Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Kafe Tümen: En iyi gözden

İyi bir restoran her zaman farklı popülasyonlar arasında popülerdir. bir yer bulmak - Ama ziyaretçi zor bir görevle karşı karşıyadır. Tümen kafeler bir ziyaret ve onların arzularına gerçekleşmesini bulabilir hizmetlerin listelerini sunuyoruz.

"3452"

hoş bir atmosfer ve kaliteli hizmet takdir edenler için bir sığınak "3452" Tümen cafe şehridir. Bu noktada mükemmel kabul etti ve özlü stil, kalite ve uygun fiyat. Restoranın İç konfor ve işlevsellik ile tasarlanmıştır. yumuşak yastıklar ile rahat sandalyeler, yumuşak ışık, ana caddenin gürültüsünden izleyebilirsiniz hangi büyük pencereler - tüm bu kayıtsız kimseyi bırakmaz tuhaf bir durum oluşturur ve yer gerçekten özel yapar.

ziyaretçileri Ana salon ağırlıksız perdeler ayrılır özel alanı, sigara içmek. Özel konuşmaları ve iş toplantıları 10 kişi için mükemmel şömine alanı için.

Menüde, her bir ziyaretçi kafe "3452" Avrupa ve Japon mutfağının favori yemeklerini bulabilirsiniz. Mükemmel tat kalitesi yemekleri demokratik olduğu miktar için değerlendirilebilir. 500-600 ruble maliyeti bir kişi için ortalama toplantılar günü. "3452" de tüm misafirler ilgilenir. Çok genç ziyaretçilerin özel çocuk menüsü davet edilir, ve hamile anneler de ayrı bir listeden bir yemek seçmek mümkün olacak. kafenin duvarlarında Hafta sonları bekletilen çocuk programları, olaylar ve kutlamaları vardır. Bireysel her konuğa yaklaşım ve inanılmaz bir atmosfer cafe "3452" şehirdeki en iyi biri yaptı.

RE: BÖLGE

Modern dünya eğlence için fırsat çok sunmaktadır. Son yıllarda, vakit için önemli merkezlerin giderek Tyumen sokaklarında bulunan bir zaman çubukları veya anti-kafe haline geldi. Aralarında bir yere dışarı standları önemli sayıda RE seslendi: BÖLGE.

bu kurumun özü basit şeyler yatıyor: uzay, atmosfer sıcak, hoş bir iletişim ve eğlence. Web'de sörf yapmak isteyen Kablosuz bir dizüstü bilgisayar ve ücretsiz erişim yararlanabilir. Kitap severler kütüphanede yapacak bir şey bulacaksınız. Büyük şirketler yürekten eğlenceli oyun masa oyunları can. video oyunları, twister, dart ve plazma TV'ler - aynı zamanda bir ziyaretçi bulunmaktadır. Anti-kafe RE duvarları içinde: BÖLGE bazen hoş canlı müzik duyabiliyorum. Çoğu zaman, bu (kafede araçlar var) uygun becerilere sahip kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Bu noktada, düzenli etkinlikleri düzenledi. Bu film gösterimleri, edebi dün, oyun turnuvaları, atölyeler, eğitimler, sadaka koleksiyonları olabilir. İşte içecekler ve atıştırmalıklar ve meze krizi iyi bir seçim tüm eğlence gölgede bırakmak için açlık hissi vermeyecektir. Ama menü Café Tümen RE üzerinde ana yemek: BÖLGE - Bu süre. yerin kavramı değeri ve geçicilik anımsatır.

"Doğu Vadisi"

her zaman belirli kişiler, ilgilenen ziyaretçiler geleneklerine uzmanlaşmış Belirlenmiş. Bu şehir çıkmadan başka bir ülkeye gastronomik yolculuk yapmak için büyük bir fırsat. misafirleri memnun bilir Oriental Café (Tümen), - Bu kurum "East Valley" sağlamaktır.

Mobilyalar yer yakın arkadaşları ile iyi bir öğle veya akşam yemeği ayarlar. Bu cafe Özbek mutfağı, ve bu nedenle menü yiyecek bir tür doludur. Beceri şefler insanların mamasının lezzetini somutlaştırmak mükemmel kılar. , Değerlendirme kanıtladığı aromasını ve iştah açıcı görüntüsü çeken cafe, mangalin memnun olarak kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun. Menüde ayrıca diğer ızgara yemekler, atıştırmalıklar, sıcak ve balık ve kümes hayvanları, içecek ve tatlılar soğuk yemekler geniş bir seçki bulabilirsiniz. şehrin sakinleri olarak kısaltılır olarak Cafe "Vadi" (Tümen), - hoş ve kaliteli eğlence için en iyi seçimdir.

"Michelin"

Bazen en iyi yerler basit işaretler arkasında gizlidir. Onun çok isimle ilginç ziyaretçi ve cafe eşiğinden onları zorlar bu ilke kurum "Michelin", kalkar. Lena'yla Misha adlarına - alışılmadık bir isim bir kelime oyunu dayanmaktadır. Restoran misafirler çeşitli için favori bir hedef haline gelmiştir, ama hepsi tek bir şey de bağlıdırlar - inanılmaz bir atmosferde harika bir tatil almak için arzu. Personel kafe "Michelin" Her özen ve dikkat sağlamak için en yüksek düzeyde iş bitmiş olur. İtalya, Japonya ve ızgara karta: menü yemekleri birkaç blok ile ulaşılabilir. Başka bir yerde denemek olamaz eşsiz, özgün mutfak başyapıtları hizmet veren kurumların duvarları içinde aynı zamanda. Sipariş hazırlayarak süreci takip böylece kafede mutfak, açık. ebeveynlerin sakin piknik yararlanırken, çocuklar kentin büyük oyun odalarının bu eğlenebilir. "Michelin" - cafe (Tümen), yorum kendileri için konuşuyoruz: herkesin makul bir fiyata için istenen alır rahatlama için iyi bir yerdir.

"Buhara"

En popüler kafe biri Tümen - "Buhara". Restoran lezzetli etnik yemeklerinin tadına ve sadece rahat bir atmosfer keyfini davet ediyor. Bu yerde iyi hizmet ve herhangi bir durum için bir bayram sağlayabilir olumlu duygu ve tekrar geri gelmek arzusu verecektir. hafif fon müziği ve zengin menü olacak gerçekten özel toplantılar ile birlikte rafine iç. Birçokları için, değerlendirme bakılırsa, kafe "Buhara" Böyle bir kurum güvenle en iyilerinden biri olarak adlandırılabilir anlamına gelir kalite ve konukseverlik standart haline gelmiştir.

"Doğu"

Cafe Tyumen sıradan akşam doymuş ve parlak olun. Şehir cafe - onun ölçekte çok sayıda ve hizmet düzeyi Bunlardan sunduğu dayalı Ağırlama "Doğu" tahsis edilir. Burası panoramik pencereler ve şık bir iç tasarıma sahip geniş bir oturma odası. Görsel olarak, bu tasarımda kendi özelliklere sahip, her biri çeşitli bölümlere ayrılmıştır. "Doğu" cafe ziyaretçileri Avrupa mutfağının tadını çıkarabilir. Lezzetli yemekler, özenli personel, harika bir atmosfer ve ek hizmetler bir dizi - Tüm bu kuruluş konuklarına sunuyor. Bazen sadece bir kapıyı açmak ve onu daha iyi bir tatil için gereken her şeyi sağlayacak bir kafe olduğunu görmek için yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.