Sanat ve EğlenceLiteratür

Özet ve Lewis Carroll tarafından kitap "Alice in Wonderland" yorum

"Alice in Wonderland" yazarı hakkıyla tanıma kazanmıştır. İlk bakışta, karmaşık ve garip masalı anda, aslında basit bir gerçeği aşağı kaynar: Tüm dünya hakkında deli. Sadece çocuklar çok şey öğrenmek mümkün Lewis Carroll adlı "Alice Harikalar Diyarında" ile katlanabilir hece derslerinden öğrenebilir, aynı zamanda yetişkin kitap toplamak vardır. Yeniden okuma defalarca tekrar, insanlar daha derin anlayış metin, çizgiler, komplikasyonsuz masalı arasındaki gizli.

Kitabın Özeti "Alice Harikalar Diyarında". giriş

Ana karakter masal, küçük kız Alice bile kendisi için aniden Wonderland'a seyahate gitti. Bir çayır Lazing, o, diğer dost giysiler ve cep saatleri giyen konuşmak yetenek farklıdır tavşan, dikkat çekiyor. Buna ek olarak, aile bazı çok önemli yerlerine geçip acele iyi görünümlü bir temsilcisi, yüksek sesle haykırdı. Alice buna ilgilenmeye başladı ve deliğe tavşan izledi ancak hemen aşağı düşmeye başladı geçtiği tünel çarptı. sürece o inmek devam ederken için, kız uçtu raf, düşünün ve hatta maalesef birileri daha önce harap edilmiş portakal marmelat, onların kavanoz koparmak zaman vardı.

boyutlandırma

Birçok ilginç olaylar Carroll üzerinde kitabında anlatılmaktadır. "Alice Harikalar Diyarında" sadece okuyucuya sırlarını ortaya çıkarmak için başlıyor. Alice Güz hiçbir şey zarar vermez ile o birçok kapılar ile büyük bir odaya girdi, iyi bitti. Gizemli Tavşan gitmiş, kapıdan geçemeyecek kadar büyük olduğu gibi kadın kahramanın gözleri gibi başka kız oraya mümkün değildi güzel bir bahçe, ortaya küçük bir altın anahtar çıktı.

hemen o sıvı içinde taivshuyusya içmeye önerdi metni çekici bir etiket ile bir şişe bulundu çünkü o, üzgün alamadım. Alice kenara dikkatli attı ve içindekileri içti. kız hemen o kadar hızlı, bu bir mumun solan alevle bir benzetme azalmaya başladı ve tamamen kaybolur korkuttu. Bu işlem sırasında, o da bir tatlı tatmaya davet yanındaki sonraki börek işareti yalan ettim. Şu anda kahraman boyutunda önemli ölçüde artmıştır. Düştü içine dünya, çılgın ve öngörülemeyen döndü. korkudan itibaren, o acı acı ağlamaya başladı.

gözyaşı gölü

Alice ağlama durdurmak mümkün olmamıştır, bu yüzden o ancak boğuldu etmeyin gözyaşı bütün göl, etrafında oluştuğunu fark etmedi. Daha sonra tuzlu suda yıkandığı zaman kahraman dırdır hoşnutsuzluk fare bir dizi biri olmadığını ortaya çıkmıştır. eğitimli ve kibar kız Alice onunla konuşmaya başladı, ancak konuşmanın konusunu aslı astarı olmak: sevgili pisi Fare hikayesi rahatsız ve o yalnız kız bıraktı. Bu, tüm garip işin değil "Alice Harikalar Diyarında". kitap okuyucu bile tek bir zaman memnun edecek okuma. yoktan o evine koşmak ve eldiven ve bir fan getirmek, sıradan bir hizmetçi olarak kahraman sipariş, bu nedenle güvenle Düşesiyle alımı gidebilir tekrar Tavşan ortaya çıktı. Alice iddia ve talep garip yaratık yürütmek için gitti, ama bu sefer merakını içeren ve bir sonraki şişeden içti olamazdı vermedi. O vymahala ve neredeyse Ev Tavşan kırdı ama birisi cömertçe ona turta yağmuruna olup, yine küçücük oldu.

Caterpillar ile Görüşme

Kitabın "Alice Harikalar Diyarında" değerlendirmeleri okumak, bu husus bazı okuyucular sevilen görebilirsiniz. Kız neredeyse bir köpek yavrusu öldü, yoğun ormanda dolaştım, ama yine de güvenli bir şekilde Caterpillar ve nargile aydınlatma işlerin sistemli görünümü dinlenmiş bir şapka büyük mantar ulaşmayı başardı. Alice büyümede sürekli değişiklikler ve bazen o sadece kendini tanımak edemez gerçeği hakkında konuştu, ona ağlamak karar verdi, ancak yeni arkadaş fakir kız sempati. O yeni veya şaşırtıcı onun hikayesi, hiçbir şey bulduk. Kız kırgın ve bu mantarın küçük bir kısmı ile birlikte getirerek, kaçtılar.

Düşesi toplantı

Trophy kahraman yakında kullanışlı: İlk eve etmek alıyorum, o bir mantar, biraz büyümüş yedik ve kapıyı yaklaştı. Lackey bir balık andıran çok, sırayla her vermek metresi, Düşes, bir davet kroket oyununa Queen gelmek, kurbağa gibi geliyor. Alice içinde gidebiliriz öğrenmek için birden fazla girişimde bulunmadığını, ancak uşağı cevaplar sonunda kız sadece onu bıraktı ve ne istediğini yaptığını, bu yüzden garip. duman ve biber ile doymuş O hemen mutfağa döndü. Mızmız pişirme pişirmek akşam yemeği ve onun yanındaki ağlayan bebek kucağında, evin hanımı oturdu. Cook sürekli onları yemekler el geldi attı. kompozisyon sırıtarak kedinin bir taslak izliyor tamamlanır. Kitabın "Alice Harikalar Diyarında" incelemeleri sahne övgü çok edilmektedir.

