Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran "Eski Baf": Adres, fotoğraflar ve müşteri yorumları

Restoran "Eski Baf" Mayakovskaya metro istasyonu - inanılmaz bir Rum mutfağı ile misafirlerini tanıtır Moskova'da sadece prim restoran bulunuyor. Akdeniz'in kalbinde yer güneşli Yunan adasında taşıyabilirsiniz Burada özel bir atmosfer. Tuhaf yerel mutfağı renkli yemekler herkes yeni ve unutulmaz şeyler keşfetmek için izin keyifli bir deneyim sunmak.

Neden eşsizdir?

Moskova'da Restoran "Eski Baf" haklı popüler. Adını oldu Baf antik kenti, gelir Kıbrıs'ın başkenti ve çok sayıda kültürleri karıştırır. Kıbrıs Aşçılar Derneği, Aşçılar Dünya Derneği ve Büyük Britanya Master Chef üyesi Başkan Yardımcısı - menü Yunan mutfağının klasik milli yemekler ve gerçekten parlak şef Andonis Nicolaou modern yorumlarına oluşur. Yunan menüye ek olarak uyumlu bir Avrupa mutfakları (Fransız, İtalyan, İngiliz, Türkçe) en başarılı unsurları içine dokunmuş.

Özellikler menüsü

Restoran "Eski Baf" Çok ziyaretçilerini gözden takdir ve menü geliştirmek için dikkate onların istek almaya çalışır değil sadece şaşırtıcı ve orijinal değil, aynı zamanda kalbini kazanabilirsiniz biri. En canlı bir şekilde burada sunulan Yunan mutfağının cazibesini tecrübe etmek için, Mesa olarak Kıbrıs'ta bilinen ünlü aşçılık törenle başlamalı ve dönüşümlü yemekler ve çeşitli atıştırmalıklar uygulanmasını içerir. Meze - sadece bir yemek değil, aynı zamanda eşsiz bir atmosfer, diyalog, ruh halidir. En sık arkadaşlarınız veya aileniz ile iyi bir süre için satın alınır. Ancak, tüm yemekler denemek Mesa olduğunu hatırlamakta yarar var neredeyse imkansız, ancak bunu en azından bir parça konuşmaya, onları yemek deneyebilirsiniz.

işte hesaba tüm konukların tercihleri ve zevkleri almaya hazırız, vejetaryen, et, balık ve özel Lenten: restoranın şefleri misafirler menülerin birkaç çeşit sunmak için emin oldum. Her menü ana yemekler, yan yemekler, salatalar, çorbalar, soslar, çerez, tatlılar, ızgara yemekler ve çok daha fazlasını içerir yılında. Bir restoran paket içinde satın almak da mümkündür. Restoran yemekleri kusursuz zift, zengin çeşitliliği ve unutulmaz tat. Restoran "Eski Baf" basitçe kayıtsız kalamaz!

Lezzetli yemeklerden oluşan geniş bir seçim

onlar gelişmiş, modern Akdeniz mutfağının sonucu olduğundan bile gerçek gurmeler, yemekler çeşitli dikkatine layık bulmak mümkün olacak. Bu, örneğin, bir acılı sos domuz kaburga "Lemonato", ünlü Yunan de flambéed içki Uzo kırmızı şarap, şaşırtıcı çipura ve ahtapot Tsipuria Levan Pyrgos, karamelize şarap pişmiş karides saganaki, ihale sığır Stifado. Sadece gerçekten yetenekli profesyoneller böyle başyapıtlarından işe çünkü Tüm bu lezzetli yemekleri inandırıcı, tükenmez mutfak hayal gücü ve aşçılar "Eski Baf" becerisini göstermektedir.

Et köftesi keftedes çorba sikikleri ve ızgara Hellim - başka bir yerde başkenti denemek bir tabak, ancak onlar restoran, "Eski Baf" (Moskova) sunacak. Yorumlar güneşli Kıbrıs burada servis eşsiz yemekler son derece lezzetli ve her zaman taze olduğunu düşündürmektedir.

Daha birçok misafir açık bir ızgara "Eski Baf" hazırlanmış olan bu restoran yemekler, denemek için memnun olacaktır. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, üstün köftesi Sheftalya Yunan geleneksel barbekü Souvlaki alışılmadık sulu ve lezzetli balık eti biftek şiş. Bu yemekler gururlu yerlerdir ve Kıbrıs gerçekten unutulmaz bir atmosfer yaratır.

Restoranın iç

Restoran "Eski Baf" Mayakovskaya bir ağız sulandıran krem renklerinde tasarlanan güzel mütevazi iç vardır. bir cam duvarı üzerinde su akımlarını çalıştırırken romantik akşam ışık özellikle dikkat çekicidir. Genel tarzı hangi vitray ile anımsatan gerçek Yunan taverna misafirler için dekore edilmiş odaları, sahte pencereler, ahşap kirişler ve oldukça büyük dövme demir avizeler yanar. Modern Yunanca özelliği - sütunlar bile kertenkele boyadı. Kıbrıs mutfağının sihirli ön planda olduğu için ziyaretçilerin ilgi merkezinde, şık bir açık ızgara. Böyle bir atmosferde dinlenmek ve lezzetli yemek keyfini kolay olduğunu hiç merak. Buna ek olarak, bir büyük modern havalandırma vardır.

