Sanat ve EğlenceTV

"Küçük Sırlar": heyecanlı Türk aktörler resimler

Eğer görmediyseniz, mutlaka şov "Küçük sırları" göreceksiniz. Aktörler bu filmde izleyici aşık etmek için her şeyi yaptık. O Amerikan resminin gerekçesiyle vuruldu "Dedikoducu Kız." Yani "Küçük sırlar" filminin kahramanları kimler? Aktörler son sınıf öğrencilerinin rol oynamıştır. Bu ayshegul Demir, Arzu, Ali Cetin ve Su. İlişkiler adamlar dostluk, sevgi, kıskançlık ve rekabet akıllı kokteyl vardır.

"Küçük Sırlar": aktörler izleyiciler şaşırttı

Yani daha fazlası. TV dizisi "Küçük sırlar" in muhteşem resmidir. Aktörler çok gerçekçi onların karakterlerini canlandırdı. Ana karakter Su adında bir sarışın. Bu kız - onsekiz güzel, mükemmel bir öğrenci ve sporcu. Bu her zaman diğerlerinden kıskanılmaktaydı hâline getirdiği olanların kategoriye ait bir adamdır. kahraman bile en yakın insanlarla, delice babası aşık, büyükannesi ile yaşayan, fakat ortak bir zemin bulmak zor eşsiz özelliklerinden.

Arzu - Ciddi yüzme yapan bir kız. Bu ödülün ünlü baskısında rekabeti olacaktır. kahraman mide zarar vermek başlar hemen önce. Kız Su ekibi Arzu desteklemek istiyor. seyirci sektörlerinden adam - onun havzasında civarında Ali'yi fark eder. O ayshegul, şimdiki geçiş daha ona çok daha fazla sever. Bu çevresindeki tüm insanları dikkat edin. rakip bir mesafede tüm bypass, özellikle de ayshegul kızgın. şimdi o öğretim görevlisi olarak atandı çünkü Su kendini mutlu. Ama onun meslektaşı sinirlenmeye başlar.

Kısacası, filmi "Küçük sırlar" çok heyecan verici. aktörler serisi farkedilmeden gitmedi emin olmak için ellerinden geleni yaptılar. Öyle de oldu.

gerçek yıldız

dizi "Küçük sırlar" nin aktörleri - Ünlü Türk aktörler. Genç model ve oyuncu - Bu Su Sinem Kobal rolünü gerçekleştirir. Onun karakteri gibi, okulda o spor meraklı idi. Bugün, filme ek olarak, aktris Latin dans ve Aikido ile devreye girer.

Ayrıca film yıldız Burak Özçivit, Boluğur Merwe, Karapınar IPEC Sokullu Birkan, Doğulu Kadir, Uzun Edzhem, Mindzhinozlu Mehmetdzhan, Erkök Hakkı, Gultakin Enginay. Bu profesyoneller mükemmel işlerini başa edilir. film çok heyecanlı ve ilginçti.

Ve sadece

Ayrıca çok ünlü sanatçılar filme ve daha az tanınmış: Urag Yyldirim, Vuslateri Gonxha, Kyultyur Yıldız, Gyurler saman Ebru Akel, sakallı, Ender, Bagri Erman. Hepsi TV dizisi "Küçük sırlar" oynayan, mükemmel çalıştı. Aktörler ve rolleri mükemmel birbirine uygun.

Film hali vakti ailelerden gelen çocukların hayatı hakkında, Türk seçkinlerinin anlatıyor. lüks ve zenginlik ile çevrili bir çocuklukla Ergenler, onların bütün hayat ileriye adım planlanmış. inkar hiçbir şekilde Çocuklar, onların gelecekteki güzel ve parlak olacağını biliyorum. Aslında, sadece dış kısmıdır. Gerçek hayat, zengin, ama tamamen tecrübesiz adamlar yaşayan duygusu gizler.

Sadece gençler çok erken karşılaşma entrika ve aldatma, kötülük, açgözlülük ve ihanet için çok şey alın. Onlara her türlü insanla Surround. Genel olarak, kahramanlar anlamak ve gerçek zenginliği ne olduğunu bulmalıyız. aktörlerin çok gerçekçi karakterleri oynadı. Eğer serbest zaman harcamak istiyorsanız - "Küçük sırları" görmek ve pişman olmayacaksınız!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.