Haber ve ToplumÜnlüler

Valery Korovin: biyografi ve fotoğraf

onun tamamlanmamış kırk yılda o mesleği doğrudan yansımasını buldu onun vatansever görüş ve fikirler, sayesinde ülke çapında tanındı. Ve bu gazetecilik, siyaset bilimi ve sosyal hizmetler gibi alanlar ile bağlantılıdır. Buna ek olarak, bu kişinin Siyasi Analiz Merkezi Başkanı, Avrasya Gençlik Birliği "sorumlu" Rusya'nın Kamu Odası, işlerine uğraşmayı, internet portalı "Avrasya" baş editörü çalışır ve Izborsk Kulübü'nün parçasıdır. O kim? Aktivist Valery Korovin.

Meslektaşlarına göre, o kamu ve politik çalışmalarına çok zaman gerçekten, ve onun kitaplarında çok büyük çaplı bir okur kitlesine tutuculuk, arkaik, Avrasyacılık ve vatanseverlik Rus fikirler getirir.

Hatta zor bir dönem tarihi, hangi sürdü yer yer "külden 90" zaman fikri arasında "aşk için Vatan" her yerde ezilmiş, ama onların değer küçülttüğü için sıfır, Valery Korovin vermedi kaybetmek umut etmek canlandırmak eski şan ve onun yerli ülke ve bir popularizing fikirleri ayrılıkçılık Ben "Rus halkı" "küllerinden yükselişi elinden ne yardım etmeye çalıştı." Her zaman yüzyıllardır Rus medeniyeti temsil ülkenin, bakım kaderi alır. 1993 yılında düşüş "Beyaz Saray" vuruldu ülke için zor zamanlarında, Valery Korovin ülkenin vatansever çıkarlarının korunmasına ilişkin ilk kişilerden biri.

Uzak bir eyaletten bir adam

O Vladivostok kentinde bir yerli olduğunu. Valery Korovin 31 Mayıs 1977 tarihinde doğdu. Gelen onun memleketi geleceği aktivisti olarak alır koşul olgunluk belgesi ve sonra çkn sermaye içinde İnşaat Mühendisliği. Ama yakında genç adam ülkenin sosyo-politik yaşamında ilgi uyandırdı.

nbp

Gelen 1995, Korovin Valeriy Mihayloviç katılmak sıradadır Ulusal Bolşevik Partisi (nbp).

Bu yapı sadece siyaset bilimci yarattı Alexander Dugin, yazar Eduard Limonov ve müzisyen Egor Letov. Korovin fikirli parti bilinen ve oldu kamu insanlar - edebiyat eleştirmeni Alexander Dementiev, sanatçı Michael Roshnyak avukat Taras Rabko. Bir süre sonra, parti kariyeri Valeria çıkardı: o №1 » "NB-birimi kurşun atandı. Kaverin tatil oyunda onları icat kutlamaya savunan - "Rus milletinin Günü" Yakında NBP Siyasi Konseyi üyesi oldu. Ancak, 1998 yılında parti birçok kamu kişi bunu katılmak için durdu sonuçlanan bir bölme vardır. Özellikle, Aleksandru Duginu NBP Limonov karşısında dair açık bir ideolojiye sahip gibi değildi, bu yüzden onun çocuğu terk etmeye karar verdi. Gelen yanıt için eleştiri yoldaş Edward Veniaminovich o Belirtilen bu Parti de değil ihtiyaç ideolojiler, ancak somut eylemler.

"Yeni Üniversite" ve diğer projeler

O Dugin ve Korovin Valery örneğini izledi. Birlikte Alexander Gelevich siyaset bilimi üzerine yaptığı konuşmalar okur projesini, "Yeni Üniversite" oluşturmak. üniversitenin "Mezunlar" gençler 1999 yaz olacak.

Bir süre sonra gazetenin çalışmalarında Korovin Valeriy Mihaylovich büyük ilgi "Avrasya işgali." Başta, süreli yayının astar baskısında yapan ve daha sonra onun lideri olmayı edilecektir. Ama profesyonel çıkarlar Valery bu uçlar arasında küre. Genç bir adam bir gazeteci Nataley Melentevoy karşılar ve o analisti şirketi "Rus altını" çalışmak için onu davet eder. O kabul eder.

Dugin ile çalışma devam ediyor ...

biyografi eski parti meslektaşı Alexander Gelevich Valery Korovin, sıfıra başında ilginç ve dikkat çekici gerçekler yoksun değildir, solcu Demokratik hak bir toplumsal hareketi kurmaya karar verir "Rusya." Bu yapının baş Devlet Duması Gennady Seleznev eski konuşmacı olur. Yakında "Rus" kuruluş kongresini planlı ve Korovin üzerine zorunlu varlığını inanmaktadır.