Düşes o olduğunu açıklayan sürpriz konuk gidermek için acele Cheshire Kedisi ve o gülümsüyordu neden ailenin tüm üyelerini yapabilir çünkü, ancak, önemli değil. Bundan sonra hostes çocuğa ninni sakinleştirmeye çalıştı, ama sadece buna dayanamadı ve Alice'e attı. kız onu evden taşıdı ve hemen konvolüsyon küçük adam bir domuz olduğunu yerine, keşfetti.

Cheshire Cat ile görüşme

Bu ürünün etrafındaki en okuyucular gibi sahne oldu. Eğer kitabın değerlendirmeleri okumak, bu, görülebilir "Alice Harikalar Diyarında". kız yine Cheshire Kedisi göründü ve ona sormaya karar vermeden önce hangi yolu yanındaki gitmek. o o yolunu tutmak için çok fazla önemsemiyorum eğer, kesinlikle herhangi yönünü seçebilir Buna cevap vermek başladığı hayvan yüz ile hala gülümsüyorum. Daha sonra, kedi sadece kayboldu, geniş gülümsüyor ama hepsi havada asılı uzun süre dayanırlar. Bu yetenek kez ona faydalı oldu. Kraliçe o hemen arkasında bir beden olmadan kesilmiş olamaz sadece kafa, bırakarak ortadan kayboldu, kedi kızgın olduğunu ve onun kafasını kesmek emretti. Bu karakteri ile konuşma kız güvence ve o yolculuğa devam edebildi.

Çay partisi ve Kraliçe ile bir toplantı

kız Hare gitmeye karar verdi, ama aniden kendisi için Çay Partisi, bütün diğer İngilizler gibi Alice çocukluktan beri telkin, hangi sevgisi bindi. kahraman arıyordu biri Çılgın Şapkacı eşliğinde oldu, ama her zaman günde birkaç kez, ama değil çay içmek zorunda kaldı. Yani bir zamanlar amaçsızca zamanını yandı ne cezalandırıldılar nasıl. Yeni arkadaşlar kıza düşmanca tepki gösterdi ve o onlardan uzak gitti ve kraliyet bahçesi ziyaret için bu süre verdi.

Alice beyaz güller, kırmızı boyama, orada bahçıvanlar bulundu. Kral ve Kraliçe şirketin yaklaşık göründü kroket oynamaya başladı gibi o, niçin yaptıklarını gerçekten anlamaya zamanları olmamıştı. Monarch'lar onun konuların görülmemiş şiddetini gösterdi Kupa Kraliçesi gören herkesi kafasını emri, ama bu kez kahraman korkmuyorum. Sonunda, onlar en yaygın kartlar vardı.

mahkeme

Kitabın "Alice Harikalar Diyarında" hakkında bir ipucu çok bir masal tamamlanmasını övülüyor. kroket oynayan Sonuçta kahraman hemen hemen herkes bu çılgın gün boyunca karşılamak için zaman geçtiğinden testere duruşma salonuna gitti. Burada o Kraliçe'yi pişmiş kek çalan Jack değerlendirilecektir. Süreç dağınık ve tuhaftı. O zaman normal halinin dönmek için zaman vardı tarafından Aniden, Alice kendisini aradı. Monarch'lar kız sindirmeye çalışıyorlardı, ama mantıklı argümanlar çalıştığı ve daha sonra ölümle tehdit ettiler. kahraman kartların olağan güverte daha artık olduklarını onlara, sonra da sihirli etkiye sahip durdurdu. O bir çayır uyandım ve bütün bu sefer, sadece uyku fark etti.

Kitabın Yorum "Alice Harikalar Diyarında"

Diğer ise Tüm yorumlar kitabın hayranları görüşler büyük ölçüde yakınsama olduğu görülebilir. Her şeyden önce, onlar yüksek kaliteli çeviri seçmek için tavsiye edilir. Kötü Edition peri masalı tüm izlenim yağma yeteneğine sahiptir. Bir kişinin ailesinden birisine ürünü vermek planlıyorsa, tecrübeli insanlar çeviri Aleksandry Rozhdestvenskoy satın almak için tavsiye edilir. O, çocuklar için çok uygundur orijinaline mümkün olduğunca yakın, hoş ve en önemlisi, bu masalı iki kesiminde yayınlanmaktadır. Hediye kitabı "Alice Harikalar Diyarında" o el almak hoş nedeniyle yoğun sayfalara oldukça büyük. Dahası, genellikle sayfa beyaz veya sarı renkli vardır. Bu durumda, ancak, bir narin pembe tonu kazanmıştır. şekiller, genel metni üzerinde durulurken, sadece bunu tamamlayıcı niteliktedir, hoş. Yazı tipi, geniş okunması kolaydır.

yazarın sıradışı tarzı birçok soru ortaya çıkarmaktadır. Bazı tersine, onların bozulmamış beyinler kolay hikaye yazarın sıradışı yaklaşımı anlamak için, yani çocuklar için yazılmamış diğer inanıyoruz. Her durumda, birinci ve ikinci aynı gibi ve mükemmel masalı teşekkür ederiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.