Sanat ve EğlenceFilmler

Alexander Galibin: filmografi, biyografi ve kişisel yaşam

Sovyet tarihsel dönemin kaynaklanan Aktör Alexander Galibin, filmografi, geçen yüzyılın sonlarında yetmişli özenli seyirci hatırladı. Yaratıcı, onun kaderi kolay değildi ve birçok beklenmedik dönüşler içerir. Ama aktör izleyicinin dikkatini şimdi dördüncü on yıl olduğunu tutmaya devam ediyor.

Her şey nasıl başladı

Aleksandr Galibin 1955 yılında St. Petersburg doğdu. Sanatları topluluğu ailesi ne kadar yakın söylemek zordur. İskender'in babası "Lenfilm" konulu bir sahne tasarımcısı olarak çalıştı ve böylece gelecekteki aktöre yol çocukluktan beri biliniyordu. tiyatro sahnesinde ilk kez Aleksandr Galibin Gençlik Yaratıcılık Leningrad Tiyatrosu'nun oyun geldi. Ve bu gencin hayat seçimler belirlenen faktörlerden biriydi. 1973 yılında Tiyatro, Müzik ve Sinematografi Leningrad Enstitüsü aktörün departmanı katıldı.

Film ilk

sinema Alexander Galibin başlangıcı ise hala üniversite tiyatroda bir öğrenci olarak. Onun rolü fark kalkmıştır ve olumlu profesyonel eleştirmenler ve sıradan izleyiciler olarak kabul edilmiştir. sinemaseverlerin onun anısına aktörün ilk eserlerinden "on Pyatnitskaya lokali" dedektif Ayırt karakterini kaldı.

Fakat onun ilk filmi rolleri ile Alexander Galibin hemen çok yönlü aktör olarak kendini ilan etti. yapamadı ve istemiyordu aynı şeyi oynayın. Ve heyecan verici yeni çalışma önümüzdeki uzun değildir. yaratıcılık aktör erken döneminin en önemli rolü İmparator Nicholas II görüntü haline gelmiştir. Onun Galibin iki kez oynamış - televizyon projesi "Klim Samghin Hayatı," ve filmde: Yönetmen "Romanof'lar Bir İmparatorluk Ailesi." Gleb Panfilov. Genç aktör çok iyi iletmek devrimci ayaklanmalar için felaket güç yaklaşan kasırga öncesi son Rus imparatoru mahkum başardı. Galibina tarafından Nicholas II neler olduğunu anlıyor ama hayatında ya da ülkenin kaderine de bir şey değiştiremez.

tiyatroda

kimin filmografi eserlerin onlarca içerir Alexander Galibin, ancak sinemanın küre onun yetenek uygulama için yalnızca yön hiç düşünmediniz. 1988 yılından bu yana, o bu zamanlarda, yine yönetmenlik departmanı GITIS öğrencisi oldu.

tiyatro yönetmeni Alexander Çalışması pek çok tiyatro ve sinema projelerinde çalışmayı birleştirir. Mezun olduktan sonra, onlar Rusya'nın farklı şehirlerde kırktan fazla performanslar temin edilmiştir. Galibina performansları Foundry'den St. Petersburg Theatre, Novosibirsk Akademik Gençlik vardı Tiyatrosu "Globus", Alexandrinsky Tiyatrosu ve Stanislavski Tiyatrosu.

Galibina çok itici olduğunu Teatral kariyer, o art arda film ve aktörlerle yaratıcı çatışmalarda bir eser olarak kesildi. Ama yönetmenin performansları kamuoyunun sürekli dikkatini kullandı. En önemli özelliklerinden biri Aleksandra Galibina daima şaşırtıcı ve asla bir kez haklı başarısını bulundu ve getirilen ne ikinci kez tekrar etme yeteneğine düşündü.

Shchukin Okulu

tiyatro ne de hiçbir şekilde aktörün sinematik kariyer Ne tam olarak görülebilir. Ama şimdi Alexander Galibin daha aktif ve öğretim faaliyetleri kurşun. O attı ve Shchukin Tiyatro Okulu'nda bir ders açar. Ve onun öğrencileri öğretmenle çok şanslı olduğunu söylemek abartı olmaz yoktur. misyonuyla tarafından çok ciddiye genç aktörler Alexander Galibin endişeleri mentorluk.

