ModaGiysi

Giyim boyutları S, M, L nasıl seçerim?

Giyim her kişinin görüntüsünün ayrılmaz bir parçasıdır. Bu tür ve alttür çok sayıda bölünür, ama bugün biz bu konuda değil söz ediyoruz. Bu yazıda ne açıklayacağız giysi boyutları S, M, L, ve gösteri dönüşüm tablosu.

standartlar

Tüm dünyada Baz moda dünyasında lider kendi ölçümlerini geliştirdik, M, L. Bazı ülkeler (bütün Avrupa ülkeleri, Meksika, Japonya, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Ukrayna, Kore) giysi boyutları S vardır. Onlar kesinlikle, neredeyse iki yüzyıl boyunca zaten uymak moda endüstrisinin bir sürü söyledi. Herkes onlar aktarılır olarak S, M, L parametrelere sahip boyutları bilir.

moda

ne olursa olsun ülkeye giysi bedenleri oldu S, M, L, aynı parametrelere sahip, büst, bel ve bize tüm bu karışıklık mantıklı yardımcı olmak için bir şey vermek kalça boyu ve kilosu kombinasyonu için açık kriterler. Bu kurallar ve düzenlemeler tüm tasarımcılar ve moda tasarımcıları tarafından uyulması. Geçen yüzyılda, hiç kimse programda şeyi değiştirme hakkında düşünür. Ancak, moda endüstrisinde uzun rağbet olmaktan var standartlarından insanların arzuları başlamak değil, gerekir. Bu tamamen ve dikkatlice her şeyi düşünmek gerekir iyi bir matematikçi, bu.

norm

Burada kullanılan "boyutu" boy, kilo ve göğüs, bel ve kalça hacminin bir kombinasyonudur. Özel formülü sayesinde, tüm hesaplanmış ve açıkça tanımlanmıştır. Hatta kadın giyim özel masa boyutları olduğunu bilmiyor, tercih inceliklerini anlayamaz, ama aynı zamanda, parametreleri bilmeden, öyle değil sen şeyin kendisi ilgilendiğiniz bulmak çok rahatsız kolaycagözdenkaçırılabilir. Bu nedenle, endişelenmeyin: Her şey ilk bakışta göründüğünden daha çok daha kolaydır.

özel veri

Avrupa denilen giyim boyutu, - en yaygın L'dir. O tasarımcılar tarafından kullanıldığını, tüm dünyada yayılır. Burada işler kırk altı buçuk otuz beşte gelen, on altı kategoriye ayrılır.

giysi bedenleri S, M, L, daha sonra S dönüştürülmüş ise - o 37 35 ila var; M - 37 ½ 38 th L den - otuz dokuzuncu dahil etmek.

İkinci en popüler erkekler için ve kadınlar için ayrı ayrı kullanılabilir gruplama (ABD / Kanada), Amerikan versiyonudur. Erkekler için üçüncü ve on dördüncü kadar bir buçuk vardır; Beşinci gelen onbeşinci ve bir buçuk - Kadınlar için.

Üçüncü sırada da farklı cinsiyetten temsilcileri için farklı tanımlamaları vardır İngilizce, boyutudur. kadınlar için - 2 ½, 3, 3 ½, 4, 4 ½, 5, 5 ½, 6, 6 ½, 7, 7 buçuk, 8, 9 ½ 10 ½ 11 ½, 13; 3, 3 ½, 4, 4 ½, 5, 5 ½, 6, 6 ½, 7, 7 buçuk, 8, 8 ½, 10, 11, 12, 13 ½ - erkekler için.

Sıradaki Avustralya versiyonu. Erkekler için - on üçüncü bir yarısına üçüncü; Kadınlar için - Üçüncü on dördüncü etmek.

otuz dokuzuncu önce otuz üçte bir buçuk - aynı zamanda net parametreleri, kadınlar ve erkekler için aynı olması Rus giyim boyutlarını düşünün. Herkes için uygun olan bu standart,. Bu tutarsızlık hatta başka bir ülkenin aynı boyutta tercüme edilebilir. Örneğin, Avrupa tarzı farklı boy ve kilo tutarsızlıklar. şey terimler mükemmel uyduğu, ancak büyüme çok büyük olması halinde bu vardır. Böyle yanlışlıklar değil daha önemli seçim kriteri nedir bilmeden, bir şeyi satın almak gerektiğinde diğer uygulamalarda, bir kesim, bununla baş etmek zor olduğu için var.

kombinasyon

Bu sorunu anlamak olmayanlar, onun yerine her şeyi koymak ve seçim anlamak zor olurdu. Bu nedenle, giysi bedenleri, ilişkileri ve istenen ayarları bir dizi sağlar özel fotoğrafları, yerleştirdik. Aşağıdaki tabloda sayesinde başka bir sorun olmadan tüm anlamak, aynı zamanda ilk ve son kez tüm verilerini öğrenmek değil mümkün olacak.

Tabii ki, tüm bu kafayı olamaz, ama seçeneklerinizi bilerek seçmek ve tüm süreç internete bağlı olan, özellikle şeyler satın almak çok daha kolay ve daha hızlı olabilir. Eğer, gereksiz gerçeklerle baş çakmak için istemiyorsanız sadece yeterince giyim satıcılarla danışmak. Onlar bu, anlamak için bütün inceliklerini ve seçim nüansları bilmek borçluyum, bu yüzden onlara güvenebilirsiniz.

onların eksiklikler

Bu dünyada her şey gibi, boyutsal ızgara da kendi dezavantajları vardır. Bunlardan biri büyüme parametreleri, vücut ağırlığı ve göğüs, bel ve kalça hacminin açık bir kombinasyonudur. İşte parametrelerden biri ile uyumsuzluğu öneren herhangi bir seçenek yoktur. Bu keyfi bir örnek üzerinde göstererek, detaylı bir şekilde açıklıyor. 48 kilogram bel boyutu - - 58 santimetre ve kalça - 82 cm Örneğin, yüksekliği 170 cm ağırlığıdır. 90 santimetre, bu boyut için 84 santimetre aşmaması gerektiğini verilen - Bu parametreler, örneğin, kapsamı, norm daha göğüslere S. Ama daha boyutuna aittir. Bu, tüm ceket, bluz, gömlek, kazak, ceket çok küçük olduğu anlamına gelir. Ve sonra ne yapmalı? İki seçenek vardır - Ya yani M bir boyut daha büyük kıyafet satın veya sipariş üzerine dikmek, yani ucuz bir hobi değildir.

Diğer parametreleri geçerken aynı şey tüm standartlara uygun çok az insan, çünkü gerçekleşebilir. Bu, özellikle sıkı uygun olması gerekir giyim açısından, daha önemli bir dezavantaj oluşturmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.