Sanat ve EğlenceFilmler

Natalya Bardo: biyografi ve ona filmler

Rus film endüstrisinde her yıl daha çok cazip aktrisleri görünür. Bu umut verici Kızlardan biri - Natalia Bardo. Biyografi, Natalia kişisel hayat uzun süreli yayınlardaki makalelerin bir konu haline edilmiştir. Bu görüntüleyici aktris başlar görebiliyordu hangi filmi de öğrenmenin tek kalır?

Natalya Bardo: biyografi, fotoğraflar. ilk yıllar

O Atletizmde Bir iş kadını ve şampiyon bir ailede Moskova'da doğdu. Ailesi boşanmış, ancak Natalia babasıyla normal ilişkiler sürdürmek için söylüyor.

Delilleri - Bu çocukluk Natalya Bardo övünme olabilir şeydir. Biyografi kızlar basitçe, sinema aykırı farklı olamazdı. Natasha, tüm okul oyunlarında rol aldı yaratılmasına koştu artistik jimnastik ve balo salonu dans yapan iyi piyano, oynadı.

şimdi birçok genç kızlara ilgi olduğu ağırlığı olan Natalya Bardo, biyografi, boy, harika görünüyor. 172 cm büyüme ile 48 kg ağırlığındadır. şeklinde kendini tut, o çeşitli spor yapan bir genç olarak öğrendik.

Natasha o şov işinde çalışmak istediğini oldukça erken fark etti. O bile TV şovları bit parça bir çift oynamak başardı. Ancak, annenin ilk ciddi eğitimini aldık ısrarla, bu nedenle Natasha İktisat Fakültesi'nde üniversiteye gitti. Ancak bundan sonra o oyunculuk ve modelleme iş okul okuldan mezun başardı.

Natalya Bardo: onun filmleri. ilk film rolleri

Natalia kez yine eski adıyla Krivozub "Dom-2" projesinin bir üyesiydi. Bu onun ilk kitlenizi Natalya Bardo bulundu budur.

yaratıcılık açısından Biyografi kızlar, ilk geliştirilen önemli değil: TV dizisi "Puşkin: Son Düello" Sergei Bezrukov adı Natalia ile bile kredileri belirtilen olmadı ve daha sonra seri "Lanetli cennet" küçük roller vardı Evelyn Bledans ve "Chasing gölgeler" Kirill Safonov ile .

Almanak "Moskova, I love you," Bardot muhabir rolünü var ve bir lirik komedisi "inşaat taburu" - rolü aşkın okul kahramanın. seçmelere gitmeye devam etmek ve yakında o şanslı: Natalia vazgeçmedi.

dizi "Altın"

kimin biyografisi ayrılmaz film ile bağlantılıdır Natalya Bardo, onun ilk kayda değer filmi 2011 yılında "Altın" serisini aldı.

Dizi Film "Altın" kanalına "TNT" için yönetmen Mihailom Solovevym ( "PSC") düzenledi. televizyon bant 15 bölüm olmak üzere toplam serbest bırakıldı.

Bu elit bir yatılı okula gençlerin hayatı hakkında serisinde gider. gündemde -, normal gençlik hayatı, büyük başarılara, sevgi, bayan hayali canlı ana karakterlerin, sadece birkaç benzeri ilişkiyi bulmak ve ..

Filmde Natalia Bardot rol Kristiny Meder kazandı. Birlikte onunla Lyanka Gryu oynadığı ekranda ( 'Sherlock Holmes'), Marina Orlova ( "Weekend"), Anna Mihaylovskaya ( "Kadetstvo") ve Andrei Dement'ev ( "somnambulist") ortaya çıktı.

Seri filmi "Veronica"

kimin biyografi TV dizisi görünen sonra Natalya Bardo, "Altın" bir yıl sonra tam olarak, ilgi gazeteciler oldu Kariyeri alakalı başka bir rol kazandı: o TV dizisi "Veronica" yıldızı davet edildi.

"Veronica" - bir pembe dizi ruhuna serisi. Veronica adında Ana karakter - parlak bilim adamının kızı ve şehrin en güzel kadın. babası ölür ve minör Veronica işadamı Andrei Kostrov üzerinde hiçbir vesayet ayrılana kadar O bir bakım olmadan yaşıyor.