"Avrasya" Projesi

Birkaç ay sonra, Valery "Avrasya" adlı başka bir siyasi hareket kuracak. Ama gelecekte EPR partisi reform. 2002 yılında, aktivist siyasi "Avrasya" yapının yönetim organlarının bir üyesi haline gelir. Bu oyunda Korovin bizzat bilgi-analitik departmanı ve basın servisinden çalışmalarını denetledi.

Sonraki Vladimir gazetesi "Avrasya İnceleme" nin baskısı yapan. Ve yine, "Avrasya" yapısı ıslah edilecektir. şimdi "Avrasya Hareketi" adı verilecek. 2003 yılında, aktivist zaten uluslararası formatta çalışıyor "Avrasya Hareketi" nin yönetim organının bir üyesi haline gelir. Bir süre sonra Korovin İnternet portalı "Evraziya.org" "yönetmek" olacaktır.

Sıfır Vladimir ortasında kurmak ve Avrasya Gençlik Birliği (ECM) baş. Ayrıca, periyodik "Avrasya Hareketi" üretmeye başlayacak. Ancak, 2011 yılında ECM başının yaptığı kapatma yetkileri bir aktivist.

Profesyonel ilgi alanları genişletmek

"Jeopolitik Uzmanlık Merkezi" - Ama başka kurumun başkanlığı yürütecek. onuncu aktivist iş ciddiye büyük ilgi başında "Kuzey Kafkasya Federal Bölgesi Haberleri." Bu ayrıntılı olarak bu bölgelerde akımı jeopolitik durum çalışma, Kuzey Kafkasya uğrak olacaktır.

2015 sonbaharında, Valery Korovin (Jeopolitik Uzmanlık Merkezi Direktörü) konferansına katıldı "Avrasya projesinde Donbass."

publicism

o gelenekselliği ilkelerinin rehberliğinde edildiği makalesi, ciddi bir jeopolitik doktrini yaratan olarak Vladivostok gelen Aktivist meşhur oldu. birçok bakımdan çağdaş siyaset bilimine büyük ilgi, Kitaplar Valery Korovin, bunlar son yıllarda dünyada meydana olayların onun yorumunu katılıyorum. Belirli kurgusal olmayan aktivist bir özetini düşünün.

"Projesinin sonu Ukrayna"

Malzemenin Ukrayna konulara ayrılmıştır olduğunu tahmin etmek zor değildir. Korovin olurken onun "yapay" bir ürün Ulyanov-Lenin "dünyanın liderini proletarya" dedi. Yazara göre, bir kardeş Rusya ile ülke ve 90'ların başında egemen bir devlet haline olamazdı çünkü. Avrupa ülkeleri medeniyet seviyesi düşük bir yoksul ülkesi olarak görüyoruz. bir yerli, ancak Rus düşmanı, faşist ve aşırı kirlenmiş fikirler AB ekibine katılmak rağmen Rusya için, öyle.

Ve bu hedefe ulaşmak için ABD'de karşısında dünya polisi elinde bir kukla haline hazırdır. Günümüzde sıradan Ukraynalılar yaşam standardı yoksul: kaderleri soymak ülke ve yoksul insanları yapmak "sık" bağlıdır. Bu, onları olduğu yazara göre, bunların demokrasinin fikirleri ile kaplı ve Ukrayna müreffeh bir ülke yapacak sloganlar ilan çünkü, "hafif getirmek" gereklidir. KGB subayı Korovin Valeriy Vladimirovich - Bu sayıda, tabii ki, ben aktivist adaşı yardımcı olabilir. Yalan o sadece, yalancı suçluları ortaya çıkarmak için kullandı. Kısacası, şimdiki cunta çökmeye Ukrayna yol açacaktır.

"Rusya. Jeopolitiği A darbe ve savaş önsezisi"

Bu Rus halkının büyük ilgi uyandırdı başka bir kitap Korovin vardır. On onun sayfalar, yazar Confronts okuyucular bir sorun olduğunu kuruldu mu tartışıldığı için uzun zaman bütün: hangi yöne Rusya? Hangi değerleri vakıf için seçilir: Batı Avrupa ülkelerinde odaklanmak veya kendi yolunda gitmeye?

Valery Korovin yazdığı ülke is on Brink ait uçuruma: o kutu kaybetmek bağımsızlık ve kimlik olduğunu onaylar dış politika arasında ABD ve AB. Bir hegemon, Rusya'nın sınırlarına yakın America bütün güçleri gibi davranmak. Büyük ölçüde bu nedenle, Devletler Ortadoğu'da bir savaş başlattı. Başka bir deyişle, Valery Mihayloviç'le göre savaş ihtimali, çok yüksektir. Korovin tahmini gerçekleşmemiştir olacak mı? Bu göreceğiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.