SağlıkSağlıklı beslenme

Doğa ile uyum içinde Norman Walker

Norman Walker - 100'den fazla yıl yaşamış bir adam ve onun örnek başkalarına aynısını yapmaya yardımcı oldu. ifade - çok kullanılır, ancak bu bile ona ait olduğunu bilmiyorum "Biz yediğimiz şeydir". O iyice sebze ve meyve sularının özelliklerini inceledi ve ustaca kullanmıştır.

Suyu - Sağlıklı yaşamın temeli

Norman Walker kesin suyu, değil meyve ve sebze kullanılır. Neden bu kadar? fark nedir? Araştırma sırasında doktor ortaya koydu:

  • meyve suyu meyve ve sebzeler daha iyi emilir;
  • Tamamen suyu sindirmek için, vücut neredeyse enerji tüketmek değildir;
  • yani ölü hücrelerin saflaştırılmış vücut suları;
  • suyu vitamin ve minerallerin bol vardır.

Walker gücün temeli suları olduğu gibi kullanılan nedeni budur.

Ham Suyu

suyu hazırlamak için kaliteli meyve ve sebze sadece alarak değer. Hiçbir durumda, şımarık ya olgunlaşmamış ürünleri almamalıdır. Onların kalite bir içki almak için hangi yolu bağlıdır. kesip çiğ suyu temizlemek için sadece pişirme öncesinde, önceden gerekli değildir.

Suyu hazırlandıktan sonra hemen içilmelidir. Bu haşlanmış veya buzdolabında saklanabilir olamaz. Isıl işlem çoğu vitamin ve mineralleri kaybolur sonra. Ürün 54 ° C'ye ısıtıldı sonra, ölü hale gelir. Çoğu enzimler ve enzimler öldürülür. Bu kana besin gınşıne enzimleri.

Kaliteli meyve suyu - doğanın enerjisi. Hücreler ve vücudun dokuları bir kişinin yediği tam olarak ne ile doldurulur. Eğer koruyucularla yiyecekleri yerseniz, vücut arada bulunamaz ölü ölü unsurlarla dolu ve canlı edilir.

Norman Walker uzun ve sağlıklı bir yaşam için tek çözüm olarak algılanan suları tedavi.

doğanın kendisi tarafından oluşturulan mükemmel kür,

Norman Uoker ciddiye hiçbir çaba gövdesini tüketecek enzimlerin en fazla sayıda nasıl sorusuna yapan. normal işleyişi için bunlardan yeterli almak için, herkes yiyebilir meyve ve sebzeler, bir sürü gerekir. bu etrafında ek olarak, vücut hala yüksek miktarda lif sindirimi gerekmektedir.

Bir kişinin taze meyve suları kullandığında her şey çok daha kolaydır. O ideal doğal tıp denir. enerji asgari tutarda harcama yapmaya vücut, vitamin ve minerallerin büyük miktarda alır. Bunlar enerji ile yaşayan hücrelerin sulanacak.

bitkisel enerji

Norman Walker sebze suları temizleyici inanılan ve bu yüzden yani ağırlığını normalleştirir. Örneğin, lahana suyu iyot açısından zengindir. ülser ve gastrit Sıcak içecek olarak. Lahana ve havuç suları mükemmel tandem vardır. Bunlar vücut güçlendirmek ve mükemmel bir anti-enflamatuar ajandır. lahana ve pancar suyu anjin uygun karışım tedavisi için. Bal az miktarda ekleyerek, alma.

Meyve kuvveti

En yararlı biri portakal suyu olarak kabul edilir. Yani, vitamin eksikliği tedavisi, hem de üst solunum yolları hastalıklarında kullanılan olmasıdır. Ancak, meyve suyu gastrit ve ülser olan kişiler tarafından tüketilen olmamalıdır.

Norman Walker ana yere yerleştirilen suları tedavi. İlk sıkacağı getirdi kim olduğunu.

yaşadığı gibi Norman Walker sadece çiğ sebze, meyve ve meyve suları yemeye teşvik edilmez. Sadece bu değil, o 116 yıl yaşamış ve belirli bir hastalığı olmayan öldü.

kendi deneyimleri

Guru sağlıklı yaşam tarzı kendisi üzerinde test tüm varsayımlar ve fikirler. verimliliği kanıtlanmıştır zaman, o başkalarıyla deneyimlerini paylaştı.

Norman Walker onun kavramını anlamak mümkün olduğunca çok kişiye bir kitap yayımladı. O yaşam tarzını teşvik etmek istedik. Dr Walker, bu yaklaşık on kitap oldu. Hatta yüzlerce kez daha az yeniden basıldı değil takipçileri gibisin. Norman Walker Legacy olarak birçok kişi onun başyapıtlarından dokundu böylece, 129 dilde transfer.

İlk yayınlanan kitap 30s geri yayınlandı "suyu Arıtma" idi. Ardından "Dr Walker tarafından sağlık ve uzun ömür için 172 tarifler," Tüm hastalıklara karşı "Canlı Suyu Terapisi", "tam sağlık" ve başkalarına doğal yolu vardı. Her kitap benzersiz ve okumaya çok yararlıdır. Onlarda yazar ayrıntılı olarak her ürünün kullanımını tarif ve onun tarifleri paylaşmak için. O arkadaşları ve kötü düşman mevcut insan yapısını tanımladı.

suları İçme, diye düşündü ve canlılık ve enerji ve tedavinin yenilenmesi günlük gereksinimi. O uyumsuz suları birleştirildi ve daha içecek seçeneği açtı. Daha iyi Norman Walker anlamak için onun kitabını okuduktan değer. Onlara düşüncelerini ve isteklerini anlattı.

Doktor enzimi üretmek için neredeyse tüm meyve ve sebzeleri kullandı. O başkalarıyla ayrı ayrı ve birlikte içki teklif etti. Önemli olan hatırlamak - bu taze sıkılmış meyve suları ne olması gerektiği ve herhangi bir ısıl işlem olmaksızın.

Walker ilkelerine göre yaşayan adam, aşırı kilo sorunuyla karşı karşıya asla. O onun kanunlarına göre doğa ile uyum sağlamak ve yaşamaya çalıştı. daha o yaptı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.