecek ilerici ve doğru ilkeleri ve vergi türleri, daha etkin tüm sistemi işletmek anlıyorum.

Rusya Federasyonu bugüne kadar yürürlükte olan vergi sisteminin işleyişi ile ilgili temel ilkeler, geçen yüzyılın sonunda atıldı ve dolayısı ile de gelişim ve iyileştirme tecrübesi 20 yıldan fazla zaten.

Herhangi bir iş muhasebe rutin bakım doğal olarak farklı düzeylerde bütçelerine ödemeler ile ilişkilidir. Sadece görülebilir burada farklılıklar sisteminin tür belirli bir şirket tarafından kullanılır ne ve uygulayan vergi ne tür olduğunu. Bu faaliyet ve işletmenin bu tip sistemin ne tür zorunludur işletmenin hangi alanda tarafından belirlenir.

Bugüne kadar, Rusya Federasyonu vergi aşağıdaki türleri şunlardır:

  1. Konvansiyonel sistem kurumsal vergilendirme türüdür. yaygın yayıldığını çünkü o kadar kesin olarak adlandırılır. Onun özelliği hesaplama önemli miktarda ihtiyaç olduğunu akılda tutulmalıdır. vergi her tür eğitim ve bireysel istatistik tabanının kullanılabilirliğini gerektirdiğinden her miktarın hesaplanması geleneksel sistemde, oldukça geniş ve rutin hazırlık çalışmalarını ima eder. Böyle bir sistemin kullanılması bir indeksi hesaplaması, yalnızca bir önceki hesaplamadan sonra gidebilirsiniz sağlayan sıkı hesaplama algoritması, uyma ihtiyacı ile karakterizedir.
  2. Bir basitleştirilmiş sistem işadamları arasında popüler olarak, küçük ve orta ölçekli işletmelerin bakım konusunda tasarlanmıştır. adı kendisi muhasebe prosedürlerinin birçoğu burada basitleştirilmiş söylüyor. Bu sadeleştirme muhasebe çok daha basit hale vergilerin bir dizi değiştirmek suretiyle elde az hacimli raporlama ve kayıtlarını gerektirir. Sonuçta, elbette defter tutma az pahalı hale gelir ve üretim maliyetleri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Onun uygulama nedeniyle ortaya çıkan iş gelir büyüklüğüne ve üzerinde işçi sayısına etmektir. Rus yasa bu göstergeleri tanımlanmıştır: Gelir 60 milyondan fazla ruble değildir ve yüz insandan daha çalışan sayısı fazla değildir.
  3. UTII dayalı vergilendirme sistemi bu vergi birçok diğer geleneksel yerine içerir. Kural olarak, böyle bir düzen küçük işletmeleri ve çalıştırmak bireysel girişimcileri, ve UTII burada yerel vergi ve ücretlerin diğer türleri tamamlayıcısıdır. incelenmekte olan vergi oranı ayarlanır devlet tarafından merkezi olarak, ancak yerel yetkililer değişiklik için hakkı vardır. UTII yerel düzeydeki bütçelerinin bir makale olarak görür gibi bu durum çok önemlidir.

Aynı zamanda hukuk rağmen ve vergilendirme farklı içerir, akılda tutulmalıdır, bu şirketlerin analizi ve hesaplama tek yöntemin her bir eylem için geçerli uygulamasıdır özelliği karışık sistemlerini kullanmak yasaklamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.