TeknolojininGadgets

Rusya'da Elma yasağı. Apple Rusya'ya ürünlerinin resmi yayınını durdurur?

Ukrayna'nın doğusundaki siyasi durum en direkt iki ülke arasındaki ilişkileri etkileyen ABD tarafından Rusya'ya karşı yeni yaptırımlar konmasına yol açmıştır. Şu anda, çatışma dünya çapında kullanıcıları arasında büyük bir popülerlik sahiptir Apple ürünleri, etkiledi. Ne Apple ürünleri tedarik sona ile değiştirebilir ve panik için herhangi bir neden yoktur olacak? Bu makalede bulacaksınız tüm soruların yanıtları.

Rusya'da şirket ve Apple teknik destek tarihçesi

Apple Rus ofis resmen 2007 yılında açıldığında daha $ 70 milyon YTL'nin üzerinde ülkede ürünlerin satışı. Bu popüler gadget'lar şirketleri sayısız hizmet merkezleri ve Apple teknik destek ofislerinin keşfine spodvigla olduğunu.

2010 yılından bu yana, Rusya'da Elma temsilinin resmi ithalatçı şirketi "Marvel" oldu. gadget'lar en az% 5-10 oranında fiyatını sarmak için çeşitli perakende zincirleri yoluyla gerçekleştirilen hale gelmiş olarak Böylece, 2012 yılında Rusya Federasyonu topraklarında, herhangi kendi perakende Apple Store yoktu. Aynı yıl şirket bu güne kadar ülkede resmi temsilcisidir "EPL Rus", tescil edilmiştir. Rusya'da Apple'ın destek hizmeti elektronik cihazlar satan sorumludur ve bunların onarım ve müşterilerinin teknik destek için tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Kullanıcı verileri tarafından talep

iPhone veya MacBook kimlik doğrulama işlemini geçmesi ve resmi kimlik kodunu alma, sistemde kayıt gerekli olup olmadığını, Apple ürünleri satın Her kullanıcı. Bundan sonra mevcut ödenmiş uygulamaları ve sistemin diğer birçok işlevleri haline gelir.

En büyük popülerlik kazanmıştır bulut veri deposu Apple herkesin herhangi bir dosyayı yükleyip güvenlikleri emin olabilir iCloud, çağırdı. Ancak, son siyasi olaylar hizmet iCloud ve Apple-Rusça sonlandırılması için korkarak, şimdi bulut hizmetinde bulunan verileri silmek için acele etmek zorunda Rus şirketin kullanıcılarını şaşırttı. Telefon, servis arıza durumunda, sadece bir mobil iletişim cihazı olarak da kullanılabilir.

ABD'den Yeni yaptırımlar

Ruslar ülkenin en huzurlu değildir geçmiş yıl hatırlandı. Ukrayna ile çatışma, kararsız kur ve her iki taraf büyük hasar, çok sakat ekonomiyi acı nedeniyle hangi birçok States, adına yaptırımlar. Buna ek olarak, yaptırımlar iki ülke arasında zaten gergin ilişkileri neden olmuştur.

2014 yılı sonunda Rusya'da Apple destek hizmetine bildirildiği gibi ülkeye ürünlerinin ithalatı yasağı konusunda yayınlar, dünyanın medya dalgası. Uzmanlar vatandaşları kaygıların yersiz olmadığını doğruladı. Ve 1 Ocak 2015 Rusya Federasyonu Apple aygıtlarının kullanımının askıya ilan edilmiştir. Vaat yasağı kararlaştırılan zamanda yer almadı unutulmamalıdır.

Ancak, Rusya'nın belirli bölgelerinde vatandaşları başka edinilebilir belirli hizmetler zaten Amerikan şirketi Google, PlayMarket ve GoogleAdsense kullanımını engelledi -. İkincisi, son derece asıl kaynağı gelir reklamları görüntülemek için oldu yöneticileri alarma geçer.

Ne temelinde Elma 2015 yılında Rusya'da yasaklandı geliyor?

