Haber ve ToplumÜnlüler

Serdzhio Pitstsorno: biyografi

UK - Birçok yetenekli sanatçı ve müzisyenlere ev. Aşağıda görebileceğiniz Serdzhio Pitstsorno, fotoğraflar - bunlardan biri. o makalede ele alınacaktır hakkında de budur.

doğum

Serdzhio Pitstsorno 15 Aralık doğdu. Ülkenin aşırı güney batısında yer almaktadır Newton Abbot denilen kasabasında, İngiltere'de 1980 yılında oldu ve Devon ilçesinde tarafından yargılanması. Babası İtalyan ve bu nedenle Sergio İtalyan soyadı ve ilk adıdır. anne, ancak, yerli İngiliz oldu. Başlangıçta, adam futbolu çok seviyor ve parlak bir kariyer için umut veren spor başarıları yaptı. Ama zaman geçti ve genç Sergio giderek müzikle bürümüş.

müzisyen olarak oluşum süresi

saat geldi ve Serdzhio Pitstsorno o müzik olmadan yaşayamayacağını fark etti. Sonra, onun odasında kayıt istasyonuna benzer bir şey inşa edilmiş ve o yazma ve kayıt izi oldu. favori şey edinerek Sergio kez yeni fikirler aramak için edememek ve "Vaha" adlı bir grubun karşılaştım. Bu toplantı bir gencin hayat yolunun seçiminde son noktayı koydu. O zamandan beri, sadece müzik alanında kariyer hayal ve sahnede aşık oldu. Bir süre sonra, onun on beşinci doğum gününde Sergio hayatında ailesi ilk gitarını hediye aldı. onun okul yıllarında Sergio müziğe düşkün Chris Edwards adında biriyle, arkadaşlık yaptı. lise ve üniversitede kayıtlı sonra gençler bir araya "Syracuse" adlı bir grup, koydu. Chris bas onun yerini aldı. Thomas Meighan ve Christopher Karloff - Bunların yanı sıra, takım diğer iki adamı katıldı. Bunlardan son Charles Manson bandında adanmış bir kitap okumak, o grubu "Kasabian" adı verilmesi yönündeki önerdi. Linda Kokasabian kitabın arsa çetesinin sürücünün bir rol oynamıştır - Bu hikayenin kahramanlarından birinin adı idi. Öneri adamlar tarafından desteklendi ve yeni grup, çalışmalarına başladı. Yakında popüler oldu.

diskografi

2004 yılında, "Kasabian" Bir kendi adını taşıyan ilk albümünü yayınladı. Rus çevirmek için gerekli değildir fantezi adıyla bandın üçüncü albümünün ışığı gördü, ikinci yoğun iki yıllık çalışma izledi ve 2009 yılında dahi üç yıl sonra "Empire denirdi: .. Batı Ryder Pauper Lunatic Asylum albüm» Bu arada, o müzik ödülü Mercury Ödülü'ne aday gösterildi, ancak onu alamadım. ama açılış sicili Yangın listelerinde birinci oldu ve iki hafta boyunca bu konumda kaldı. Sonuç olarak, tek İngiliz Fonogram Endüstrisi altın onaylanmıştır. 2010- 2011 x grup «Velociraptor!». Bugünün beşinci albümü için Last yeni albümde çalışmaktadır, çok veciz başlığı 14:13 altında 2014 yılında ışıkta serbest bırakıldı.

moda dünyasında popüler müzisyen ve işbirliği

Bu İngiliz rock 'n' roll neredeyse son layık temsilcisidir - Serdzhio Pitstsorno bant "Oasis" inanıyor. halefleri tek çizgi, kayda değer, o ekip Arctic Monkeys ve tabii ki, memleketi Kasabian söyledi. Ayrıca Serdzhio Pitstsorno moda dünyasında oldukça önemli bir figür olduğunu biliyoruz. o birlikte müzik sahnesine yoldaşları ile, dünyaca ünlü marka Prada ve prestijli İngiliz mankenlik ajansı Modelleri ek olarak 1. ile yaptığı bilinen kişiler, o ticari bir etiket Burberry rol aldı. Hatta moda evi Armani yüzü olmaya bir teklif aldı.

Kişisel yaşam müzisyen

Bu Serdzhio Pitstsorno en yakın kişi olduğu bilinmektedir - eşi. Bir isim eş Emmy müzisyen. 2010 yılında Serdzhio Pitstsorno ve Amy ebeveynlerdiniz. Ennio Silva PIZZORNO adında Çocuk çifti. Ayrıca çocuk erken beklediğinizden biraz doğduğunu biliyorum ama Sergio nedeniyle Avustralya'da bir konser turu dönen, eşine ancak zaman vardı. turne ömrünü etkileyen - Şu an için kurum müzisyen nadirdir. Sabit seyahat, konser ve soymak neredeyse her zaman aralarında provalar.

müzisyen hakkında ilginç gerçekler

Fanlar Sergio müzisyen o tercih iki ana gitarları sahip olduğunu fark ettim. Birinci ve en sevilen - o biraz daha az Fender Coronado aynı parlak kırmızı renktir kullanır, kırmızı Rickenbacker 481. İkinci olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.