Restoranın içinde "Eski Baf" fotoğraflar ve videolar herhangi bir kelime daha iyi nasıl yardımcı gerçekten güzel değerlendirin. Kendi gözlerimle atmosfer ve restoran iç ile görünce, onların sizin gibi olup olmayacağını görebilirsiniz.

fiyatlandırma politikası

onun müşterilerine restoran "Eski Baf" demokratik daha fazlasını sunuyor sermaye önlemlerinin, fiyatlar, On. Örneğin, iki şarap akşam yaklaşık 2.000 ruble mal olacak. restoranda bir yemek için ortalama fatura sadece 1000-1500 ruble olduğunu. olağanüstü lezzet Verilen ve gıda en kaliteli tat, bu kurumda çekmek olamaz daha Kıbrıs'taki tatlar özellikleridir öğrenmek isteyen daha misafirler.

servis Özellikleri

Restoran "Eski Baf" gerçek aile atmosferi yaratmak için seviyorum. akşam saatlerinde (19:00 16:00) 'de Pazar günleri burada çalışan eğlenceli bir ruh hali profesyonel palyaçonun, çocuklu ailelere özellikle mutluyuz. Ayrıca çocuklar için Cook özel bir "en lezzetli menüsünü." Geliştirdi Hatta yetişkinler yalnız olabilir ve tam tatil keyfini için, çocuk eğlenmek ve restoran çalışanlarının gözetimi altında çocuk odasında oynama fırsatı verilmiştir.

Restoran duman olmayanlar için ayrı bir oda olmak üzere üç oda, misafir ağırlar. Bunlardan koltuk sayısı - 120. salonlarda kömür hoş bir koku ve gıda giysi koku absorbe bir iğrenç yoktur. Bu kısım mutlu müşteriler bir çok şey var. Bazı ziyaretçiler yazıyoruz işaretlemek başka meraklı detay, "lütfen" "teşekkür ederim" ve burada mevcut müşteriler için derin bir saygı gösterir peçete olduğu gibi.

Geçen ziyaretçinin 12:00 dan tesisi çalışır. Mutfak geceyarısı kapanır. Eğer ücretsiz Wi-Fi ve sonunda Yunan kültürünün dünyaya taşınması, canlı müzik keyfini erişebilir yerde. Yani sıkılmış sadece bir restoran değil. Ayrıca restoranın yanındaki otopark korunan değildir.

restoran Yeri

mükemmel bir üne ve çok sayıda İncelemeler bakılırsa, gerçekten iyi yemek her uzman restaurant "Eski Baf" gelmek için en az zaman ayırmaya değer. Nerede bu özel kurumdur? zor değildir bulacaksınız. Restoran "Eski Baf" adresi vardır: Moskova, Sadovaya-Triumfalnaya, ev 22/31, Tver bölgesi, metro istasyonu "Mayakovskaya".

Kullanıcı Yorumları

"Eski Baf" Restoran hakkında birçok yorum görülebilir. Hepsi teklif edilen mutfak gerçekten orijinal ve lezzetli olduğunu söyleyerek neredeyse oybirliği vardır ve hizmet hızlı ve keyifli. Ayrıca birçoğu burası oldukça iyi bir konuma ve bunu almak için kolay olduğunu işaret etmektedir. Genellikle yaptığı yorumlar insanlar zengin ve eşsiz Yunan mutfağından başka bir şey zevk için restorana geri gelmek arzusu hakkında yazmak. Diğerleri bile "Eski Baf" gerçek peri masalında kalanını aradı.

Ancak, restoran da olumsuz eleştiriler bir dizi vardır. Bazı örneğin, onları alkol veya müşterinin onayı olmadan faturaya dahil zorunlu% 10 armağan ile getirilen, kurumun şimdiki fiyatlandırma politikası sahipleri ve sözde sargı memnun değiller. Ayrıca, restoranda servis hamd edenler aksine birçok kötü bir davranış bireysel garsonlar diyor olanlar var. Bu ve diğer değerlendirmeleri doğrudur Nasıl, bizzat restoran ziyaret etmeden karar vermek zordur. Her durumda, bu "Eski Baf" hakkında olumlu ve hatta coşkulu yorumlar olumsuz çok daha fazla gelir teşvik eder. Ve tabii ki, diğer rahatsız edebilir, bir memnun yani ne, herkes farklı olduğunu unutup kendisini çeken yoktur. Bu yüzden, bu gibi görünüyor, kesin bir artı bir dezavantaj, ve tersi ikisi de olabilir olup.

Ne yapmalı?

Yunan lezzet ve mutfağı hayranları arasındadır ya da sadece bu suretle, boş zamanlarını çeşitlendirilmesi, tamamen yeni şeyler keşfetmek istiyorsanız, ziyaretçilere her zaman memnun restoran "Eski Baf"! Belirtildiği gibi, Moskova herhangi bir kurumda böyle bir atmosfer artık bulunmuştur. Yerel inanılmaz lezzetli ve özgün yemekleri - Bu restoran gerçekten en önemlisi Kıbrıs'ta tatil ve bulutsuz hava, otlar ve deniz meltemleri ile dolu havayı özlüyor ve edilmektedir kalplerinde özellikle yakın gerçek Kıbrıslı mutfağı dünyasının kapılarını açar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.