Sınırlama sistemi aktif olarak kullanıyor, "Kişisel Verilerin Üzerine" kanunla düzenlenir. Şu anda 1 Ocak 2016 tarihinden yasasının yürürlüğe girmesinden erteleme oturumlar düzenledi. Haziran 2014'te, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tüm yabancı şirketleri sadece yerli halde müşterilerinin kişisel verileri kullanmaya zorlayan bir yasayı imzaladı çünkü yasak Apple konusunda bir yasa için ani bir karar zaten Rus şirketlerine büyük zarar neden oldu. Bu yasa ile uyulmaması durumunda, şirketler Rusya Federasyonu topraklarında işlerini durdurmak zorunda kalacaktır. onların bilgisi olmadan kişisel verilerin bir kişinin kullanımı zaten yargılanabilir durumdur çünkü bu tür köklü kısıtlamalar tamamen ülkemizde yol açtığı. Hatta kişi gönüllü olarak kendileri hakkında tüm bilgileri sağlar olmasına rağmen.

Gerçekte neler oluyor?

Rusya'da Elma yasağı başka bir siyasi provokasyon başka bir şey değildir. Elma ürünleri yasaklamak her iki taraf için yararlı değildir. Özellikle Dmitri Medvedev en ünlü olan birçok milletvekili ve siyasiler tarafından ortaya "elma" gadget için seviyorum. ürünlerin ve hizmetlerin derhal engelleme ithalat $ 'dan fazla 2 milyar kaybına yol açacaktır. Elma böyle bir riske edecek mi? Birçok uzman Rusya'da Elma yasağı kademeli olabileceğini söyleyemem, ama bir gün içinde her durumda, bu söyleniyordu.

Rusya'da Apple yasağı - ne değişecek?

Aslında, hiçbir şey değişmez. Dikkat kullanıcıların basitçe artık Rus pazarı Çinli üretici sel gadget daha uygun versiyonlarına geçin. Buna ek olarak, şu anda uygulamaları indirip ücretsiz olarak çeşitli hizmetler keyfini izin işletim sistemleri vardır. Neden serbestçe kullanılabilir indirilebilir Apple için daha fazla ödeme Esas soru

Android işletim sistemi kullanıcıları için uygulama indirmek için bile kısıtlama bir felaket değildir. Çeşitli çevrimiçi kaynaklar bakılmaksızın herhangi yaptırım veya siyasi kargaşa programını ayarlamak için izin verir. Aynı şey, Apple ürünlerinin gadget'lar yüklü iOS işletim sistemi ile olacağını mümkündür.

Panik yapacak!

Elma Rusya'da yasaklı Söylentiler, internet ve basılı sayfaların boşluk doldurulmuştur. Bu haber en çok 2014 yılında son aylarda tartışıldı. Ancak paniğe için hiçbir neden yoktur. Tabii ki, markanın fanları iTunes'da yeni iPhone veya indirirken moda bileşimini satın almaya yetersizlik hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ama bu uzun vadeli bir uygulama olarak, aşılabilir. Amerikan üreticileri Ruslar zihniyet batıdan çok farklı olduğunu düşünmüyordu. Biz ücretsiz olarak ne alabilirim ödemek için kullanılmaz. insanlar tarafından yaptırımlarına tutum çok şüpheci karakter olmasının nedeni budur.

Apple ürünleri analogları

Bugün, cin bulusu pazar kalite ve işlevsellik açısından Batılı rakipleri neredeyse farksız kişisel ekipman için çeşitli seçenekler sunar. sokakta Basit bir adam bile serbest Android'de Çinli sahte takı gerçek iPhone ayırt etmek mümkün değildir.

Çinli Lenovo ve müşteriler akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar sunan HTC markaları kazanıyor Rusya'da Büyük popülerlik. Bu şirketlerin ürünleri optimal uygun fiyatlar ve kaliteli yapı birleştirir vardır. Peki neden daha fazla ödeme?

Tüm kişisel gadget, her şeyden önce, sahibi için erişilebilir ve güvenilir olmalıdır. Ama hacker onlar ünlülerin kişisel binlerce fotoğrafı çaldığı hangi bir bulut hizmetine iCloud, içine kırmıştı zaman, Eylül 2014 yılında Apple çevreleyen ve çevrimiçi açık artırma sitelerinde bir sürü para için bunları satmaya çalışan tüm skandalı bilinmektedir. Tabii ki, ikisi de bu durumda güvenlik, biz gidemeyiz. Rusya'da Apple teknik destek telafi edecek hiçbir garantisi yoktur ahlaki zarar benzer bir durumda müşterilerine.

Sonuç

"Kişisel Veriler Üzerine" Yasa hala yürürlüğe girmesi durumunda Böylece Ruslar, endişelenmeyin. Biz herhangi bir sorun Elma Rusya'da yasağı uygulanan bile çözülebilir unutmamalıyız. Ve dost Çin mutlu üreticileri bu yardımcı olmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.