"Master ve Margarita" Bulgakov bir ekran uyarlaması

Sanatçılar bazen bu rol için uzun süre beklemek zorunda. Parlak bir roman Mihaila Bulgakova gibi dramatik malzemeye sadece çevirmek mümkün onun olağanüstü yetenek aktör Alexander Galibin gücüne. Bugün 2005 yılında kitabın televizyon uyarlamasında ana rolü, başkasını yerine getirebileceğini hayal etmek zor. Fakat birçok ona çalıştı. Bununla birlikte, yönetmen Vladimir Bortko kimin katılımı projesinde başlangıçta bile gerekiyordu Aleksandre Galibine, onu seçti. Ama seçim kusursuz oldu.

Sonuç Master emriyle müdürü rolü sesli aktör Yeshua seslendirdi olduğunu bile gerçeği gölgede olamazdı. Alexander Galibin böyle bir karar alabilir ve hatta filmin galasına katılmayı reddetmesi olamazdı. Ama bunları silmek olamazdı aktör için olayların bile böyle talihsiz bir dönüş bir rol oynamıştır. Onun sinematik işin en güçlü biri olarak kabul edilir.

Filmografi Alexander Galibina

Film rolleri aktör Listesi hacmi saygı ilham verir. Aynı zamanda Alexander kendini Galibin özellikle kendini gerçekten filmde çalışmak çizilmemiştir öncelikle tiyatro yönetmeni, dikkate arttırmak için aranan ve asla. Biz sadece o kadar çok geniş bir filmografisi Galibina ana rolleri olmadığını pişman olabilir. Çoğu zaman filmdeki çalışmaları ikinci plana veya kısa bölüm karakterleri ile sınırlıydı. Ama görüntüler her zaman parlak ve seyircinin kafasında kalmıştır.

Film Galibin tüm eserleri bir kez daha küçük bir rol olan Stanislavsky fikrini doğrulamaktadır. Gümüş ekranda aktör tarafından yaratılmış en etkileyici görüntüler arasında, aşağıdaki karakterleri içermelidir: Paşa Antonov'u ( "Pyatnitskaya Tavern on"), Teğmen Kondratiyev'i ( "taburlar ateş istenir"), Vasily Kapralov ( "Dzhek Vosmorkin -" Amerikan ").

"Possessed" Dostoyevski'nin bir ekran uyarlaması

aktör en son çalışma ile Alexander Galibina yakında televizyon ekranlarında kamuoyuna tanıtılacak. televizyon dizisi çekimlerine tamamlanmıştır ve o göstermek için hazırlanıyor. Vali von Lemke - İskender Galibin içinde oldukça önemli bir rol gerçekleştirir. romanlarında Fodora Dostoevskogo imkansız karakterleri anlamak için basit ve anlaşılır bulmak için. Bu aynı derecede zor ve Galibina tarafından taşra kasaba belediye başkanı. O - isyan ve halkın öfkesini içinde hazırlar karanlık güçleri, karşı çıkan birkaç biridir. Tüm onun eylemleri, hem de bunların reddini, çok ciddi sonuçlara ve çok can kaybına yol açabilir.

Alexander Galibin: aktörün kişisel yaşam

Ulaşılan ün insanlar farklı şekillerde ona bakın. Bazı şeyler bu şekilde bir zevk ve onlar sürekli meraklı kamuoyunun gözleri önünde parladı. Alexander Galibin, kişisel yaşam onun kişiye ilgiden ancak hiçbir zevk her zaman bir tiyatro ortamda tutulur, asla deneyimli. O sadece bu durum kaçınılmaz yapmak zorunda kaldı.

Biz Ailesi bir film tiyatro ya da tavrı vardı hep olmuştur Aleksandr Galibin, sanat ve yaşam arasındaki aşılmaz bir sınır tutun vermedi varsayabiliriz. Şu anda, aktör üçüncü evlilik ve iki kız çocuğu babasıdır. Eşi Alexander kendisi Galibin, - Irina Savitskova - sevmez onun kişisel hayatı hakkında yorum yapmak, Novosibirsk Akademik Gençlik Tiyatrosu "Globus" da onun altında çalıştı. Olga ve Ruth Narutskaya Vinenken - - tiyatro dünyasına üzerinde doğrudan etkili oldu Ancak, Alexander önceki iki eşi olduğunu unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.