Sanat ve EğlenceFilmler

Rus aktörler: "Kraliçe ilk kuralı" (film)

Bu yazıda filmi tartışacağız "kraliçe birinci kuralını." Aktörler ve rolleri daha sonra listelenir. Vyacheslav Krishtofovich tarafından yöneltti. Sinematografi Valery Anisimov.

soyut

Biz ilk filmin arsa tartışmak, aktörler sunulmak üzere devam edecektir. "Kraliçe ilk kuralı" - Inna Seliverstova hakkında bir film. Bu teknoloji alanında, hem de tecrübeli bir halkla ilişkiler parlak bir profesyonel. kahraman ne kadar mutsuz özel hayatında, aynı derecede başarılı kariyer. İki ay önce, kız kocası ile dağıldı. Şimdi yalnız ve mutsuz hisseder. Osip - Onu sadık operatör onu kocası ile toplantı onları korumak terk etmek, bir sanatoryumda bir eroin almaya karar verir.

ana katılımcılar

Sonraki yıldız işaretli aktörler sunulacaktır. "Kraliçe ilk kuralı" - Bir filmin hangi ana aktör Inna Seliverstov gerçekleştirir. Julia Vysotsky bu rolü seslendirdi. Bu oyuncu Rostov bölgesinde (Novocherkassk) 'de, 16 Ağustos 1973 yılında doğdu. O Sanat Belarus Akademisi oyunculuk fakültesinde eğitildi. O Yanka Kupala Ulusal Tiyatrosu'nun bir oyuncu oldu. Filmde onu ilk "Git ve geri gelme" N. Knyazev yaptı. Ardından filmin M. Ptashuk katılan "hayal Freak." O A. Konchalovsky filmi "Delilerin Evi" çekim sonrası ün kazandı. "Evde yiyin" başlıklı lider mutfak programı.

Sergey Vlasov tanınmış işadamı Alexander Petrovich Yastrebova oynadı. Bu aktör Abakan, 7 Temmuz 1958'de doğdu. O L. A. Dodina ve A. I. Katsmana sınıfında, Tiyatro, Müzik ve Sinematografi Leningrad Enstitüsü'nde eğitildi.
Sovyetler Ordusunda görev yaptı. O, "Politboets" denilen ajitasyon ve sanatsal birliğinin üyesi oldu. Maly Drama Tiyatrosu bir aktör. Onurlu unvanı verildi Rusya'nın Sanatçısı.

Leonid Nevedomsky bir Strekalin olarak filmde yer aldı. Bu aktör Beyaz Rusya SSC içinde, Vitebsk 13 Ekim tarihinde, 1939 yılında doğdu. Bu edilir Sanatçısı Onur RSFSC ve Rus halk. O Tiyatro Enstitüsü girdi önce o profesyonel oyuncu oldu. O 17 yıl içinde Sverdlovsk Seyirciler topluluğu kabul edildi. Daha sonra, tiyatro baş yönetmen film endüstrisinde başarı elde - İşte Vladimir Motyl aldı. Sonra Seyirci aktör Murmansk ve Novgorod oyunlar sergiledi. O LGITMiK içinde eğitildi. O Leningrad ABDT Gorky topluluğu katıldı. O anda orada çalışıyor. O isim "Rus Kurumsal" Andrei Mironov altında tiyatro yapımları oynuyor. O kompozisyonlar Leonida Utosova gerçekleştirilen albümü "Bel Ami", yazarı.

diğer kahramanlar

Sonraki ikinci planının rol oynamıştır aktörleri yer alacak. "Kraliçe ilk kuralı" - Bir filmin hangi Gleb Zvonitsky adında bir karakter vardır. Alexander Galibin bu rol oynamıştır. Bu aktör 27 Eylül'de, 1955 yılında Leningrad'da doğdu. O Emektar RSFSC Sanatçısı ve Rusya Halk unvanı verildi.
Nikolai Ivanov Yuri Zaharchuk olarak seyirci unutmadım. Aleksey Maklakov ve Ksenia Nikolaeva - Ayrıca sinema oyuncuları katıldı. "İlk Queen kuralı" - Onlar oynamış olduğu bir film ve Ossip Savelyevich Lyubov Ivanovna. Darina Loboda Kati Muhinoy rol aldı. Mikhail Guro görüntü Mitya somutlaşan. Anatoly Borsyuk bir televizyon izleyicisi olarak hatırlanacak. Sergey Siplivyi yargıç oynadı. Evgeny Efremov bir polis şeklinde geldi. Yanina Sokolova gazeteci oynadı.

ilginç gerçekler

Şimdi dikkat çekici filmi ne olduğu anlatmak "kraliçe ilk kuralı." Aktörler yukarıda sunulmuştur. Boyama roman Tatyany Ustinovoy dayalı oluşturuldu. Bizden önce dedektif ve suç bant türler birleştirir 4-serisi, bir ekran versiyonudur. Senaryo Valentin Donskoy yaptı. Besteci Evgeniy Doga olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.