Gıda ve içecekYemek tarifleri

Reçete "süzme peynir ile Kraliyet peynirli kek": tatil tablo için mükemmel bir tatlı

Reçete "krem peynir ile Kraliyet peynirli kek" özellikle basit ve hazırlamak kolaydır. Bu doyurucu bir kahvaltı servis edilebilir nazik ve tatlı çanak ve için alışılmadık bir tatlı olduğunu dikkati çekiyor tatil tablo.

Reçete kraliyet peynirli süzme peynir ile

Gerekli malzemeler:

  • Kum şeker - 180 gr;.
  • eritilmiş tereyağı - 200 gr;.
  • buğday unu - 2 tam bardak;
  • (Sönüm olmadan) kabartma tozu - küçük kaşık 1/3;
  • kırsal kaba lor (% 20 yağ) - 500 ° C;.
  • Büyük tavuk yumurtası - 3 adet;.
  • vanilya şekeri - 1 paket ya da tam küçük kaşık.

temellerini hazırlanması için işlem

Reçete "süzme peynir ile Kraliyet peynirli kek" Bu tatlı hazırlama 2 aşamaları içerir. İlk olarak, ikinci olarak vakıf yapmak ve gereklidir - doldurma yoğurun.

test için bir 200 gr almak istiyorum. Taze tereyağı. Bu tatlının tadı çok hoş olmayacak şekilde Margarin, yerine tavsiye edilmez. Bu nedenle, pişirme yağı, sıcak (ısıtmalı) 'de 2-3 saat tutun ve daha sonra tamamen geniş bir kapta koyun ve buğday unu buna dökmek gerekir. Her iki ürün de dikkatle sonunda bir lezzetli cips oluşturmak üzere el eziyet edilmelidir. Bu lezzet vanilya şekeri için gerekli ve doldurma hazırlarken, soğutma bölmesine konulur.

süt ürününün işlenmesi

Reçete "süzme peynir ile Kraliyet peynirli kek" hayır asitliği ile kaba rustik yazlık kullanımını gerektirir. Onun 500 gram miktarında. Eğer bir kaseye dökün ve sonra 3 büyük yumurta ve şeker eklemeniz gerekir. Tüm malzemeyi iyice bir çatalla karıştırılır ve onların kabartma tozu yerleşmek edilmelidir.

formasyon tatlı

süzme peynir ile Kraliyet cheesecake bu makalede görebileceğiniz bir fotoğraf, üç adımda oluşturulur: Önce, bir tavada ya da başka kapta üslerinden biri yarısını doldurmak gerekir. Bundan sonra kırıntı tüm tatlı peynir ve yumurta doldurma koymak ve nihayet ikinci bölümü gevşek hamur doldurmak için gereklidir.

Isıl işlem

Tatlı tamamen oluşturulduktan sonra, hemen duhovochny ısıtılmış fırında (200 derece) gönderilmesi gerekmektedir. Bebeğin temelleri hafifçe (40-45 dakika boyunca) usanmış olarak Cook bu tatlı çanak sürece önerilir. Bundan sonra pastayı ve sonra doğrudan o pişmiş edildiği yemeğin soğuk havada soğutmak gerekir. Bu eylemi görmezden gelip hemen bölümleri içine peynirli keserse, sertleşmemiş yumurta peynir dolum sadece dökülen ve çanak çekici görünümünü kaybeder.

Doğru Serve

Reçete "lor ile Kraliyet peynirli kek" sadece soğutulmuş tabloya bir tatlı besleyen önerir. Ayrıca, bu tatlı ve ihale kek tarafından mevcut çay, kakao veya kahve olmalıdır. Daha şekerli yiyecek isteyenler için, peynirli kek reçel, reçel, taze meyveler veya meyve ile birlikte gönderilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.