SağlıkRüya

Neden karnına uyuyamıyorum? o karnınızın üstüne uyumak zararlı mı?

Uyku - Bu adamın mükemmel durumudur. Biz farklı bir gerçeklikte sanki ağırlıksız ruhun bir durumdadır. Hatta bu durumda biz rüyalar, renkli, parlak ve pozitif rüya, bu ruh halini yükseltir ve sabahları daha mutlu hissediyorum. karnına - Ama bazen bazı kişilerde bu durum TV'de veya internette bir yerlerde, sevdikleri duruşlar tehlikesi hakkında bilgi bulabilirsiniz gerçeğiyle gölgelenir. Farklı vücut pozisyonu sırt üstü olarak ve rahatsız bunların yanında, onlar için mümkün değildir seçin. Tüm vücut, uyuşmuş ağrıları ve uyku işkence haline gelir. Neden karnına uyuyamıyorum? Böyle bir duruş tehlikesi? en bu soru şimdi basit anlamaya çalışalım.

Ne karnına uyuyor iç organlara olur

Bu duruş kesinlikle uygun ama sağlığımız için çok iyi değil. Neden karnına uyuyamıyorum? Uzun konuda olmuştur, doktorlar söyledi. Onlar bu pozisyonda uyurken bu durumda bizim kafa yanlara açıldığında, omurga alanında arterlerin sıkıştırma olduğunu savunuyorlar. Sonuç olarak, bu damarların beyinde kan alınmadı. Ancak bir kişinin diğer tarafta ateroskleroz ve arter hastası olan bu durumda "attı" Eğer kolesterol plakları, gri hücreleri genel olarak oksijensiz kalması riski vardır. Çok tehlikeli olduğu açıktır. Yaşlandığın kez ve "pop up" nasıl boğaz orada bilinmemektedir - Eğer bu hastalık, doktorlar onun argümanı ile hasta olmadığını derseniz. Öyleyse vazgeçirmek yok, bu pozisyonda kendimizi alıştırmak yoktur. İşte nedeni onun karnına uyumak yasak ana nedenlerinden biridir.

Eğer bu pozisyonda uyurken Ayrıca, göğüs sıkıştırılır. Sonuç olarak - nefes yoldan çıktı ve ayırır. Adam tam oksijenle vücudunuzu doyurabilecek ve bu sabah yorgun ve iyi dinlenmiş hissediyor olamaz. Zor böyle bir uykudan sonra iyileşmek.

O böyle bir duruş ve karın yaşıyor. bulunduğu Oluşumu düzgün tam olarak işlevlerini yerine mümkün değildir. Sexologists, örneğin, böyle bir pozisyon tercih ederse çift, samimi alanda sorunları olabileceğini söylüyorlar. Benim karnına uyuyamıyorum bu yüzden.

kişi, böyle bir duruş görünümünü ifade edildiği gibi

benim mide uyuyamıyorum neden Bizim yüzü açıkça gösteriyor. vücuda ne olur, açıkça cilt olarak görülebilir. uyanırız Sabah, tüm sıkıca yanaklar ve alında üzerine basılır, giysi kıvrımlarından "buruşuk" ve robotun görünümü ile gitmek kabul edilemez. Aynı şey bizim organları ile olur - hepsi biraz "düzleştirilmiş" ve gelecekteki sağlık problemlerine getirmek vardır.

Ayrıca, bir kaç yıl içinde özellikle nazolabial alanda, bu kırışıklıkların ortaya çıkmasını tehdit etmektedir. Ayrıca bu duruş kadınlar, üst göğüs ve kollarda yaşlanma belirtileri vardır, çok zor olduğunu kurtulmak. Aşıklar onu sabah mide ve genellikle şişmiş yüzünde uyku. Onlar neden arıyor, fakat geceleri vücudun konumunda şeyi çıkıyor. Ekstra kırışıklık sahip olmak için, uyku sırasında bu vücut pozisyonunu terk etmelidir. kadınlar için mümkün olduğunca uzun güzellik ve gençlik korumak için önemlidir ve bu amaçla tüm iyi yollar ve yöntemler.

