ÇirkinlikInşaat

Evler cephe Dekorasyon. Malzemelerin çeşitli üzerinde deneyin

inşa ev, yapılan boşluk. Binanın yüzünü rafine zamanı. Şimdi cephenin dekorasyonu evlerin çeşitli şekillerde, büyük bir seçim yapılır. Bina klinker tuğla ile kaplı, sorun çözülmüş olması. isle kararmış hala mükemmel kenarlar, dikişler çözülünce altında, ancak bu malzeme, ek süslemeleri olmadan harika görünüyorsun. Duvarlar bitirme olmayan parçaların yapılırsa, üzgün olmamalıdır. cephenin dekorasyonu için malzeme evde bulmak kolaydır.

türün klasikleri

sonraki boyama ile özel çözümlerle duvarların sıvanması - Geleneksel şekilde uygulayabilirsiniz. Kaya yününün yüzeyine yapıştırılmış, cephe çapa düzeltin. Üzerinde sıva taban tabakası yerleştirilir. Daha sonra cam elyaf üst üste. son dekoratif katmana Üzeri sıva uygulanır. Bu tip çalışma dezavantajı - Gerek periyodik soluk boya yenilemek için.

Modern eğilimleri

bitirme kabul Üstü evlerin cephe, havalandırma sağlamıyor. Granit kaplama havalandırılmış yöntemler ile ilgilidir. mükemmel bir çözüm. yapı prezentabl ve parlak görünüyor, ama bu yöntem ofis binaları için daha uygundur.

Birinci katman özel bir tutkal ve dış çapa sahip sabit, izolasyon gibi davranır. Daha sonra bağlı plakaları için bir temel oluşturmaktadır profil sistemi, ayarlayın. granit ve ısıtıcı oluşan profil arasındaki boşluk havalandırma duvarlar içerir.

dayanıklılık

Doğal taş bina, ev dekorasyon cephe taş mimarisi ile kombine ise - mükemmel bir seçenektir. Uygulanabilir taşı arduvaz veya katmanlı bir yapıya sahip olan bölgede mevcut olan diğer malzemeler. kaplama işlemi zahmetli, ama dayanıklı ve güzel kaplamadır. Taşın ağırlığı tasarımı binanın kör alan üzerinde güvenmemelisiniz. Zemin keki, beton düşer Aksi takdirde, granit tabaka desteğini yitirir. 50 mm genişliğinde yatay sabit köşe raf cephenin altındaki, Bunu önlemek için. Hedefleme silah montaj veya sabit çapa. Kapı ağırlığı eşit olarak dağıtılır için, parkı 1-1,5 m duvarı hedeflemesi tavsiye edilir. çalışmaların tamamlanmasının ardından eklemler ve taş yıkanmış ve vernikli.

Güzel sentetik malzeme

1. Olası bitirme doğal taş taklit yapay panelleri cepheler. Bu doğal bir malzemeden benziyor ve maliyeti daha ucuzdur. Paneller doğal taş, klinker tuğla, antik taş ve diğer popüler kaplamaların taklidiyle üretti. tasarrufu yanı sıra, bu düzenleme, bitirir aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • cephe havalandırılmış;
  • Malzeme hafif (duvarlarda yük ağırlığı çok az);
  • Bu toz yıkamak için yeterli, ek boya gerektirmez.

Evlerin cepheleri popüler bir dekorasyon olduğu 2. kaplama Vinil. Havalandırmalı dayanıklı yöntemi: ucuz maliyetli, kurulumu kolay, güneşte solmaz, kolayca yıkanır.

Sandviç paneller ile 3. Son binalar - da iyi bir çözümdür. Bu durumda, duvarlar izolasyon, havalandırma ve çekici bir görünüme sahiptir. Adından da anlaşılacağı gibi, paneller, çok-katmanlı:

  • iç temas tabakası;
  • yün kaya;
  • bir dış yüzey tabakası.

Genel olarak, süslemeleri ve de korumak için daha cephe olurdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.