Veronica yabancıya bakmak istiyor ve kendi hayatını düzenlemek için karar vermez. Ancak, bu o kadar kolay olmadığı ortaya çıktı. Ev kadınlarının memnun olmasını film tüm yoksun: romantizm, entrika, karmaşık ilişkiler ve hatta mevcut dedektif hattını.

Birlikte Natalia Bardo ana rollerle Alexander Dyachenko ( "irade altında Evlilik"), Sergey Zhigunov ( "My Fair Nanny") ve Mitja Labush ( "Aramızda kızlar") tarafından oynanır.

sonradan "Veronica" nin bir sezon geri çekildi - 2013 yılında, o cefakar kahraman kocasını kaybetmiş ve gangsterler gizlemek zorunda kaldı bu.

"Dağcı" filmi

2013 yılı Mart ayında piyasaya çıktı "Dağcılar," Arsho Harutyunyan yönetti. Bu resim için Arsho ilk sonra Harutyunyan "Shooter-2" ve "Scotch viski" fotoğraflarını çektim oldu.

televizyon filmi "dağcılar" ilk kez Ren-TV televizyon kanalında gösterildi. iyi bir ilişki diğer iki dağcılar, - arsa merkezinde. Ve her şey bir şey değildir, ama onlar kimin rolü ve Natalia Bardo oynayan bir kız Natasha, aşık hem de.

Yakında, ana karakterler zengin turist eşlik dağlara gönderilir. kaderin izniyle müşterilerinin ölür ve tırmanıcılardan biri çünkü bu hapishanenin oturmak zorunda. o suç yetkililere yardım etmek ve onları dağlarda gizli bir hazine bulmak kabul ederse Ancak, o, özgürlüğü için pazarlık yapabilirsiniz. Nasıl olacak bu melodramatik hikaye, izleyici sadece nihai filmde öğrenir.

Birlikte Natalia Bardot ile filmde ayrıca Aleksandr Nosik ( "Muhtar Return"), Dmitry Klepatsky ( "Joker. Retribution") ve Alexander Rapoport ( "Konuşmacı") rol aldı.

Son çalışmalar

"Dağcılar" sonra Natalia kez roller oynadığı teklif edilmemiştir.

Victor Kolesnikov - 2013 yılında, Natalia Bardo merkez karakterini oynadığı dört bölümlük melodram "İkinci Şans", eleyen. Bir film izlerken izleyici ekranda gördüğü hikaye, dünya kadar eskidir. Naif il Vika bir oyuncu olma isteğini, ve tiyatro girin, ancak onun yolunda okul sınavlarına arifesinde tamamen hayatını döner acımasız muskovit, karşılamaktadır. Victoria birinci anlamda ateş zaman, daha güçlü ve daha amaçlı hale gelir. ona şekillendiricisi karşılayan Bir süre sonra onu evlenmediği, bir çok kayıp olduğunu ona kanıtlıyor.

Aynı yıl, Bardot yine televizyonda görünür, ancak melodram içinde Ivanom Zhidkovym bu kez "senin için." Yine Natalia - il, bir prens hayal. Bunun yerine, polisin dolandırıcılık arıyoruz "kötü" bir adam, karşısına çıkıyor. Özverili sevgi Dasha Strel'tsova suçlunun Valera Gladishev oldukça farklı hale yardımcı olur.

komedi "kısıtlamalarla Aşk", tarihsel bir filmi "The Last Frontier" ve diğerleri: 2016, biz aktris ile en fazla beş asal bekliyoruz.

Kişisel yaşam

aktris fanlar sadece Natalya Bardo yaşar yaratıcı yaşam söz konusu - biyografi, kocası, aktris da ilginç hobiler olduğunu.

özel hayatında gelince, o zaman 2009 den 2012 yılına Natalya Sergey Rusakov adında bir iş adamı ile evliydi. Şimdi aktris karşı cinsle olan ilişkisi hakkında çok konuşmak değil. Ama Natalia aktif hayır işlerinde yer ve hatta onların faaliyetleri için "kadın gururu", hem de altın ödülü "Dünya Kadın" kazanılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.