Hamilelik sırasında yüzüstü Sleeping

Birçok bekleyen anneler favori pozlar kendinizi vazgeçirmek zorunda tatsız durumlarda bulurlar. Ve haklı. karnına uykunun iç organların bir sıkıştırma varsa, o zaman çocuk için hesapları düşünün. gebeliğin ilk üç sırasında, karın hala neredeyse hiç şişkinlikler ve meyve pelvis korunur. Gelecekte, göbek büyür ve o olamaz şey değildir de, hatta tehlikelidir gidin. çocuk, patolojileri yakalanma olasılığının yüksek tutulan düşebilir. Sonuçta, aynı zamanda onun sadece iç organlarını priplyusnete ama. Ve bu kabul edilemez.

jinekolog neden karnına uyuyamıyorum, her hamile kadın için ayrıntılı olarak anlatacağım, bu etkileri nelerdir. Ve en önemlisi, ileride anne favori pozlar unutmak nasıl öğretecek. Bir süre azından. Daha çok bir psikolojik yönü var - imkansız olanı yapmak için çok çekilir. kendini sıkıca demek "hayır", arzu kendisi kaybolur ise anne adayı kolaylıkla yeniden inşa edildi ve uyku sırasında diğer pozisyonlarda konfor bulmak edilir.

Karnında Neden uyuyor İslam ve Yahudilikte yasak

Bu duruş ciddi Müslümanlar arasında zulüm olduğu ortaya çıktı. İslam'ın temsilcileri Allah'ın kendisi de benzer bir duruş düşmez inanıyoruz. sebebi basitçe açıklanmıştır: zaman bir kişinin uyur midesinde, özellikle bir adam, onun cinsel organlar utanç verici şekillenmeye. Kadınların ilgili olmamakla birlikte, yine de bu pozisyonda yalan söyleme. eşlerin desteği etrafında Müslüman kadınlar, bu yüzden bile böyle borsanın içinde, davranışlarını kopyalayıp tevazuyu gösterir.

Bu kural diğer dinlerin temsilcileri gözlenen ve - Yahudilik. Biz Hasidim bahsediyoruz. Onlar bu pozisyonda uyuya, onlar geceleri Yüce bir elçi gelip inanıyoruz ve sonra ceza önlenemez yoktur. Her din örneğin, çoğu aynı Müslümanlar insan vücudu ile ilgili, kendi kanunları vardır, ama. Örneğin, onlar da o kirli olarak kabul edilir, bir karşı sol elini yapmazlar. Bir kişinin hatası bir başka itiraf ise İslam'ın bu temsili küçük düşecek yapmak ve böyle bir gaf affetmeyecek. Buna ek olarak, sol elinizle yemem. O yüzden sadece Şeytan yapıyor inanılmaktadır.

Artıları yüzüstü uyumak

Bazı durumlarda, bu duruş vücut üzerinde olumlu bir etkisi vardır, çıkıyor. Örneğin, böbrek hastalığı olan kişiler, sadece rahatlama öyle gelin. Biz onun karnına yalan zaman Sonuçta, bu organlara basınç eksik. Onlar kullanımı kolay ve temiz.

mide ağrısı varsa veya sindirim sorunu olan kişiler için de yararlıdır böyle bir duruş. bir "ama" Sadece orada - yani yedikten hemen sonra uyumak ayı olamaz. Bu durumda, rahatsızlık getirecektir. Ve vücudun bu pozisyonda en büyük avantajı - bu rahatlıktır. Sonuçta, mide, çoğu insan uykuya çabuk düşer ve tatlı rüyalar görüyoruz.

Sert bir sırt veya omuz rahatsız bir pozisyonda bilgisayar başında oturduktan sonra yorgun olduğunuzda mide yararlıdır uzanın. Biraz yalan ve bütün gece uyku yok - budur. Eğer vücudun bu bölümlerinde yükü kaldırmak Yani, dinlenmek ve bu duruş istenen tatmin etmek kolaydır. Ve belki gece onun karnına yatmak istemiyordu.

Sen ve favori "uykulu" duruş

o psikoloji bir bakış açısı ile yaptığı karnına uyumak zararlı mı? Bir insan karakter olarak algılandığını kontrol? Evet, iç dünyasında belli bir etkiye sahiptir. Psikologlar bu tür insanlar her yerde ve her şeyde çok basit ve boncuk olduğunu söylüyorlar. Onlar gecikmeler ve zamansız tahammülü yoktur. Atamalar zamanında tamamlanması gerekir, her toplantı - zamanında başlamaz, tüm doğru olmak zorunda ve ayrıca sıkı talimatları takip çevreleyen. Tam bağlılık - böylece midem uyku seven insanlar iç dünyasını belirleyebilir. Toplama, bunlar yakın arkadaşları ve meslektaşları gerektirir. Hiçbiri küçük şey bu poz severler gözden kaybetmek değil. Onlar oldukça sert ve pragmatik, hedef odaklı ve yenilmez bulunmaktadır.

liderleri doğarlar - Eğer sorarsanız bu insanlar yüzünden Neden karnınızın üstüne uyuyamıyorum? Bu ancak dikkatli mümkündür. Yani mizah eğer duygusu vardır. Ama cidden, vücudun böyle bir pozisyonu kötüye iyidir ve sonra hayatında bir lider kalırken, sağlığı korumak mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.