OtomobilKamyonlar

Araç 33104 GAZ genel açıklama ve özellikleri

GAZ - sürekli müşterilerini ve yeterince iyi kalitede araçlar memnun eden modern bir kuruluştur. Bu makinelerin biri alıcıların yakın bir ilgiyi hak GAZ 33104 "Valdai" dir. Üzerinde bu makalede ele alınacak.

genel bilgiler

33104 GAZ esasen MCV ikinci sınıf kategorisine ait orta low-bed kamyon otomobil. Aslında, araba düşük tonajlı ticari araçlar ve yüksek dereceli kamyon arasında bir niş işgal etmek, aracılık bir tür olduğu ortaya çıktı. mevcut yapısal göstergelere göre 33104 GAZ mevcut kapasite ve boyutları değeri hariç, "ceylan" dahili standart neredeyse ayırt edilemez.

Sürücü kabini

Sürücü neredeyse tamamen "Gazelle" kopyalanır. kabin içi sadeliği ile karakterize edilir ve iyi düşünülmüş ergonomisi yükseklikte aynı zamanda. Her kontrol sürücüsü için elverişli bir konumda yer almaktadır. Arabanın temel sürümü kolaylık ayarlanabilir her biri üç milletvekilliğini de vardır. Ancak, bunlar da, çok rahat bir şey ama oldu. Gösterge paneli basit ve tamamen işlevseldir.

elektrik santralı

33104 GAZ güvenli ve dayanıklı işareti Beyaz Rusya motoru MMZ D-245.7E-3 ile donatılmış. Motor Avrupa çevre standardı Euro-3 tüm gereksinimlerini karşılamaktadır ve Alman Bosch şirketin üretim otomasyon ekipmanlarının maliyetinin yeterli ağırlığa sahiptir. bir sıvı ile donatılmış bir turbo dizel motor soğutuldu ve 4.8 litrelik bir kapasiteye sahiptir. Bu durumda 2400 rpm'de 119 beygir gücü verir. itme arka aks iletilir bağlı olan mekanik tipte bir beş-ileri vites kutusuna bağlanan motor.

Otomatik zincir gergisi, 500,000 kilometre fazla bakım olmadan çalışabilecek bir zamanlama mekanizması olarak kullanılır.

17.5 inç kendi çapında tekerlek üzerinde "Avrupalı" sürüm sürücüler sözde makinenin varlığı kanıtlandığı üzere, şehir ve çeşitli şehirlerarası trafik için GAZ 33104 en iyisidir. Buna ek olarak, bu çözüm mümkün endeksi 985 milimetre arabanın yükleme yüksekliğini azaltmak için yaptı. Araç, yüksek bir yapısal mukavemet ve rezerv ile bir metal platformu bunun kanatlar vardır.

Teknik göstergeler

GAZ 33104, teknik özellikleri aşağıda verilmiştir, direksiyon mekanizması Hidrolik yükseltici ile donatılmış bir vida-somun vardır.

Ana teknik parametreler arasında makinede görüntülenir:

  • Kendi araç ağırlığı - 3425 kg.
  • 3815 kg - taşınan yük ağırlığı.
  • 3310 mm - dingil genişliği.
  • Tam yük ile izin verilen maksimum hız - 95 km / saat.
  • 45 saniye - zaman olan araç 80 km / saat'lik bir hıza yükseltilir.
  • yoldan geçtiler her 10 000 kilometre - rutin bakım sıklığı.
  • yakıt tüketimi - 100 km başına yakıt 13 litre.
  • Direksiyon açısı - 45 derece.
  • Makinenin dönüş yarıçapı - 6 metre.

frenleme sistemi

"Valdai" bu çözelti uygulandı Rusya Federasyonu, ilk haline makinesi sağlayarak, bir pnömatik fren ile donatılmıştır. Her fren - avtodiskovy, aktif güvenlik seviyesini arttırmak için izin verir ABS gibi mevcut.

araç ile donatılmış bir yaprak yay süspansiyon sahip sabitleme çubukları, hem de hidrolik tipte çift taraflı amortisör.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.